چه امن ترین محل برای در Telangana? شما باید سه گزینه

حیدرآباد: اگر شما در Telangana شما امن تر در سه منطقه: Wanaparthy, Yadadri-کریمنگر و واراناگل روستایی است.

آنها باقی می ماند به طور کامل Covid-19 رایگان است 7 هفت هفته پس از اولین coronavirus مورد مثبت شناسایی شده در مارس 2, در دولت سرمایه است.

بدترین آسیب دیده است GHMC منطقه — شامل حیدرآباد و بخش هایی از Ranga Reddy و Medchal-ماکاجگیری مناطق. آن را در صدر دولت با مجموع 540 موارد از جمله 18 مرگ و میر.

تعداد Covid-19 موارد در Telangana عبور چهار رقم علامت با 11 نتایج مثبت تر در نظر گرفتن مجموع به 1,001 در روز یکشنبه. از 11 نفر هستند از درون بیشتر حیدرآباد شهرداری شرکت محدودیت.

چهار ولسوالی دیگر — کریمنگر, نلگندا, کمرددی و محبوب نگر — که موارد در دو رقمی و 16 سایر مناطق باید Covid-19 موارد در تک رقمی.

خارج از GHMC محدودیت مرگ و میر گزارش شده از Vikarabad, Ranga Reddy و Medchal (non-GHMC) و Jogulamba-گدول مناطق.

در میان مناطق سوریپت با 83 مورد دوم به حیدرآباد به دنبال نیزمبد با 61, Jogulamba-گدول 45, Vikarabad 37, Ranga Reddy (non-GHMC) 33, واراناگل شهری 27, Medchal-ماکاجگیری (non-GHMC) 22, ادیلبد 21 و Nirmal 20.

اولین Covid-19 مورد در کشور ثبت شد در مارس 2 — متخصصین و اهل فن که در Mahendra تپه. در حالی که افزایش در تعداد موارد مارس کوچک, مارس دیدم سنبله زمانی که مردم که بازدید Tablighi Jamaat را به جماعت در دهلی نو و مخاطبین خود را شروع آزمایش مثبت برای ویروس.

بیش از 80 درصد از تمام Covid-19 موارد در Telangana, دولت, به گفته مقامات در حال از اصطلاح ‘Tablighi گروه’.

نه بیمارانی که بهبود بودند در ضمن مرخص وزارت بهداشت گفت: در آن روزانه Covid-19 بولتن. وزارت بهداشت و درمان گفت که یک 75 ساله بیمار که با حضور Tablighi Jamaat رویداد در میان کسانی که تحت درمان قرار گرفتند و مرخص پس از بهبودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de