کاخ سفید: آمریکایی ها باید از خوردن از گردهمایی بیش از 10, انتخابی, سفر

کاخ سفید coronavirus پاسخ تیم آمریکایی ها توصیه می شود چوب به اختیاری سفر و اجتناب از خوردن و تجمع بیش از 10 نفر به عنوان به خوبی به عنوان homeschool فرزندان خود را به منظور کاهش گسترش رمان coronavirus.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برآورد ویروس ممکن است “شستشو از طریق” ماه ژوئیه یا اوت بر اساس نظرات کارشناسان او را دریافت کرده است.

دستورالعمل نیست اجباری هستند و باید مجددا در 15 روز این تیم اعلام کرد در طول مارس 16 کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید است.

دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده گفت: اقدامات موثر برای جلوگیری از گسترش ویروس “اجتماعی فاصله” را به عنوان به خوبی به عنوان خود quarantining کل خانواده هنگامی که یک عضو مبتلا به این ویروس است.

افراد مسن و کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی (مانند بیماری که اختلال در ایمنی ریه و یا عملکرد قلب) باید در خانه بمانند و اجتناب از تماس با افراد دیگر دستورالعمل می گویند.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او به دنبال ندارد در حال حاضر به تحمیل یک مستند در سراسر کشور و “امیدوارم” مسافرت داخلی محدودیت لازم نیست.

این ویروس برای اولین بار پدید آمده در چین در اواخر سال 2019 است و پس از گسترش در سراسر جهان با حدود 4,400 موارد تایید شده در ایالات متحده است. به عنوان از آوریل 16, 77 نفر از این بیماری در اکثر ایالت واشنگتن.

تست ظرفیت آن که یک تنگنا برای نظارت بر این بیماری است که انتظار می رود به افزایش از هزار نفر به ده هزار نفر در هر روز در این هفته گفت: Adm. برت Giroir معاون وزیر بهداشت و رئیس عمومی خدمات سلامت.

وجود دارد تا کنون هیچ واکسن و یا “درمانی” برای عفونت Birx گفت.

“تنها چیزی که ما در حال حاضر شگفت انگیز نبوغ و شفقت مردم آمریکا,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن به ذکر است که تست بالقوه واکسن را آغاز کرده است و نتایج اولیه نگاه “امیدوار کننده است.”

Birx خصوص اعتراض به millennials به دنبال دستورالعمل چرا که آنها بزرگترین سن بخش از جامعه تمایل به مهمترین و اجتماعی فعال هستند و به احتمال زیاد برای نشان دادن خفیف یا بدون علائم زمانی که آنها قرارداد این ویروس که باعث می شود آنها را بیشتر به احتمال زیاد به گسترش آن.

دستورالعمل جدید تا حدودی سختگیرانه تر که در آن توصیه می شود توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) در مارس 15, هنگامی که آن را توصیه می شود یا به تعویق انداختن یا لغو حوادث 50 نفر یا بیشتر برای بعد از هشت هفته.

CDC همچنین ایجاد یک راهنما در افراد چگونه باید خود را آماده خانوار. در میان توصیه CDC نشان می دهد افراد شناسایی خواهد شد که شامل طرح خود برای ایجاد یک لیست تماس های اضطراری به طرح راه هایی برای مراقبت از کسانی که در معرض خطر ابتلا به عوارض جدی از COVID-19 و به بحث در مورد برنامه ریزی اضطراری با کشورهای همسایه است.

CDC همچنین توصیه می کند افراد در انتخاب اتاق و حمام خود را در خانواده که در آن اعضای آلوده می تواند جدا از کسانی که سالم هستند, برای جلوگیری از انتقال این بیماری است. های شخصی اقلام مانند مواد غذایی و نوشیدنی باید اجتناب شود و آلوده به اعضای خانواده باید لباس یکبار مصرف ماسک محافظ در خانه.

نوار قرمز

Overregulation از تست تشخیصی است و نقش مهمی در به تأخیر انداختن آمریکا در واکنش به شیوع کروناویروس به گفته کارشناسان.

غذا و داروی آمریکا (FDA) به اورژانس با استفاده از مجوز (امارات) تست پروتکل که از طریق آن تخلیه آزمایش از آزمایشگاه در سراسر کشور برای استفاده در موارد اضطراری مانند شیوع بیماری.

کارشناسان بهداشت و ادعا کرد که در گذشته شیوع EUAs اعطا شد بسیار به سرعت. اما این بار نوار قرمز ساخته شده آن را بسیار پیچیده که در آن زمان هفته برای دریافت مجوز از FDA گفتند.

“سرعت این ویروس در مقابل سرعت FDA و EUA روند عدم تطابق” الکس Greninger دستیار مدیر بخش ویروس شناسی در دانشگاه واشنگتن مرکز پزشکی گفت: اطلس.

راجر کلاین پزشک و وکیل و سلامت کارشناس سیاست تکرار همان نگرانی در مورد نوار قرمز است.

FDA کردم “قاطعانه تر” در طول دولت اوباما و تلاش برای به دست آوردن کنترل بیش آزمایشگاه بالینی, تست وی گفت: بار عصر.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گرفته شده حق گام در ارائه نظارتی امداد گفت: اما مداوم حقوقی بحث بر سر اینکه آیا FDA باید تنظیم آزمایشگاه-طراحی و توسعه آزمون.

“به نظر من بیمارستان آزمایشگاه نباید نیاز به درخواست برای EUAs,” کلاین گفت.

“FDA نیاز به کنار و اجازه دهید بیمارستان آزمایشگاه بروید. این بسیار ماهر و حرفه ای که می دانند چگونه به راه اندازی آزمایشگاه تست و آنها نیاز به ترک آنها را به تنهایی.”

Epoch Times اعضای هیات امل Akan و ایزابل ون Brugen و آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

دنبال پتر در توییتر: @petrsvab

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de