رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد گسترش محدودیت های مسافرتی—یکی از امضا سیاست—شامل شش کشور جدید: نیجریه, برمه (همچنین به عنوان شناخته شده میانمار) سودان تانزانیا اریتره و قرقیزستان در یک حرکت است که به احتمال زیاد به رسم تجدید انتقاد از مهاجرت طرفداران.

ایالات متحده را به حالت تعلیق در صدور روادید است که می تواند منجر به اقامت دائم برای اتباع برمه نیجریه قرقیزستان و اریتره. آخرین قوانین نیز بار مردم از سودان و تانزانیا از ایالات متحده در برنامه ویزای تنوع فرهنگی با توجه به اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ.

“این کشورها در بیشتر قسمت ها می خواهند به تواند مفید باشد اما برای انواع دلایل مختلف به سادگی موفق به دیدار با کسانی که حداقل مورد نیاز است که ما گذاشته” گرگ گفت. “و واقعا تنها راه برای کاهش خطر ابتلا به اعمال این محدودیت های مسافرتی,” او اضافه شده است.

گرگ به خبرنگاران گفت: شش کشور جدید باید موفق به دیدار با آمریکا امنیت و اطلاعات-های استاندارد به این معنی است که محدودیت های جدید مورد نیاز است. گرگ گفت: این کشورها باید هر دو موفق به ارائه اطلاعات در مورد مظنون به تروریسم یا جنایتکاران و یا استفاده از فقیر گذرنامه فن آوری است.

آمریکا محدودیت های مسافرتی در حال حاضر در حال اعمال شده در هفت کشور از جمله لیبی, ایران به سومالی, سوریه, یمن, کره شمالی و ونزوئلا است. لیبی سومالی و سوریه و یمن چهار کشورهایی که تجربه جنگ های داخلی متعدد و حملات تروریستی در سال های اخیر در حالی که ایران متهم شده است توسط وزارت امور خارجه ایالات متحده از حمایت از سازمان های تروریستی. کره شمالی در عین حال هنوز هم از لحاظ فنی در جنگ با ایالات متحده است.

در حالی که برخی از منتقدان ممکن است اصطلاح آخرین حرکت یک “مسلمان ممنوعیت” برمه نیجریه تانزانیا و اریتره هستند نه اکثریت مسلمان کشور. نه ونزوئلا و یا کره شمالی.

در سال 2017 نسخه از سفر بان کی مون بود که به اجرا در مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته اول در دفتر تجدید نظر شده بود پس از چندین دادگاه به چالش اما دیوان عالی کشور تایید آخرین تکرار در سال 2018 است.

گرگ به خبرنگاران گفت که بلاروس شد و تحت نظر در گسترش ممنوعیت سفر اما این کشور در زمان اقدامات لازم برای مقابله با کمبود در ماه های اخیر. آن را نمی خواهد هر گونه محدودیت است.

ویزای غیر مهاجر بودند تحت تاثیر قرار نمی. کسانی که به آنها داده شده به مردم سفر به ایالات متحده برای اقامت موقت. آنها عبارتند از: ویزا برای گردشگران و کسانی که به انجام کسب و کار و یا افرادی که به دنبال درمان های پزشکی. در ماه دسامبر به عنوان مثال در مورد 650,760 ویزای غیر مهاجر اعطا شد در سراسر جهان با توجه به آسوشیتد پرس.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de