کاخ سفید طرح استراتژیک ملی ذخایر وصله پینه کردن تا امریکا هرگز به تعطیل دوباره’

کاخ سفید قصد دارد برای پر کردن و طراحی مجدد ملت استراتژیک ذخایر مهم گاز به این کشور را کمتر آسیب پذیر به آینده حوادث فاجعه بار سه مقامات دولت به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس پنج شنبه.

یک مفهوم کلیدی در پشت آنچه که در صورتحساب یا لیست به عنوان راهبردی ملی ذخایر 2.0 است که برای ساخت تا 90 روز بافر کلیدی لوازم و منبع بیشتری از تولید در امریکا, حلول سیستم با “افزایش ظرفیت” آن را ممکن است به سرعت تا سطح شیب دار تولید در آینده رویدادهای بزرگ.

کمبود بحرانی منابع مانند N95 ماسک و هواکش در صورت وقوع COVID-19 بیماری ناشی از حزب کمونیست چین (CCP), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus در معرض آسیب پذیری از برون سپاری کلیدی زنجیره تامین.

“ما مطمئن شوید که ما را به سقوط ما در یک موقعیت که در آن امریکا هرگز به تعطیل دوباره” یکی از مقامات ارشد دولت افغانستان با اشاره به ویروس مربوط به مستندات یکی از اهداف آن این است که برای جلوگیری از خسته کننده خط مقدم کارکنان پزشکی که تلاش کرده اند با کمبود دنده.

Epoch Times Photo
پرستاران در لباس پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) دفع زباله های پزشکی در یک درایو از طریق CCP ویروس تست ایستگاه در استمفورد ایالت کانکتیکات 23 مارس سال 2020 است. (جان مور/گتی ایماژ)

این مقام گفت که زمانی که COVID-19 شکست در این کشور وجود دارد تنها یک تا سه هفته ارزش منابع برای بسیاری از موارد در ملی ذخایر.

“در شروع این بیماری همه گیر ما تا به حال 13 میلیون N95 ماسک” این مقام گفت. “ما یک آرمان در نهایت باید یک میلیارد دلار از آن. ما قصد داریم به همه کسانی که در بعد از 90 روز برای سقوط کنیم اما پیش بینی داشتن 300 میلیون نفر است.”

“ما تا به حال دو میلیون لباسهای—ما انتظار داریم به شش تا هفت میلیون لباسهای” رسمی اضافه شده است. “برای بسیاری از مراقبت ويژه مواد مخدر است که لازم است برای مردم در هواکش ما صفر بود و ما باید میلیون ها نفر از میلی لیتر از آن.”

“آنچه ما در حال انجام است ایجاد یک بسیار قوی تر و خیلی بیشتر قادر و خیلی کمتر آسیب پذیر استراتژیک ملی ذخایر” یکی از مقامات گفت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به اعلام طرح جدید روز شنبه در پنسیلوانیا در حالی که بازدید از اونز & Minor مرکز توزیع در نزدیکی Allentown در Lehigh County است.

Trump CCP virus briefing
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طول یک CCP بیماری ویروس (COVID-19) شیوع پاسخ نشست خبری در باغ گل رز کاخ سفید در واشنگتن در مارس 11 سال 2020 است. (کوین لمرقو/فردا نیوز)

این حرکت را مجددا با ابزار استراتژیک ملی ذخایر بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “باز کردن امریکا دوباره” استراتژی است که توانایی برای ارائه به اندازه کافی تجهیزات حفاظت شخصی و انتقادی تجهیزات پزشکی برای رسیدگی چشمگیر افزایش نیاز و انجام این کار به سرعت و بدون نیاز به تکیه بر روی تامین کنندگان خارجی.

استراتژیک ملی ذخایر یک فدرال کنترل مخزن دارو و تجهیزات پزشکی در اصل به عنوان ملی ذخایر دارویی در سال 1999 پس از آن تغییر نام داد و در سال 2003 پس از آن گسترش یافت که شامل پزشکی دنده.

“هدف اصلی استراتژیک ملی ذخایر است که آماده پاسخگویی به مواد شیمیایی و بیولوژیکی و رادیولوژیکی و هسته ای (CBRN) حوادث” گرگ Burel مدیر SNS برای 12 سال و تا زمان بازنشستگی خود در ماه ژانویه گفت: کسب و کار خودی.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de