کاران: زندگی از دست داده میلیاردها دلار هدر رفته با توجه به سوابق دولت مدیریت شکست

مردی که به ضرب گلوله کشته و 26 نفر در یک کلیسا در تگزاس در سال 2017 با استفاده از اسلحه او را نداشته اند قادر به خرید اگر نیروی هوایی تا به حال به درستی مدیریت سوابق خود را.

در شش مواقع مقامات نظامی موفق به ارسال Devin Kelley پرونده به اف بی آی در حالی که نیروی هوایی, بررسی, دادگاه-martialed و زندانی او را برای سوء استفاده از همسر و فرزند خوانده. تا به حال اف بی آی دریافت سوابق قاتل را منع شده اند از خرید سلاح های مورد استفاده در قتل عام.

در حالی که نیروی هوایی این مورد ممکن است به نظر می رسد منحصر به فرد سوابق فدرال مدیریت شکست در پشت برخی از سرفصل های ملی در سال های اخیر است. بزرگترین نقض سیستم های دولت در تاریخ ایالات متحده در سال 2015 شد کمی به طور خاص توسط تعدادی از پرونده سرقت از دفتر مدیریت پرسنل (OPM)-21.5 میلیون. شکست های مشابه که در رسوایی از سرویس درآمد داخلی (IRS) انتخابی حسابرسی گروه های محافظه کار و پس از آن-وزیر امور خارجه هیلاری کلینتون در استفاده از داروی غیر مجاز خصوصی ایمیل سرور.

به جای اینکه یک ناهنجاری های پیشگیری از شکست های که کمک به Sutherland, چشمه, تگزاس کشتار یک نشانه ای از قریب به اتفاق مشکل پوشا کل دولت فدرال با توجه به دو کارشناسان با دهه تجربه با سوابق الکترونیکی نرم افزار مدیریت استاندارد که مبنای تقریبا همه سوابق نرم افزار مدیریت مستقر در سازمان در سراسر دولت است.

نیروی کار در پنتاگون دفاع سیستم های اطلاعاتی سازمان (DISA) ایجاد استاندارد 5015.2 پرونده های الکترونیکی نرم افزار مدیریت برنامه های کاربردی معیارهای طراحی در سال 1995. سه سال بعد به بایگانی ملی تایید استاندارد برای استفاده توسط همه سازمان های دولتی. در طول بیش از دو دهه است که به دنبال دولت صرف میلیاردها دلار مالیات دهندگان در سوابق مدیریت برنامه های تایید شده تحت استاندارد.

اما این پول تا حد زیادی تلف شده است از برنامه های کاربردی غیر قابل استفاده شد و در نوبه خود از قرن همانطور که پیشرفت های فن آوری فعال دوره جدیدی از ارتباط تنگاتنگ دیجیتال فضای کاری سرشار از سوابق مدیریت. 1990s-عصر برنامه های کاربردی نیاز به هر کارمند دولت به اعلام هر رکورد به صورت دستی. به عنوان هر دو مقدار و نوع سوابق ballooned وظیفه شد unmanageable.

Joseph p. پرسکات رهبری DISA نیروی کار که پیش نویس این نرم افزار مدیریت مدارک استاندارد از سال 1993 تا 1995. او آگاه از مسائل در اوایل 2000s.

“مردم مشغول هستند. آنها لازم نیست که زمان به کشیدن و رها کردن چیزهایی که” پرسکات گفت. “میلیاردها دلار صرف شده اند در سوابق مدیریت برنامه های کاربردی که در حال کار نمی کند و مردم در حال استفاده از آنها نیست. آن زیانی به شهروندان ایالات متحده و زیانی به مردم از این صنعت است.”

همین Lueders سابق فدرال پیمانکار برای آی بی ام و دیگر شرکت های نرم افزاری صرف دو دهه توسعه و فروش سوابق مدیریت برنامه های کاربردی بر اساس Department of Defense (DOD) استاندارد است. او اغلب در یک موقعیت به شاهد دست اول اینکه آیا برنامه های خریداری شده توسط دولت شد و در واقع قرار دادن استفاده کنید.

و با توجه به Lueders آنها هرگز نمی شد از جمله در وزارت دادگستری, وزارت امور خارجه, وزارت خزانه داری IRS و چند اجزای DOD مانند کاخ سفید و ارتباطات سازمان.

“من در آن آموزش دیده. من مشورت در آن است. من یک مقدار زیادی از پول را از چیزی که” Lueders گفت. “حدود هفت یا هشت سال پیش من به این نتیجه رسیدم که من نمی توانستم آن را پشتیبانی کنه. و من نمی توانستم از آن حمایت کنه چون من می دانستم که نه تنها تا به حال هرگز دیده می شود یک رکورد در یک محیط تولید وارد DOD-گواهی مخزن من حتی هرگز دیده می شود هر یک از کسانی که برنامه های کاربردی با موفقیت مستقر شده اند. بنابراین آنها خالی است.”

یک ارشد سابق پنتاگون گفت: با توجه به بار عصر که او هرگز تا به حال با استفاده از یک نرم افزار مدیریت مدارک خود را در طول decadeslong تصدی در وزارت دفاع. رسمی سوابق مدیریت عملکرد شامل به طور کامل از قرار دادن فایل ها در پوشه ها بر روی دیسک در دولت صادر شده کامپیوتر far cry از سخت اعلامیه سازی نگهداری و تخریب فرآیندهای ساخته شده به سوابق مدیریت برنامه های کاربردی پنتاگون موظف هر رسمی استفاده کنید.

“مردم نه پاداش سوابق مدیریت” رسمی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن گفت. “من هرگز دیده می شود یک جایزه برای درستی انجام سوابق مدیریت. شما پاداش برای تولید به موضوع داغ برای مدیریت. زمانی که من بازنشسته و چپ دولت خدمات و سوابق من احتمالا نمی توانید حفظ شود.”

مارک رسکین سابق FBI special agent, نیز, تایید به بار عصر که او هرگز تا به حال با استفاده از یک نرم افزار اختصاصی برای مدیریت هر یک از سوابق او ایجاد شده و یا دریافت شده در طی دو دهه در این اداره است.

او به یاد می آورد یک تلاش ناموفق را در یک نرم افزار مدیریت مدارک در سال 2004 و 2005 در طول تصدی مدیر FBI رابرت مولر. پس از نرم افزار بود و اوراق اف بی آی شروع به کار در استقرار یک سیستم جدید است. رسکین هرگز با استفاده از نرم افزار های جدید با وجود اینکه روت بر روی آن راست تا چپ او دفتر هفت سال بعد.

“وجود دارد یک paperless شکست مولر در طول تصدی” گفت: رسکین که همچنین یک کمک کننده به بار عصر. “او به شدت هل دادن به رقمی کردن همه چیز. FBI رفتم جلو به انتقال به یک سیستم که به طور کامل توسعه یافته, نوع بتا سیستم آماده برای استفاده است. هیچ کس تا به حال [شجاعت] به مدیر نمی تواند آنها را دیدار با مهلت است.”

قلب از پاسخگویی

با وجود آن گرفتگی عنوان سوابق مدیریت کاهش به هسته از رابطه بین دولت و مردم آمریکا که صندوق آن است. مداوم قرارداد مبتنی بر پاسخگویی و شفافیت نه از آن ها ممکن است بدون پرونده. انفجار در پرونده که همراه با فناوری اطلاعات بوم تا حد زیادی کاهش یافته دولت توانایی پاسخگو و شفاف است.

در نظریه پنتاگون-گواهی برنامه قرار بود برای رسیدگی به این موضوع است. در عوض آنها کمی بیشتر از توهم سوابق مدیریت به عنوان اکثریت قریب به اتفاق این برنامه ها هرگز اجرا شده است.

“شما لازم نیست که یک دموکراسی بدون پاسخگویی و شفافیت” Lueders گفت. “شما لازم نیست که پاسخگویی و شفافیت و بدون سوابق مدیریت است.”

بدون یک سیستم موثر برای حفظ آهنگ و زمانی که مورد نیاز توسط قانون—از بین بردن سوابق متعاقب آن هرج و مرج دست قدرت بیش از دولت به سوابق حرفه ای مدیران که می توانید انتخاب کنید که سوابق روشن و روز است که به سادگی ناپدید می شوند.

“که در جریان بوده است برای تقریبا یک ربع قرن” Lueders گفت. “و از آن مهم نیست که چه کسی در کاخ سفید است. من آن را دیده ام با چشم خود در این سازمان است. اطلاعات با ارزش ترین واحد پول در جهان در حال حاضر و آنها را کنترل اطلاعات.

“به طوری که آنها می توانید انجام دهید و می گویند هر چه می خواهند با مطلق مصونیت از مجازات. که وحشتناک فکر می کردم.”

راه حل نادیده گرفته

پس از در حال توسعه DOD 5015.2 استاندارد پرسکات تا به حال تا حد زیادی به دور از سوابق مدیریت صنعت زمانی که او موفق به دریافت یک تماس از جان کارلین های بایگان از ایالات متحده در سال 2003. در زیر یکی از رئيس جمهور جورج دبلیو بوش از طرح های ملی بایگانی شد و به دنبال ایجاد و اجرای سیاست ها به تنظیم و نگهداری از فدرال پرونده های الکترونیکی. پرسکات مصاحبه برای کار و شروع به کار به عنوان یک detailee به آرشیو ملی در سال 2004. او رهبری یک بین تلاش برای ایجاد یک استاندارد جدید برای سوابق مدیریت مبتنی بر خدمات است که اجازه می دهد دولت به سازگاری با پیشرفت های سریع در تکنولوژی.

پس از 4 1/2 سال یک تلاش مشترک بین 19 کابینه در سطح سازمان به رهبری پرسکات منجر به ایجاد یک استاندارد جدید. آن را املای الزامات مورد نیاز برای سوابق مدیریت خدمات (RMS) که رسیدگی غیر قابل عبور بار از کارهای دستی اعمال شده بر روی کاربران نهایی توسط DOD-گواهی برنامه های کاربردی.

زمانی که آرشیو ملی تایید DOD 5015.2 استاندارد در سال 1998 بزرگ شرکت های فن آوری فورا به حال در مورد کسب و کار برای توسعه محصولات برای دیدار با دولت معیار پس از فروش مطمئن خواهد بود. پرسکات می دانستم که این نیز می تواند مورد اگر ملی Archives تایید جدید RMS استاندارد است. در انتظار تایید دو شرکت تکنولوژی نزدیک شدن به حال تیم خود را با نمونه های اولیه بر اساس خدمات خود را.

اما قبل از اینکه یک کار حل بود ساخته شده آرشیو ملی راه می رفت دور از استاندارد جدید.

“این سوال باقی می ماند: چرا؟” پرسکات گفت.

پرسکات دست این استاندارد جدید به گروه مدیریت شی (OMG) یک فن آوری بین المللی استانداردهای کنسرسیوم. OMG استفاده از این استاندارد برای ایجاد سطح بالا مدل است که می تواند مورد استفاده برای ایجاد RMS نرم افزار برای هر سیستم.

پس از OMG منتشر شده استاندارد در نوامبر 2011 لری جانسون که در حال حاضر در هیئت مدیره در OMG ارائه آن به آرشیو ملی. جانسون شگفت زده شد آژانس دوباره نمی تایید استاندارد است.

“من نوع شوکه” جانسون گفت.

در زمان ملی بایگانی شد به دنبال راه هایی برای تطابق با ریاست جمهوری تفاهم نامه مدیریت دولتی سوابق صادر شده توسط رئیس جمهور باراک اوباما در اواخر سال 2011. این RMS استاندارد خطاب تقریبا همه از اوباما مورد نیاز است. با این حال ملی Archives هیچ علاقه ای نشان داد.

“من یک کمی به عقب گرفته شده توسط شیشه-eyed پاسخ” جانسون گفت.

ملی Archives نمی پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد چرا RMS استاندارد بود و هرگز تایید شده است.

با وجود صرف میلیاردها دلار در سوابق مدیریت برنامه امروز دولت فدرال با گیر غیر قابل استفاده نرم افزار.

“استاندارد نیست اشتباه است. این سیستم ها نه اشتباه” پرسکات گفت. “این برنامه ها نه تنها مناسب برای محیط فعلی است.”

Epoch Times Photo
همین Lueders سابق دولت پیمانکار و گواهی سوابق مدیر خارج از آرشیو ملی در واشنگتن در فوریه. 8, 2020. (سمیرا Bouaou/Epoch Times)

The Whistleblower

Lueders در ابتدا پخش نگرانی های خود را در صنعت خود را وبلاگ ها و رسانه های اجتماعی چند سال پیش. او سپس صدا زنگ در آی بی ام که در آن او در یک تیم فروش سوابق نرم افزار مدیریت دولت است.

دیدن که IBM نمی خواهد تکان دادن Lueders ثبت رسمی whistleblower شکایت با وزارت دفاع بازرس کل (IG) در مارس 2017. وزارت دفاع IG رله شکایت به DISA IG که مصاحبه Lueders یک ماه بعد. این DISA IG کاهش یافته است به بررسی و ارسال شکایت به همکاری مشترک تست فرمان به عنوان یک کسب و کار موضوع است.

IBM نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در ماه جولای سال 2017 Lueders فرستاده شده یکی دیگر از خلاف کاران شکایت به جامعه اطلاعاتی (IC) IG اما شنیده ام هرگز دوباره. مشکوک که IC IG نمی بررسی شکایت او در آغاز تماس با دفتر خود را که کنگره در آن زمان در کنگره باربارا کمستکک (R-Va.), و باقی ماند قبل از کمستکک کارکنان به طور ناگهانی قطع کرد. کمستکک از دست داد صندلی خود را در نوامبر سال 2018 است. کمستکک نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

برنامه های کاربردی ساخته شده برای دیدار با پنتاگون استاندارد شامل قابلیت های مهم برای دولت شفافیت و پاسخگویی است. آنها نیاز به هر کارمند دولت به اعلام سوابق به یک سیستم خبره که در آن رکورد امن است بنابراین آن را نمی توان حذف شده و یا تغییر داده است.

سوابق است که باید نابود شود بعد از یک زمان خاص هستند forensically حذف شده توسط نرم افزار به طوری که آنها نمی تواند بازیافت شود. این بوده است که برای بخش قابل توجهی از 21.5 میلیون پرونده به سرقت رفته از OPM ابتدا در سال 2015 با توجه به هر دو Lueders و پرسکات. اگر پرونده بودند در یک DOD-گواهی سوابق مدیریت مخزن و یا مدیریت توسط RMS استاندارد این نرم افزار را پاک کرد بخش قابل توجهی در انطباق با قوانین فدرال و مقررات قبل از یک حمله سایبری به گزارش سرچشمه در چین نقض OPM سیستم.

سوابق که نباید نابود شده و یا تغییر امن هستند و تغییر ناپذیر اگر آنها اعلام شده در برنامه. این باید مورد با ایمیل لوئیس لرنر IRS رسمی در مرکز جنجال های اطراف IRS هدف قرار دادن گروه های محافظه کار. به جای IRS ادعا کرد که ایمیل های که تحت حکم از کنگره از دست داده بودند به دلیل یک تصادف کامپیوتر. IRS بعدها ادعا کرد که این ایمیل برای پنج بیشتر مقامات از دست رفته بودند با توجه به قفل کامپیوتر. کسانی که ایمیل نمی خواهد از دست داده اند اگر لرنر و مقامات دیگر با استفاده از یک نرم افزار مدیریت مدارک.

Epoch Times Photo
سرویس درآمد داخلی (IRS) کمیسر جان Koskinen به نظر می رسد قبل از یک خانه نظارت و دولت اصلاحات کمیته شنوایی در “IRS انسداد: Lois لرنر از دست رفته, ایمیل, قسمت, من” در کاپیتول هیل در واشنگتن در ژوئن 23, 2014. (نیکلاس Kamm/خبرگزاری گتی ایماژ)

عملی استاندارد

دولت عدم استفاده از گواهی های کاربردی است که ریشه در طبیعت DOD استاندارد خود را. پرسکات توسعه استاندارد در دفتر معاون وزیر دفاع برای فرماندهی و کنترل و ارتباطات و اطلاعات در 1990s در پاسخ به این سوابق مدیریت شکست در معرض زمانی که دولت فدرال اقدام به جمع آوری اطلاعات در نیروهای نظامی که دچار سندرم جنگ خلیج فارس. پرسکات مشغول به کار در این استاندارد از سال 1993 تا 1995. وزارت دفاع منتشر شد اولین نسخه در سال 1997.

در 23 سال پس از آن استاندارد به روز شد دو بار اما هیچ یک از این تغییرات تنظیم استاندارد به سرسام آور پیشرفت فن آوری ساخته شده از سال 1995. هسته اصلی مشکل این است که استاندارد راهنماهای ایجاد برنامه های کاربردی که نیاز به ورودی دستی به جای خدمات که مسئولیت رسیدگی به این کار در پس زمینه. اکثریت قریب به اتفاق پرونده های الکترونیکی مدیریت برنامه های کاربردی در سازمان های دولتی نشستن استفاده نشده چون این کار نیاز به دستی وارد کردن هر رکورد به آنها ناپایدار است.

“شما ظاهر [از سوابق مدیریت] و شما باید این واقعیت” پرسکات گفت. “که پاسخگو نیست به ما بپیوندند.”

این DOD استاندارد را شامل نمی شود قابلیت استفاده مورد نیاز است. تیم حقوقی بررسی استاندارد برای تعیین که آن را برآورده سوابق مدیریت فرامین اعمال شده توسط کنگره و پایبند به مقررات اجرایی. قابلیت ها و زنده ماندن نیست بخشی از این روند است.

“هیچ کس—از جمله نیروی کار—آزمایش این راه حل برای دیدن اگر آنها واقعا کار در یک محیط تولید” Lueders گفت. “و آنها نمی کنند.”

پرسکات در طول زمان خود را در جزئیات به آرشیو ملی اشاره کرد در یک سخنرانی که سوابق مدیریت برنامه های کاربردی “باید قرار داده شده در مکان های غیر قابل شمارش در فرآیند کسب و کار” و “هرگز ملاقات الزامات اصل مستند در 1990s.”

به عنوان مثال از کار درگیر به اعلام یک رکورد از یک مقام دولتی که می فرستد یک ایمیل را برای تعیین و بر اساس سوابق مدیریت آموزشی, آیا ایمیل حتی به منزله یک رکورد است. رسمی خواهد و سپس به کشیدن از ایمیل و یا صندوق و رها کردن آن را به نرم افزار مدیریت مدارک و پر کردن ابرداده مانند طبقه بندی سطح و یک تاریخ برای زمانی که رکورد باید حذف شود. این باید انجام شود برای هر رکورد می شود آن را یک ایمیل به در, متن, پیام, پست های رسانه های اجتماعی, متن سند صفحه گسترده ورودی تقویم و یا هر سند دیگر پس از به رسمیت شناخته شده.

“شما همیشه در زمان فشرده برای انجام بسیاری از عمل است. اگر شما گفت: شما نمی توانید انجام دهید که دلیل این که شما به دنبال آن هستید به پرونده های استاندارد می تواند به عنوان دیوانه” گفت: ارشد سابق وزارت دفاع رسمی.

IBM استخدام Lueders در سال 2015 پس از او از منتقدان شکست ناشی از محدودیت های برنامه های کاربردی. Lueders می گوید او موافقت کرد به روی چون IBM ادعا کرد که علاقه مند در حال توسعه یک راه حل بی بند و بار از DOD استاندارد است. او گفت که زمانی که او کشف کرد که آی بی ام هنوز فروش این نرم افزار بر اساس همان استاندارد او شکایت کرده بود و در نهایت تحت فشار قرار دادند.

‘ملت Recordskeeper’

با وجود حمایت DOD استاندارد برای تمام آژانس های فدرال از سال 1998 National Archives and Records Administration (نارا) که در توصیف خود را به عنوان “کشور recordskeeper,” با استفاده از یک DOD-خبره نرم افزار تنها برای خود ایمیل سوابق.

“نرا به رسمیت می شناسد که یکی از اندازه متناسب با تمام راه حل است که آدرس همه از یک سازمان الکترونیکی سوابق مدیریت نیاز است که به طور کلی عملی نیست” یک سخنگوی آرشیو ملی گفت: عصر فردا در ایمیل.

آرشیو ملی گفت: این مدیریت بقیه آن سوابق “در سیستم است که در آن ایجاد آنها با گرايش اعمال در دستی یا خودکار روش.” آژانس نمی پاسخ به یک درخواست برای توضیح آنچه فرآیندها و سیاست های در محل برای دیدار با گسترده فدرال الکترونیکی مدیریت مدارک مورد نیاز از جمله چگونه سوابق اعلام شده تغییر ناپذیر مدیریت خود را از طریق حفظ و نگهداری برنامه و زمانی که مورد نیاز forensically نابود شده است.

در سال 2017 ملی Archives صادر هدایت روشن است که تنها وزارت دفاع اداره می شود 5015.2 استاندارد است. در سال 2018 آژانس صادر شده مجموعه خود را از جهانی پرونده های الکترونیکی مدیریت مورد نیاز است.

“این شرایط را در یک رویکرد خاص و یا ابزار است که به سازمان ها و فروشندگان انعطاف پذیری بیشتر برای پیدا کردن سوابق مدیریت راه حل های که با نرا مورد نیاز” سخنگوی اضافه شده است.

با وجود تغییرات اخیر در آرشیو ملی DOD-گواهی برنامه باقی می ماند رفتن به نرم افزار اکثر سازمان های دولتی حمل, در بخشی به دلیل استاندارد تنها به طور خاص ذکر شده در مقررات فدرال حاکم بر پرونده های الکترونیکی مدیریت و تنها راه حلی که خرس DOD صدور گواهینامه.

هزینه به مالیات دهندگان

کل هزینه به مالیات دهندگان پس از دو دهه از استقرار عملی سوابق نرم افزار مدیریت سخت است برای برآورد دلیل به ضعیف فدرال قرارداد جایزه سابقه مدیریت. غیر جامع جستجو برای DOD-محصولات گواهی شده در قرارداد به ارزش ده ها میلیون دلار است. با توجه به Lueders این برگه به راحتی می تواند به میلیاردها اجرا شود.

“اگر شما اضافه کردن تمام قرارداد که اهدا شد چرا که این نرم افزار شامل یک DOD-گواهی کیفیت و خدمات ارائه شده به حمایت از کسانی که قرارداد شما به میلیاردها خیلی سریع” Lueders گفت.

سوابق مدیریت صنعت نرم افزار در ایالات متحده به ارزش $17 میلیارد دلار به 19 میلیارد دلار در سال 2016 با توجه به GEP تدارکات و زنجیره تامین شرکت مشاوره. خدمات عمومی دولت به تازگی rebid یک قرارداد برای شرکت دفاع, دفتر, راه حل های ابر اتاق بسته که شامل DOD-گواهی جزء—برای $7.6 میلیارد دلار است.

اما هزینه های واقعی از هرج و مرج ناشی از رکورد نگه داشتن می تواند به صورت تصاعدی بیشتر است. در سال 2016 DOD IG یافت که پنتاگون تا به حال کافی و سوابق به حساب $6.5 تریلیون دلار در هزینه.

Epoch Times Photo
Tracey berg Gisler, 4, آماده به ترک گل در عبور نام برای قربانیان خارج اولین کلیسای باپتیست صحنه جرم تیراندازی که منجر به کشته شدن 26 نفر در Sutherland, چشمه, Texas on Nov. 9, 2017. (علامت Ralston/خبرگزاری گتی ایماژ)

“عواقب’

هزینه فرصت های از دست رفته با توجه به سوابق کافی در مورد کسانی که مبتلا به سندرم جنگ خلیج فارس است نیز قابل توجه است. فراتر از پول سوابق مدیریت شکست های بیشتر عواقب فاجعه بار.

خانواده های قربانیان در سال 2017 تگزاس کلیسا قتل عام ثبت دعاوی مختلف علیه دولت این ادعا که نیروی هوایی سوابق مدیریت سهل انگاری اجازه قاتل به خرید سلاح های مورد استفاده در قتل. پرونده های حقوقی باید پس از تثبیت شده است به یک مورد. خانواده پاک یک مانع عمده در سال گذشته زمانی که قاضی فدرال خاویر رودریگز مجاز برخی از اتهامات در این مورد به ادامه. محاکمه شروع می شود در سپتامبر. 8.

در حکم رودریگز اشاره کرد که پنتاگون شده است آگاه از آن سوابق مدیریت شکست به طور خاص وقتی که می آید به اطلاع FBI در مورد پرسنل در حال بررسی محاکمه و محکوم کرد. در سال 2014 DOD IG یافت که نیروی هوایی و نیروهای امنیتی موفق به ارائه اثر انگشت, کارت و وضع نهایی گزارش FBI در 60 درصد از موارد است. در سال 2015 DOD IG بررسی این موضوع در سراسر چندین شاخه های نظامی و دریافتند که نیروی هوایی موفق به ارسال سوابق محکومیت کیفری به مناسب پایگاه داده های کامپیوتر 30 درصد از زمان.

نیروی هوایی نیست درمان آن سوابق مدیریت شکست 2017 زمانی که ناظر بر داشت کمبود در گزارش محکومیت های کیفری به اف بی آی در 94 درصد از موارد است. این گزارش اظهار داشت: “هر گونه از دست رفته اثر انگشت, کارت و وضع نهایی گزارش جدی داشته باشد می تواند حتی عواقب که ممکن است رخ داده اخیر در این کلیسا تیراندازی در تگزاس است.”

هیچ یک از IG گزارش از 2014, 2015, 2017 و 2018 شامل یک اشاره از DOD را 5015.2 استاندارد که به طور رسمی هدایت و مدیریت الکترونیک پرونده های مورد بررسی در هر گزارش. در کلی در مورد پرسنل نیروی هوایی شد و در برخی موارد به سادگی قادر به پیدا کردن اسناد و مدارک را که حفظ شده است اگر آنها تا به حال با استفاده از یک DOD-خبره نرم افزار.

در آن زمان نیروی هوایی بود و سوم آن فرصت برای ارسال کلی پرونده به اف بی آی در تاریخ 8 ژوئن 2012, FBI دیگر پذیرفته سخت کپی اثر انگشت و کارت. به عنوان یک نتیجه, اثر انگشت کارت باید اسکن شده و اعلام کرد که پرونده های الکترونیکی به یک DOD-خبره نرم افزار. پنتاگون در زمان دو سال دیگر به اطلاع پرسنل خود را در مورد FBI جدید مورد نیاز است.

نیروی هوایی و نیروی هوایی IG کاهش یافته است در پاسخ به سوال که چرا بررسی انطباق با DOD 5015.2 استاندارد حذف شد از این گزارش.

به وزارت دفاع و نیروی هوایی و نیروی هوایی IG کاهش یافته است به نظر با استناد به انتظار دادخواهی توسط ساترلند چشمه خانواده.

یک وکیل برای Holcombe خانواده را از دست داده است و نه اعضای خانواده در قتل عام نیز کاهش یافته است به نظر با توجه به انتظار دادخواهی.

IBM OPM به DOJ, وزارت امور خارجه, وزارت خزانه داری ثبت اختراع و دفتر تجارت و کاخ سفید سازمان ارتباطات نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

بر خلاف پذیرش شکست کشف در نیروی هوایی IG گزارش سوابق مدیریت شکست های مربوط به DOD-گواهی برنامه های کاربردی متصل به بیش از دولت فدرال است. در آی بی ام مورد Lueders بود آوازی در مورد این نرم افزار در حال استفاده نشده. او گفت: شرکت نگه داشته و در فروش آن است.

دیگر غول تکنولوژی شده اند آگاه سوابق خود را با نرم افزار مدیریت عملی در زمان محیط های الکترونیکی با توجه به پرسکات.

در ابتدا برای آی بی ام DOD 5015.2-گواهی محصولات این شرکت اعلام کرد که آن را قطع پشتیبانی از یکی از آن سوابق مدیریت محصولات در ماه آوریل است.

دنبال ایوان در توییتر: @ivanpentchoukov

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort GorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetPragmatic slotlarıMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaLevitraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma hipercasino bedava bonus