دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام است که کار از راه دور پس از مردم او را به تماس با اوایل این ماه بعد آزمایش مثبت برای coronavirus آغاز شده است که در چین است.

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsnaro و یک هیئت بازدید فلوریدا از مارس 7 از طریق 9 مارس آینده در تماس با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن معاون رئیس جمهور مایک پنس و دیگر آمریکا و مقامات محلی است.

دو نفر از اعضای Bolsonaro هیئت بعد از آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس که باعث بیماری به نام COVID-19.

گریشام گفت: رسانه ها در روز دوشنبه که او مشغول به کار بود از خانه با وجود احساس خوب است.

“با من نزدیکی به رئیس جمهور بهتر است به امن تر از متاسفم,” او گفت: CNBC در یک پیام به صورت متن.

گریشام نیز کاخ سفید و مدیر ارتباطات. در نقش او معمولا سفر با رئیس جمهور در سفر او طول می کشد.

Acting White House Press Secretary Stephanie Grisham
استفانی گریشام در یک فایل و عکس در, Anchorage, آلاسکا. (معاونت/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

مغلوب ساختن پیشی جستن مورد آزمایش قرار گرفت برای COVID-19 روز جمعه. او آزمایش منفی است.

پنس تست شده است هنوز.

“من به طور منظم در مشاوره با پزشک و او گفت: من نشده است در معرض هر کسی برای هر دوره از زمان است که تا به حال coronavirus و که من و همسرم هیچ نشانه” او به خبرنگاران گفت: سه شنبه شب ،

سنسور. لیندزی گراهام (R-S. C.) و ریک اسکات (R-Fla.) رفت و به خود قرنطینه بیش از تماس خود با هیئت برزیل به عنوان تشکر. مت Gaetz (R-Fla.) Gaetz و گراهام باید پس از آزمایش منفی است.

آن روشن نیست اگر اسکات تست شده است.

Epoch Times Photo
رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro راست نشسته در کنار سناتور. ریک اسکات (R-Fla.), در برزیل-ایالات متحده آمریکا کسب و کار روابط سمینار در فلوریدا در هیلتون این مرکز شهر میامی در فلوریدا در 9 مارس سال 2020 است. (Zak بنت/خبرگزاری گتی ایماژ)

شهردار میامی فرانسیس سوارز, که همچنین ملاقات با Bolsonaro آزمایش مثبت برای ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن, دختر, Ivanka Trump, یک مشاور ارشد رئیس جمهور و شوهرش جارد کوشنر در دیدار با هیئت برزیل. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین در دیدار با استرالیا صفحه اصلی وزیر امور پیتر داتون که بعد از آزمایش مثبت برای این بیماری است. دادستان کل ویلیام Barr و کاخ سفید مشاور کلیان کانوی نیز حضور داشتند در این نشست است.

یک سخنگوی کاخ سفید گفت که تهمت بود هیچ علائم و مشغول به کار از خانه در روز جمعه “از فراوانی از احتیاط تا هدایت داده شد.”

وزارت دادگستری و سخنگوی Kerri Kupec گفت: Barr بود “احساس بزرگ و نشان دادن هر گونه علائم” اما در خانه مانده روز جمعه و مشورت با مقامات بهداشت فدرال که توصیه نیست او را آزمایش کردند در این زمان.

کانوی گفت: در بیانیه ای که کاخ سفید پزشکی واحد اطلاع او Dutton بود تا علائم در زمان جلسه. واحد به این نتیجه رسیدند که کانوی نشان داد هیچ نشانه نیست و خود نیاز به قرنطینه.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de