مقام کاخ سفید هشدار موارد را ‘اسپایک” به عنوان Coronavirus تست رمپ تا

واشنگتن—ایالات متحده آغاز خواهد شد برای دیدن یک “سنبله” در تعداد موارد تایید شده از COVID-19 به عنوان ملت رمپ تا آن تست ظرفیت این هفته کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده هشدار داد در 15 مارس.

“بنابراین شما متوجه خواهد شد که این آزمون رول بیش از این در هفته آینده ما یک سنبله در منحنی” دکتر دبورا Birx گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی کاخ سفید Coronavirus نیروی کار.

“برای کسانی از شما که تماشا چین و چین گزارش, به یاد داشته باشید زمانی که آنها خود را تغییر تعریف و ناگهان همه از یک وجود دارد بر روی صفحه رادار در منحنی های خود را? ما می رویم به دیدن آن است. ما در حال رفتن به دیدن یک سنبله به عنوان بیشتر و بیشتر مردم دسترسی داشته باشند.”

Birx که پیوست مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار در اواخر ماه مارس گفت که در دو هفته گذشته نیروی کار شده است با همکاری نزدیک تجاری با labs به اطمینان حاصل شود که این آزمایشگاه می تواند گام و ارائه بسیار بالاتر حجم تست.

مقامات ایالات متحده تا کنون ثبت نزدیک به 3,800 موارد و 69 مرگ و میر در سراسر کشور است. در سطح جهان بیش از 170,000 آلوده می شوند و هزاران نفر فوت کرده اند.

ایالت واشنگتن نیویورک و کالیفرنیا و فلوریدا شده اند برخی از بدترین آسیب دیده توسط ویروس.

2,000 Labs آمده آنلاین

در سخنرانی خود در این نشست خبری معاون رئیس جمهور مایک پنس که منجر coronavirus نیروی کار گفت: دولت labs و CDC شده اند با استفاده از تست دستی است که اجازه می دهد تا به صورت 40 به 60 آزمون در روز است.

او گفت: با گنجاندن تجاری آزمایشگاه های دولتی و خصوصی مشارکت خواهد آورد “high-throughput تست برای coronavirus در دسترس در زمان واقعی است.”

پنس گفت که در حال حاضر مورد تایید FDA high-throughput coronavirus تست برای روشه و ترمو فیشر که اجازه می دهد بیش از 2000 آزمایشگاه در سراسر کشور به تجهیزات تست و شروع به انجام آزمایش به سرعت در حال.

علاوه بر این بیش از 10 ایالت از جمله نیویورک, کلرادو, دلاور, واشنگتن و تگزاس به اجرا خود به خود درایو-از طریق تست سایت های که در آن مردم می توانند تست شده است.

بسیاری از این سایت ها با استفاده از زمان دستی CDC تست پنس گفت: اما جدید تست رژیم در دسترس خواهد بود به زودی برای این مکان.

رئیس جمهور اعلام کرد ملی اضطراری در مارس 13 برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس در کشور است. عمل فراهم می کند تا به 50 میلیارد دلار در امداد رسانی کمک های مالی به دولت های ایالتی و محلی برای پاسخ به شیوع بیماری است.

پس از اعلام وضعیت اضطراری جامعه مبتنی بر تست سایت های خارج از معمول امکانات بهداشت و درمان تشکیل خواهد شد در تمام 50 ایالت ، پنس گفت.

در سخنرانی خود در این نشست خبری ادمیرال برت Giroir, معاون وزیر بهداشت و رئیس عمومی خدمات سلامت گفت: برخی از کشورهای در حال نورد از جامعه خود را بر اساس تست.

“آنها نیاز به تقویت شود. ما معتقدم که ما ایجاد کرده ایم یک مدل مبتنی بر بهداشت عمومی و FEMA سیستم بهینه سازی شده است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درایو-از طریق و یا به طور بالقوه از طریق راه رفتن,” او گفت:.

با توجه به Giroir هر یک از این غلاف بر اساس واحد” می توانید صفحه نمایش بین 2000 و 4000 نفر در روز برای تست.

نوار قرمز

Overregulation از تست تشخیصی است و نقش مهمی در به تأخیر انداختن آمریکا در واکنش به شیوع کروناویروس به گفته کارشناسان.

غذا و داروی آمریکا (FDA) به اورژانس با استفاده از مجوز (امارات) تست پروتکل که از طریق آن تخلیه آزمایش از آزمایشگاه در سراسر کشور برای استفاده در موارد اضطراری مانند شیوع بیماری.

کارشناسان بهداشت و ادعا کرد که در گذشته شیوع EUAs اعطا شد بسیار به سرعت. اما این بار نوار قرمز ساخته شده آن را بسیار پیچیده که در آن زمان هفته برای دریافت مجوز از FDA گفتند.

“سرعت این ویروس در مقابل سرعت FDA و EUA روند عدم تطابق” الکس Greninger دستیار مدیر بخش ویروس شناسی در دانشگاه واشنگتن مرکز پزشکی گفت: اطلس.

راجر کلاین پزشک و وکیل و سلامت کارشناس سیاست تکرار همان نگرانی در مورد نوار قرمز است.

غذا و دارو کردم “قاطعانه تر” در طول دولت اوباما و تلاش برای به دست آوردن کنترل بیش آزمایشگاه بالینی, تست وی گفت: بار عصر.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گرفته شده حق گام در ارائه نظارتی امداد. وجود دارد یک جریان حقوقی بحث بر سر اینکه آیا FDA باید تنظیم آزمایشگاه-طراحی و توسعه آزمون یا نه.

“به نظر من بیمارستان آزمایشگاه نباید نیاز به درخواست برای EUAs,” کلاین گفت.

“FDA نیاز به کنار و اجازه دهید بیمارستان آزمایشگاه بروید. این بسیار ماهر و حرفه ای که می دانند چگونه به راه اندازی آزمایشگاه تست و آنها نیاز به ترک آنها را به تنهایی.”

ایزابل ون Brugen کمک به این گزارش.

دنبال امل در توییتر: @mlakan

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im