آنچه شما باید انجام دهید اگر حیوان خانگی خود را بیمار می شود در طول مستند?

FUR BABIES. Here's what to do if your babies get sick. Photo from Shutterstock

خز نوزادان است. در اینجا چه باید بکنید اگر شما بچه مریض است. عکس از شاتر

هیچ کس می خواهد حیوان خانگی مورد علاقه خود به بیمار به خصوص در حال حاضر که در تمام شهرستانها در حال روی زمین افتاده. اما در مورد آنها انجام دهد, شما باید بدانید چه باید بکنید.

نمام Dans, DVM از سلامت حیوان خانگی Hub کلینیک حیوانات می گوید که اگر حیوان خانگی خود را باید بیمار قرار می گیرند در حالی که ما در “جامعه پیشرفته قرنطینه” اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است برای ارزیابی شدت بیماری است.

“من فکر می کنم صاحبان حیوان خانگی به طور کلی می تواند ارزیابی اگر یک بیماری ضروری است و یا اگر آن را می توان مشاهده کرد در حالی که قبل از به دنبال مراقبت های پزشکی. این کمک می کند تا به خودتان را در حیوان خانگی خود را کفش: اگر شما نشان داد همان نشانه هایی که شما رفتن به دکتر و یا شما می توانید کمی صبر کنید و ببینید که چگونه علائم خود را پیشرفت ؟ ” او گفت:.

Dans می داند هر چند که آن می تواند یک کمی روی حیله و تزویر به دلیل آن را بسیار ذهنی است. بنابراین برای کمک به شما در افتراق بین زمانی که شما نیاز به رعایت حیوان خانگی خود را وضعیت در عین حال و در زمانی که شما نیاز به آنها را به دامپزشک او آمد تا با یک لیست از نمونه هایی است که ممکن است کمک کند.

لطفا توجه داشته باشید که این است که یک لیست جامع و اگر شما احساس می کنید شما نیاز به آوردن حیوان خانگی خود را به دامپزشک لطفا برای استفاده از قضاوت خود را. “این مهم است به یاد داشته باشید که یک ارزیابی دقیق فقط می تواند انجام شود اگر دامپزشک در واقع می تواند ارزیابی حیوان خانگی [فرد],” به یاد Dans.

در اینجا هنگامی که آن را احتمالا خوب کمی صبر کنید و مشاهده حیوان خانگی خود را قبل از به دنبال توصیه های پزشکی:

 • حیوان خانگی خود را است اسهال (شروع ناگهانی; نه بیش از دو روز) اما خوب اشتها و هنوز هم فعال است با مشاهده استفراغ. اگر کمی از خون شما هنوز هم می تواند مشاهده کند تا زمانی که معیارهای قبلی نیز حضور دارند. این موارد معمولا خود محدود اسهال است.
 • حیوان خانگی خود را است لنگش در اندام اما هنوز هم نسبتا هشدار بیش از حد بی حال و هنوز هم خوردن رضایت بخش است. اگر آن را فقط یک وضعیت موقتی مانند درد عضلانی شما احتمالا دیدن برخی از بهبود در عرض 24 ساعت اول.
 • پوست شرایط معمولا نه اضطراری.
 • حیوان خانگی خود را خوردن است و یا کاهش اشتها اما هنوز هم فعال است; هیچ اسهال یا استفراغ. اگر این مورد است, شما احتمالا می توانید مشاهده برای یک روز قبل از به دنبال توصیه های پزشکی.
 • حیوان خانگی خود را است, استفراغ, اما آن را نادر و یا اتفاق افتاده چند بار فقط و آنها فعال باقی می ماند و هشدار. در این صورت آنها ممکن است از غذا خوردن برای چند ساعت خواهد شد اما احتمالا خوردن دوباره در روز است.

Dans می گوید: “قاعده کلی این است که اگر حیوان خانگی خود را در حال خوردن رضایت بخش فعال است و به طور کلی, پاسخگو, آن بعید به اورژانس و شما احتمالا می تواند آنها را از نزدیک مشاهده برای یک روز قبل از تصمیم گیری به آنها را به دامپزشک.”

در اینجا برخی از موارد زمانی که شما باید بروید دیدن یا صحبت کردن با یک دامپزشک:

 • حیوان خانگی خود را استفراغ بارها و بارها در یک روز و بی حال غذا خوردن نیست و یا هیچ اشتها و/یا اسهال.
 • حیوان خانگی شما نیست ادرار یا مشکل در دفع ادرار بیش از 24 ساعت است. اگر حیوان خانگی خود را است peed در تمام 24 ساعت آن را واجد شرایط به عنوان یک اورژانس است.
 • شما حیوان خانگی است نه خوردن یا خورده است بسیار کمی برای بیش از یک روز.
 • حیوان خانگی خود را است خوابیده ضعیف و/یا بی توجه.
 • حیوان خانگی خود را است اشکال در تنفس است برای نفس نفس نفس زدن/باز-تنفس دهان.
 • حیوان خانگی خود را است مصرف سموم شناخته شده. اگر شما مطمئن نیستید اگر چیزی سمی پرنده سم کنترل وب سایت ممکن است قادر به شما می دهد اطلاعات شما نیاز دارید.
 • حیوان خانگی خود را با حرکات ناهماهنگ و/یا آنها را لرزان راه رفتن و یا به نظر نمی رسد که بسیار خوب کنترل موتور با یا بدون کاهش هوشیاری.
 • حیوان خانگی خود را فرو می ریزد.
 • حیوان خانگی خود را ناگهانی افزایش دمای بدن همراه با تغییر در رفتار (آشفته و بی قرار et al.) به خصوص اگر آنها ظاهرا خوب درست قبل از این اتفاق می افتد.
 • حیوان خانگی خود را خونریزی متوقف نمی شود, به خصوص اگر همراه با سایر علائم مانند ضعف و/یا inappetence.
 • حیوان خانگی خود را است اسهال همراه با استفراغ مکرر و/یا خون در مدفوع.

“اگر شما مطمئن نیستید و یا نمی اعتماد به نفس شما می توانید یک ارزیابی به شدت از حیوان خانگی خود را در وضعیت دامپزشک تماس و بحث در مورد اینکه آیا یا نه آن زمان به دنبال یک دامپزشک کلینیک که می تواند به جای شما و حیوان خانگی خود را. اطلاعات شما بیشتر از درمانگاه که هنوز عملیاتی در حال حاضر به شدت با انتصاب تنها و یک حیوان خانگی-یک همراه و همدم سیاست می گوید:” Dans.

برخی از کلینیک های ارائه پزشکی از راه دور در این زمان. “من تو را دیدم یک Facebook صفحه اختصاص داده شده به آنلاین مشاوره برای حیوانات خانگی در حالی که ما در مستند به نام حیوان خانگی کمک های اولیه. Teleconsults ممکن است ایده آل نیست اما برخی از مشاوره آنلاین انجام می شود در این میان” Dans یادداشت ها.

“من انجام این کار از خانه و من فقط ایمیل خود را نسخه و امیدواریم که teleconsult خواهد بود به اندازه کافی برای رسیدگی به حیوانات خانگی خود را نیاز دارد. اگر نه, سپس آنها باید برای درمانگاه ها هستند که هنوز هم در حال حاضر باز” او می افزاید.

در اینجا یک لیست از درمانگاه که باقی مانده اند باز در طول مستند, البته زیر تغییر ساعت. – Rappler.com

مگی Adan یک قصه گو در قلب است. او یک ویرایشگر مستقل نویسنده و خالق محتوا.

هنگامی که او را نخ کشیدن برگهای توتون وامثال کلمات با هم او را به تمرین یوگا انجام صنایع puttering اطراف در آشپزخانه و یا ارائه رایگان نوازش خدمات به سگ های محله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im