کاخ سفید گسترش CCP Virus اجتماعی فاصله دستورالعمل به مارس 30

کاخ سفید روز یکشنبه تمدید دستورالعمل آن برای توقف گسترش CCP ویروس به مارس 30.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد گسترش در طول یک جلسه در باغ گل رز. رئیس جمهور به استناد یک مدلسازی تخمین می زنند که نشان می دهد این قله در مرگ و میر COVID-19 خواهد رخ می دهد در دو هفته.

در مارس 16, کاخ سفید با صدور یک مجموعه اجتماعی فاصله و بهداشتی دستورالعمل برای آمریکایی ها به دنبال برای 15 روز است. در آن زمان به این امید بود که دو هفته کافی خواهد بود به سرعت گسترش ویروس.

“هیچ چیز خواهد بود و بدترین از اعلام پیروزی قبل از پیروزی به دست آورد. خواهد بود که بزرگترین از دست دادن از همه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:, و اضافه کرد که همه باید به دنبال دستورالعمل. “بهتر است شما را سریع تر تمام این کابوس به پایان خواهد رسید.”

کاخ سفید دستورالعمل تماس آمریکایی ها برای جلوگیری از گردهمایی های اجتماعی در گروه های بیش از 10 نفر خودداری از غذا خوردن در کافه ها, رستوران ها و دادگاه های مواد غذایی, جلوگیری از غیر ضروری سفر و بازدید از خانه های سالمندان. این دستورالعمل همچنین شامل پایه اقدامات بهداشتی مانند شستن دستها اغلب و نه لمس است.

رئیس جمهور گفت که کاخ سفید را در حال حاضر طرح خود برای ماه مارس در روز سه شنبه, از جمله آخرین اطلاعات و استراتژی کلی.

“ما انتظار داریم که در ماه ژوئن 1st, ما خواهد بود و در راه ما را به بازیابی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من فکر می کنم که در ماه ژوئن 1st, بسیاری از چیزهایی که بزرگ خواهد بود اتفاق می افتد.”

به عنوان آمار از شیوع این بیماری در چین باقی می ماند یک رمز و راز در میان مداوم coverup توسط رژیم کمونیستی ایالات متحده در حال حاضر تایید موارد بیشتر از هر کشور دیگر. مغلوب ساختن پیشی جستن به ذکر است که مقیاس مورد تأیید نتیجه سریع و گسترده تست.

“ما در حال انجام تست های بیشتر از هر کشور دیگری در هر نقطه در جهان است. این یکی از دلایلی است که ما در بیشتر موارد از کشورهای دیگر” رئیس جمهور گفت:.

در علاوه بر این به دستورالعمل های فدرال ایالات متحده شده اند مصرف محلی اقدامات برای مقابله با این بیماری همه گیر.

گسترش این ویروس بسیار شدید در نیویورک که در آن نزدیک به 60 ، 000 موارد و نزدیک به 1 ، 000 مرگ و میر تایید شده است که از مارس 29. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو تمدید دولت stay-در-خانه سفارش دو هفته در روز یکشنبه.

در آن زمان مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد گسترش دستورالعمل های ایالات متحده تا به حال حدود 140,000 COVID-19 موارد و 2,436 مرگ و میر.

یادداشت سردبیر: خواندن چرا بار عصر به تصویب رسید اصطلاح چینی حزب کمونیست ویروس (CCP ویروس) به جای رمان coronavirus.

دنبال ایوان در توییتر: @ivanpentchoukov

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im