چه مرحله 3 انتاریو COVID-19 بازگشایی طرح می تواند مانند نگاه

با کروناویروس موارد در یک روند رو به پایین مداوم از اوایل ماه ژوئن بسیار انتاریو آماده است به حرکت به مرحله 3 از استان بازگشایی طرح به زودی به مقامات پیشنهاد این هفته است.

اما هنوز روشن نیست که اورژانس محدودیت خواهد شد و در واقع برداشته شود یا آرام وقتی که اتفاق می افتد.

تا به حال استانی دولت شرح داده شده در مرحله 3 فقط در شرایط عمومی: “باز کردن تمام محل های کار مسئولانه” و “بیشتر آرامش بخش محدودیت در مجامع عمومی.”

برتر داگ فورد پنج شنبه کاهش یافته است به ارائه هر چیزی خاص تر.

“این رفتن به بسیار زودی امیدوارم زودتر از بعد” او در یک کنفرانس خبری گفت.

این برگ مقدار زیادی از سوالات در مورد دقیقا چه انتاریو مرحله 3 خواهد بود. چقدر بزرگ خواهد کرد ؟ چه محدودیت هایی را در محل باقی می ماند برای کافه ها و رستوران ها? را سینما و یا تئاتر اجازه داده می شود برای باز کردن ؟ آنچه در مورد ورزشگاه و سایر امکانات تناسب اندام?

بهداشت و درمان-مراقبت از کارگر می کند تست را در یک درایو از طریق COVID-19 مرکز ارزیابی در Etobicoke بیمارستان عمومی در تورنتو است. (Nathan Denette/کانادا مطبوعات)

تنها نزدیک به یقین در مورد مرحله 3: آن را نمی خواهد را به بازگشت داخلی حوادث با بزرگترین جمعیت — مانند کنسرت و تماشاگر ورزشی و فیزیکی فاصله دستورالعمل باقی خواهد ماند. فراتر از آن مرحله 3 محدودیت می تواند در هر نقطه در طیف گسترده ای.

رستوران

در انتاریو مرحله 2 رستوران در حال محدود به صندلی در فضای باز و از وعده های غذایی. ترین ولایات کشور است که اجازه داده اند رستوران ها برای بازگشایی به طور کامل قرار داده اند محدودیت در محل مانند عامل در کمتر از ظرفیت کامل یا حداقل فضای بین جداول.

از دیگر اقدامات می تواند شامل پلکسی گلاس بین جداول و داشتن رستوران نگه داشتن یک رکورد از شام برای کمک به بهداشت عمومی ردیابی اگر هر گونه تایید موارد ظهور در میان مشتریان و یا کارکنان.

“هست که فقط شما می توانید انجام دهید [برای جلوگیری از انتقال] به دلیل ماهیت خوردن هم گفت:” Sumon Chakrabarti, یک بیماری عفونی پزشک متخصص در Trillium سلامت همکاران در Mississauga, Ont.

“وجود دارد رفتن به یک خطر ذاتی. اما این یک خطر است که من می خواهم بگویم این است که کمتر از مثلا داخل یک کلوپ شبانه.”

کافه ها و باشگاه ها

کبک در روز پنج شنبه اعلام محدودیت های جدید بر روی, میله, در پی افزایش COVID-19 موارد در مونترال ساحل جنوبی است. میله در حال حاضر محدود به 50 درصد از عادی ظرفیت قانونی مردم باید در کرسی های خود را به نوشیدن, رقص ممنوع است, الکل, فروش پایان در نیمه شب و مشتریان باید از درب 1 a. m. ET.

نزدیکی نوار خالی دیده می شود در مونترال در روز پنج شنبه. دولت کبک اعلام کرد قوانین جدید برای میله های زندان به عنوان روز جمعه پس از شعله ور شدن COVID-19 عفونت در مونترال ساحل جنوبی است. (پل Chiasson/کانادا مطبوعات)

اگر انتاریو اجازه می دهد تا میله به مشتریان در داخل خانه در مرحله 3 آنها می توانید تقریبا به طور قطع انتظار محدودیت های مشابه با توجه به کارشناسان بهداشت عمومی.

“میله سخت است زیرا به مردم وجود دارد به تعامل” گفت: Raywat Deonandan متخصص اپیدمیولوژی و دانشیار در دانشگاه اتاوا.

“رستوران ها کمی آسان تر از برخی جهات از آنجا که شما نمی رفتن وجود دارد برای دیدار با مردم دیگر. شما بروید وجود دارد به خوردن با مردم شما آمد.”

سینما, تئاتر, سالن های عملکرد

این بیماری همه گیر به معنای چراغ سینما و هنرهای نمایشی در سراسر انتاریو است. حرکت به مرحله 2 اجازه باز کردن درایو در سینما و همچنین سالن های عملکرد که در آن مخاطبان باقی می ماند در اتومبیل های خود را. نشستن در صندلی به زودی می تواند به بازگشت به انتاریو; سینما نمایش از سر گرفته و در بریتیش کلمبیا در جولای 3 با محدودیت.

“راه اصلی است که این ویروس گسترش است هنگامی که شما تماس نزدیک برای یک دوره طولانی از زمان در یک فضای محصور” گفت: Chakrabarti در مصاحبه با CBC News.

“فیلم و تئاتر می تواند باز کردن اما من به شما تضمین می کنند که آنها در حال رفتن به قادر به ظرفیت کامل. مردم پخش خواهد شد.”

ورزشگاه داخل سالن دیگر امکانات تناسب اندام

بسته شدن ورزشگاه در طول همه گیر شده است خسته کننده برای کسانی که تمرین خود را به عنوان یک راه کلیدی برای سالم ماندن. آنها به احتمال زیاد خواهد باز در انتاریو مرحله 3 اما با “تغییرات عمیق” به آنها چگونه کار می کند گفت: Deonandan.

“خدمات آنها را به حداقل خواهد رسید و تعداد زیادی از مردم در هر بخش از ورزشگاه محدود خواهد شد.”

یک کارمند در یک گاتینو, Que., بدنسازی دستمال مرطوب کردن تجهیزات در اواخر ماه ژوئن. (فردریک Pepin/Radio-Canada)

در حالی که Deonandan معتقد است استخر در برخواهد داشت خطر کمی و وزن دستگاه را می توان ساخته شده است امن برای استفاده از فضاهای که در آن مردم جمع شده بودند نزدیک به هم و تنفس به شدت مانند ایروبیک و یا چرخش کلاس می تواند بیش از حد مخاطره آمیز است.

دیگر مرحله 3 ملاحظات

حداکثر اندازه یک گردهمایی اجتماعی در انتاریو در حال حاضر 10 است. که تقریبا قطعا مطرح شده در مرحله 3 اما چگونه بالا باقی مانده است دیده می شود. در بیرون زمین بازی خواهد شد به احتمال زیاد پس از باز بودن بسته برای نزدیک به چهار ماه است.

استان نیز نیاز به تصمیم گیری در مورد بسته شدن مداوم از فضاهای دیگر است که می تواند جذب جمعیت مانند قمار و پارک های تفریحی و مراکز کنوانسیون.

“هر چیزی که مربوط به تجمع جرم و به خصوص توده های داخل سالن اجتماعات باید باقی می ماند ، هر چیز دیگری است که احتمالا بازی منصفانه” گفت: Deonandan.

“ما می توانیم اکثر کسب و کار امن است.”

فیزیکی فاصله باید اصل راهنما برای مرحله 3 گفت: Chakrabarti, با ماسک-پوشیدن لباس در داخل خانه هنگام که دو متر از فضا نمی تواند حفظ شود.

در همان زمان او گفت: اهداف سلامت در رمان coronavirus باید واقع بینانه.

“ما هنوز به دنبال صفر عفونت,” او گفت:.

“ما در حال رفتن به از بین بردن COVID-19. ما فقط تلاش برای نگه داشتن همه چیز تحت کنترل است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *