دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام وزن در تماس برای دادستان کل ویلیام Barr به استعفا سابق وزارت دادگستری (DOJ) مقامات و گفت که او تعجب نیست زیرا “وجود دارد obstructionists” که در حال کار در برابر رئیس جمهور در سراسر دولت است.

“آن را نمی تعجب من صادقانه با شما” گریشام گفت: فاکس و دوستان در روز سه شنبه. “این ثابت شده است که وقت و زمان دوباره. وجود دارد obstructionists در سراسر این دولت که در حال کار در برابر رئیس جمهور است.”

بیش از 2000 سابق DOJ مقامات امضا نامه آنلاین اصرار بر استعفا پس از مداخله در مورد سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کاردانی راجر سنگ. آنلاین نامه سازمان حفاظت از دموکراسی غیر انتفاعی, گروه حمایت از کارکنان سابق دولت مقامات فعالان سیاسی و فعالان شده اند که مخالفت با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستور کار از طریق قانونی است.

در ایران signees ادعا می کنند که بر و تهمت به حال با دخالت عادلانه “دولت عدالت است.” آنها می گویند که آن را “بی سابقه برای بالا گروه رهبران به ابطال خط دادستان” در حالی که وی از سوی مامورین که آن را انجام داده بود “به منظور ارائه درمان ترجیحی برای همکاران نزدیک رئیس جمهور است.”

“آن را نمی تعجب من است. بسیاری از کسانی که [signees] حرفه ای [کارکنان]. وجود دارد بسیاری از مردم که مورد ستایش قرار داد AG بار هنگامی که ما برای اولین بار او را منصوب و به او انجام شده است یک کار بزرگ” گریشام گفت: در واکنش به نامه آنلاین.

وزیر مطبوعات اضافه شده است که مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است و موقعیت خود را روشن در بسیاری از موارد مختلف اما در نهایت برگ آن را به دادستان کل “به انجام کار خود را.”

“او روشن ساخته است که دو چیز جدا از هم هستند اما رئیس جمهور خواهد همیشه بگوید مردم آمریکا آنچه در نظر او این است که” او گفت:.

او اضافه کرد که او آگاه از هر چیزی در مورد بار به طور بالقوه پله پایین.

DOJ دادستان در ابتدا توصیه می شود هفت تا نه سال زندان برای سنگ بود که به جرم دروغ گفتن به و مانع کنگره و شاهد دستکاری. وزارت دادگستری با این حال مداخله در مورد تماس با توصیه “بیش از حد و بی دلیل است.”

این گروه پس زمینه یک تجدید نظر صدور حکم تفاهم نامه که در خواست “حکم حبس به مراتب کمتر از 87 به 108 سال زندان محکوم کرد” اما نه پیشنهاد خاصی زندان توصیه.

بخش اعلام به تجدید نظر در صدور حکم توصیه آمد ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن وزن در توییتر در مورد هفت تا نه سال توصیه. وزارت دادگستری را سخنگوی Kerri Kupec گفت: رسانه ها که DOJ نمی مشورت با کاخ سفید در مورد سنگ صدور حکم است. او افزود که تصمیم به تغییر حکم درخواست ساخته شده بود قبل از رئیس جمهور در مورد آن نوشت در توییتر.

چهار دادستان درگیر انصراف از سنگ مورد در همان روز DOJ اعلام.

طی مصاحبه ای در فوریه. 13, بار تایید کرد که اقدامات وزارت دادگستری به حال هیچ ربطی به با رئیس جمهور توییتر خود پست ها و یا هر کسی که از کاخ سفید است. “من در مورد راجر سنگ مورد در کاخ سفید” بار گفت.

دادستان کل همچنین با انتقاد از رئیس جمهور در مورد توییتر خود پست در پی یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن پست در مورد صدور حکم سابق کمپین مشاور راجر سنگ.

“به اظهارات و توییت های ساخته شده در مورد بخش مورد نفر در بخش مردان و زنان ما در اینجا در مورد مورد انتظار در این بخش و در مورد قضات قبل از آنها ما موارد آن را غیر ممکن است برای من برای انجام کار من” بار گفت: “و برای اطمینان از دادگاه و دادستان در این بخش است که ما در حال انجام کار ما با صداقت.”

گریشام نظر می آیند ساعت پس از ایالات متحده آمریکا امروز گزارش داد که یک گروه ملی فدرال قضات فدرال قضات انجمن در حال تشکیل یک جلسه اضطراری روز شنبه برای رسیدگی به نگرانی در مورد Barr را از دست داده و موارد مربوط به تهمت و همکاران.

وزارت دادگستری و قضات فدرال ارتباط بلافاصله پاسخ به درخواست ما برای اظهار نظر در مورد گزارش.

پتر Svab کمک به این گزارش.

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im