کاخ سفید ملی, آکادمی بسیج دانشمندان برای مقابله با کروناویروس

کاخ سفید اعلام کرد که دفتر خود را از سیاست علم و تکنولوژی (OSTP) در همکاری با آکادمی ملی علوم مهندسی و پزشکی (NASEM) برای ایجاد یک کمیته از کارشناسان بهداشت و درمان در پاسخ به گسترش coronavirus (COVID-19) در ایالات متحده است.

کمیته دائمی در حال ظهور بیماری های عفونی و قرن 21 تهدید سلامت خواهد بود آماده به پاسخ در کوتاه مدت متوجه به درخواست از دولت فدرال با توجه به NASEM بیانیه. آن را شامل کارشناسان در زمینه های علمی از جمله ظهور بیماری های عفونی بهداشت عمومی آمادگی و واکنش به ریسک و ارتباطات است.

کارشناسان در این کمیته انتظار می رود به توصیه و کمک به مقامات فدرال در ساخت سیاست ها و تصمیم گیری های مربوط به COVID-19 و آینده بهداشت عمومی تهدیدات با توجه به این بیانیه. آن را نیز خواهد آمد تا با شواهد مبتنی بر استراتژی برای مقابله با گسترش “شایعات نادرست و ناآگاهانه حدس و گمان است.”

“COVID-19 نوع بین المللی تهدید سلامت است که باعث ایجاد یک آب و هوا رسیده برای اطلاعات غلط شایعات و وحشت همه از آن می تواند منجر به تصمیم گیری های ضعیف گفت:” آکادمی ملی علوم جمهوری مارسیا McNutt در بیانیه ای. “ملی آکادمی ایستاده آماده ارائه مبتنی بر شواهد مشاوره برای حفاظت از شهروندان آمریکایی در یک موقع و تسریع شیوه است.”

“ما در حال ایجاد یک خط مستقیم به ملت های علمی ذهن در بهداشت عمومی” گفت: OSTP مدیر کلوین Droegemeier گزارش آسوشیتد پرس. Droegemeier شده است به تازگی اضافه شده به کاخ سفید Coronavirus نیروی کار به رهبری معاون رئیس جمهور مایک پنس.

پنس را اعلام کرد که در دریا. 1 که نیروی کار اضافه می مسکن و توسعه شهری وزیر بن کارسون سابق جراح مغز و غذا و دارو FDA کمیسر Stephen هان که همچنین دارای مدرک پزشکی. برخی از اعضای دیگر که علم یا پزشکی زمینه عبارتند از: دبورا Birx یک پزشک است که در خدمت به عنوان ایالات متحده جهانی ایدز هماهنگ کننده پس از 2014; جراح عمومی جروم Adams; و Robert R. Redfield سابق مدیر مراکز کنترل و پیشگیری بیماری (CDC).

مرگبار COVID-19 ادعا کرد که آن دو زندگی آمریکایی در ایالت واشنگتن بیش از آخر هفته. مقامات بهداشت روز دوشنبه اعلام کرد چهار مرگ و میر بیشتر آوردن مجموع مرگ و میر در کشور به شش. دولت در حال حاضر در مجموع 18 مورد. هیچ مرگ گزارش شده در کشورهای دیگر با زمان انتشار این.

در سراسر کشور وجود دارد در حال حاضر حداقل 91 COVID-19 موارد از جمله سابق مسافران از کشتی کروز الماس شاهزاده خانم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im