آنچه با این نسخهها کار برای صاف و منحنی آنچه علم می گوید در کاهش محدودیت

مداخلات بهداشت عمومی مانند, فیزیکی, فاصله, بسته شدن مدارس و منع اجتماعات بزرگ شده اند موثر در مسطح منحنی در بسیاری از کشورها با توجه به جدید کانادا مطالعه است که می تواند راهنمای لغو محدودیت.

محققان تاکید می کند که بلند کردن اجسام مستندات باید به تدریج اتفاق می افتد و نه همه در یک بار.

“ما باید بسیار مراقب باشید در اینجا,” گفت: دکتر پیتر Juni استاد اپیدمیولوژی و پزشکی در دانشگاه تورنتو و مطالعه منجر نویسنده. “در غیر این صورت ما باید تجمع جرم در مدرسه متری و در ورزشگاه و غیره که می تواند نتیجه معکوس داشت.

در این بررسی که به نظر می رسد در این هفته موضوع Canadian Medical Association Journal نشان داد که قرار دادن دو محدودیت در محل در یک بار — از جمله بسته شدن مدارس و درخواست مردم به لحاظ جسمی فاصله خود را — کاهش رشد جدید COVID-19 موارد توسط حداقل 30 درصد است.

یک معلم پاک و كشتن جداول در دورتموند آلمان غربی در آوریل 21. به قدم زدن چگونه محدودیت ها کاسته کلیدی است برای نگه داشتن همه گیر تحت کنترل در سراسر کانادا و جهان, محققان می گویند. (Ina Fassbender/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

این مطالعه همچنین روشن چه نقش آب و هوا ممکن است در این بیماری همه گیر را رشد. محققان دریافتند هیچ ارتباطی بین درجه حرارت های محلی و یا طول و عرض گسترش COVID-19.

“متاسفانه برای همه ما, آب و هوا خواهد آمد به ما کمک بیش از حد در اینجا” Juni گفت.

این امکان وجود دارد که رطوبت بازی یک نقش کوچک در مانع رشد موارد جدید. اما در مقایسه paled به اثرات فاصله و جلوگیری از تجمع جرم محققان گفتند.

بدون نیاز به ترس شهروندان

ری Deonandan استادیار و اپیدمیولوژی در دانشگاه اتاوا که نه درگیر در مطالعه آن را به نام خبر خوب این است که بهداشت عمومی اقدامات مانند فاصله مدرسه تعطیلی محدود کردن دسترسی به کسب و کار و ممنوعیت تجمع جرم موثر بودند.

Deonandan گفت: “پرتاب باز کردن درب” است امن نیست و یا علمی و ارائه نمی دهد انعطاف پذیری برای تنظیم به عنوان مورد نیاز است. شیوع در سراسر کانادا در حال اتفاق متفاوت و بهداشت عمومی اقدامات باید منعکس کننده چگونه جمعیت’ تحمل محدودیت یا کاهش آنها متفاوت از استان به استان است.

“ما نباید ترس از شهروندان ما,” او گفت:. “این caseload در حال حاضر به اندازه کافی کم است که ما می توانید شروع به سرمایه گذاری به خاک باز کردن اقتصاد در همان زمان بود تا با اعتماد به نفس به طور آشکار با ما و بهداشت و نظم و انضباط است.”

برای مطالعه محققان در دانشگاه تورنتو غربی دانشگاه در لندن, Ont., و همکاران در سوئیس در مقایسه با چگونه به خوبی 144 کشور انجام مسطح خود اپیدمی منحنی. ایالات و ولایات در استرالیا و ایالات متحده و کانادا شد و همه درگیر در پژوهش.

این مطالعه بر اساس تعداد موارد در هر محل تا به حال در اوایل ماه مارس زمانی که مستندات آغاز شد و در مقایسه با تعداد موارد آنها تا به حال در 27 مارس ،

که دوره کمون منعکس چگونه این ویروس می تواند به علت علائم.

سازمان دیده بان | نکات عملی برای سلامت جسمی فاصله:

فیزیکی فاصله کاملا تغییر کرده ما چگونه معاشرت. اما هنوز هم وجود دارد برخی از حالات که در آن آن را دشوار است به محدود کردن ما تماس فیزیکی با دیگران است. در اینجا این است که چگونه به بهترین آنها را حرکت. 3:23

چین که در آن شیوع موجود بود هنگامی که داده های جمع آوری شده از مطالعه خارج تجزیه و تحلیل. کره جنوبی و ایران شدند و به دلیل همه گیر شد بیشتر همراه است.

پاسخ در دست

Deonandan گفت: این یافته ها همچنین با اشاره به فرصت های دریافت خلاق و ترکیب اقدامات برای ایمنی از قبیل ارائه مراقبت از کودکان به گروه های کوچکتر از کودکان از daycares را قبل از این بیماری همه گیر.

“ممنوعیت تجمع جرم به نظر می رسد هیچ ذهن و بسیار خوشحال است” او اضافه کرد: مردم باید در نظر داشتن بزرگ کنسرت, رویدادهای ورزشی, و شاید حتی بزرگ شام احزاب کردن جدول در حالی که برای.

پروفسور پل شکارچی از دانشگاه شرق آنجلیا پزشکی مدرسه و انگلستان مبتنی بر تیم آمد به بسیاری از شبیه نتیجه گیری در مورد اثربخشی ممنوعیت تجمع جرم و بسته شدن غیر ضروری کسب و کار به ویژه در بخش مهمان نوازی و بسته شدن مدارس در سراسر اروپا است. خود را پیش نویس مطالعه شده است نظیر بررسی برای کلید بازخورد در خطاهای احتمالی و نقاط ضعف است.

دکتر ایو Longtin, یک متخصص بیماری های عفونی و صندلی از عفونت پیشگیری و کنترل در مونترال یهودی کلی بیمارستان, او گفت که او خوشحال است که تحقیقات در حال آمدن است تا به سرعت.

این یافته ها مهم هستند داده می شود که چگونه برخی از سوال که آیا فاصله و اقدامات دیگر بودند موجه به سرعت گسترش این بیماری همه گیر ماه پیش.

“این بسیار هیجان انگیز برای دیدن است که تحقیقات انجام شده و ما در نهایت پاسخ به سوالات است که ما تا به حال مانند آن اقدامات موثر ترین هستند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de