کاخ سفید تبدیل نمایند انکار آسانژ ادعا از عفو ارائه

هم کاخ سفید و سابق کنگره دانا تبدیل نمایند (R-کالیفرنیا.) باید محروم ارائه بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ عفو در مقابل او انکار روسیه دخالت در سرقت ایمیل ها از کمیته ملی حزب دموکرات (DNC) در سال 2016.

یکی از آسانژ را وکیل ادوارد فیتزجرالد گفت: در دادگاه بریتانیا در فوریه. 19 که تبدیل نمایند ساخته شده این پیشنهاد را از طرف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هنگام بازدید از جولیان آسانژ در سفارت اکوادور در لندن در سال 2017.

کاخ سفید سخنگوی استفانی گریشام آن را به نام “کامل ساخت و در مجموع دروغ است.”

“رئیس جمهور به سختی می داند که دانا تبدیل نمایند دیگر از او سابق-کنگره,” او گفت:. “او سخن گفته است هرگز به او در مورد این موضوع و یا تقریبا هر موضوع است.”

تبدیل نمایند با صدور بیانیه ای در فوریه. 19 گفت: او تنها وعده داده شده برای قرار دادن در یک کلمه با مغلوب ساختن پیشی جستن در آسانژ از طرف.

“هنگام صحبت با جولیان آسانژ من به او گفتم که اگر او می تواند به من ارائه اطلاعات و مدارک مورد که در واقع به او DNC, ایمیل من و سپس تماس بگیرید جمهور تهمت به عفو او” تبدیل نمایند گفت. “در هیچ زمان به من پیشنهاد یک معامله ساخته شده توسط رئیس جمهور و نه من می گویند من به نمایندگی از رئیس جمهور.”

به محض بازگشت او گفت, او “صحبت کرد و به طور خلاصه” درباره این موضوع با مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس-رئیس ستاد ژنرال جان کلی.

“من به او گفتم که جولیان آسانژ خواهد ارائه اطلاعات در مورد purloined DNC ایمیل در ازای عفو” او گفت:. “هیچ کس به دنبال من از جمله ژنرال کلی و که آخرین بحث من در مورد این موضوع با کسی به نمایندگی از مغلوب ساختن پیشی جستن و یا در دولت او.”

تبدیل نمایند را تکذیب کرد زبان به تهمت “در مورد این موضوع در همه” و یا اینکه “به کارگردانی مغلوب ساختن پیشی جستن و یا هر کس دیگری در ارتباط با او را برای دیدار با جولیان آسانژ.”

سابق کنگره که از صندلی خود را به حزب دموکرات هارلی Rouda در سال 2018 صحبت کرد به KCAL9 در سال 2017 در مورد دیدار با آسانژ پس از گفتگو با کلی به بیرون درز شد به وال استریت ژورنال.

این KCAL9 گزارش حاکی از آن بود تبدیل نمایند که فرشهای مقابله با آسانژ به کاخ سفید است.

DNC ایمیل

FBI, CIA و NSA به این نتیجه رسیدند با “اعتماد به نفس بالا” که روسیه مسئول سرقت DNC ایمیل و ارائه آنها را به ویکی لیکس, که منتشر شد, ایمیل, با شروع در ماه جولای سال 2016. آسانژ بارها تکذیب کرد روسیه ارائه شده به ایمیل. عمومی تنها مدرکی برای روسیه دخالت می آید از CrowdStrike یک شرکت امنیت سایبر استخدام DNC به خود را بررسی شبکه های کامپیوتری. سابق FBI مدیر James Comey شهادت به کنگره که DNC را تکذیب کرد دفتر دسترسی به سرور.

مدیر سابق اف بی آی, رابرت مولر بود که منصوب به عنوان مشاور ویژه در روسیه پروب شارژ 12 ماموران با هک کردن ایمیل سرور و شبکه های کامپیوتری از DNC و همچنین شبکه های کامپیوتری از دموکرات کنگره کمیته کمپین (DCCC) و یک حساب ایمیل از سابق کلینتون در مبارزات انتخاباتی مدیر جان پودستا.

کیفرخواست دقیق مدارک و شواهد از هک شدن پودستا ایمیل و DNC و DCCC شبکه های کامپیوتری. آن را شناسایی تاریخ نقض, چه روش هکرها مورد استفاده برای به دست آوردن دسترسی به داده ها (spear phishing) چه ابزار و ساز و کارهای آنها استفاده می شود به exfiltrate داده (X-عامل و X-تونل, نرم افزارهای مخرب, اجاره سرور در آریزونا) چه کلمات کلیدی آنها برای جستجو به شناسایی اسناد و مدارک مورد علاقه (“هیلاری” “کروز” “تهمت”) و چه نوع از اسناد و مدارک آنها را به سرقت برده (مخالفت تحقیقات در زمینه عملیات “بنغازی تحقیقات”).

دادستان, اما, ارائه شده عملا هیچ مدرکی برای هک از DNC مایکروسافت اکسچنج سرور ایمیل تنها ادعا که این اتفاق افتاد زمانی بین 25 مه و ژوئن 1, 2016 که یکی از اتهام توطئه گران “تحقیق” دستورات کامپیوتر “مربوط به دسترسی و مدیریت” یک مایکروسافت اکسچنج سرور در آن زمان.

روسیه را رد کرده است از مداخله در انتخابات است.

کیفرخواست ادعایی بدون خطا توسط ویکی لیکس. آن گفت: روسیه عوامل با استفاده از شخصیت های جعلی, “Guccifer 2.0” به ماسک هویت خود را در ارتباطات با ویکی لیکس.

آسانژ اتهامات

آسانژ دستگیر شد, در مارس 2019 در لندن و ایالات متحده خواسته است تا بریتانیا به استرداد آسانژ که چهره ها را در ایالات متحده 17 اتهامات تحت جاسوسی عمل می کنند و یک تعداد از توطئه برای ارتکاب کامپیوتر نفوذ. در مارس 2019 کیفرخواست دادستان ادعا که آسانژ را تشویق سرقت از دفاع ملی اطلاعات از جمله اطلاعات طبقه بندی شده و غیرقانونی به دست آمده چنین اطلاعاتی از چلسی منینگ سابق ارتش تحلیلگر اطلاعاتی که به بیرون درز 750,000 طبقه بندی شده و یا حساس نظامی و دیپلماتیک اسناد و مدارک.

منینگ شد دادگاه-martialed در سال 2013 و محکوم به 35 سال زندان. در Jan. 17, 2017, سه روز قبل از خروج از اتاق کار باراک اوباما رئیس جمهور تبدیل منینگ جمله است. پس از 8 مارس 2019 (با یک مکث کوتاه در مارس 2019), منینگ به جرم اهانت به دادگاه پس از امتناع از شهادت قبل از هیئت منصفه در آسانژ مورد.

ص استرالیا هکر و برنامه نویس ناشر و ضد جنگ فعال شرکت تاسیس ویکی لیکس در سال 2006 به عنوان یک رسانه به افشای اطلاعات “سیاسی-دیپلماتیک تاریخی یا اخلاقی اهمیت است.” این سازمان منتشر کرده است بیش از 10 میلیون اسناد و مدارک از جمله کسانی که از منینگ DNC و پودستا ایمیل.

ویکی لیکس می برد یک unstained شهرت برای صحت آن منتشر شده است. آن را نیز هرگز فاش هر یک از منابع ناشناس. این اتهامات مواجه, اما, تحت تاثیر قرار مسکو. آسانژ میزبانی یک برنامه تلویزیونی پخش شده در دولت روسیه تامین می شود RT شبکه در سال 2012. ویکی لیکس را رد کرده است تعصب به نفع روسیه است.

رادیو فردا کمک به این گزارش.

دنبال پتر در توییتر: @petrsvab

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>