آنچه در حال حاضر برای گلف در سال 2020?

ICONS. Tiger Woods plays his shot as Phil Mickelson looks on during The Match: Tiger vs Phil in 2018 in Las Vegas. Photo by Harry How/Getty Images/AFP

آیکون. تایگر وودز نقش خود را به ضرب گلوله به عنوان فیل مایکلسون به نظر می رسد در طول بازی: ببر در مقابل فیل در سال 2018 در لاس وگاس. عکس از هری چگونه/گتی ایماژ/AFP

فرانسه – کارشناسی ارشد و PGA قهرمانی شده اند به طور نامحدود به تعویق افتاد با ما باز و باز انتظار می رود به دنبال کت و شلوار در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس باعث شده است تا 3 از 5 زنان رشته به rescheduled با تور اقدام به حالت تعلیق تا زمانی که اواخر ماه مه در اولین.

AFP ورزش به نظر می رسد در آینده چه اتفاقی می افتد برای گلف در سال 2020 است.

جنگل مقابل مایکلسون مرحله نهایی مسابقات بعدی ؟

با پیشرو در مردان و زنان در تور سراسر اروپا و آمریکا را برای دو ماه آینده یک مسابقه برگشت از نوامبر 2018 در یک مرحله نهایی مسابقات بین تایگر وودز و فیل مایکلسون می تواند رویداد های بعدی گلف در تقویم.

گزارش ها نشان می دهد NFL نوابغ تام بردی و Peyton Manning ویژگی های می تواند در کنار جنگل و مایکلسون در دو در دو عاقبت. مایکلسون را شکست داد و رقیب دیرین خود در برنده طول می کشد تمام 9 میلیون دلار pay-per-view رویداد لقب “مطابقت” صحنه در لاس وگاس دو سال پیش.

این رویداد می تواند در یک دوره بدون تماشاگر تنها یک گروه کوچک به televise آن و هر یک از 4 ستاره های ورزشی را دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل با Golf.com گفت: این دوره خواهد بود نامشخص فلوریدا محل.

برخورد خواهد کمک به جمع آوری پول برای coronavirus تلاش های امدادی, اما آن را هنوز هم نیاز به تایید از ما PGA Tour که کنترل بازیکنان رسانه ها و تلویزیون حقوق.

جام رایدر تجدید سازمان در کارت ؟

اروپا کاپیتان Padraig Harrington معتقد است جام رایدر برنامه ریزی شده برای سپتامبر 25-27 در سوت زدن تنگه در ویسکانسین باید پیش برنامه ریزی شده و حتی اگر آن را اولین بار است که رقابت به توان بعد از خاموش کردن.

“در بسیاری از راه های آن کامل خواهد بود اگر جام رایدر اول مسابقات بازگشت. فقط 12 بچه ها از اروپا و 12 بچه ها از امریکا با پول جایزه در معرض خطر و رقابت فقط برای شکوه” Harrington گفت: ایمیل های روزانه.

“آیا می شود که یک راه خوب برای ورزش را شروع کنم؟”

Harrington همچنین گفت که او ترجیح می دهند به انتخاب 12 بازیکن و انجام دور با مقدماتی به جای تاخیر این رویداد است.

با این حال پل کیسی یک عضو از اروپا برنده تیم در فرانسه در سال 2018 به نام برای این مسابقات به پشت 12 ماه در حالی که پاریس قهرمان تامی Fleetwood اذعان آن خواهد بود “عادلانه تر در صلاحیت نظر” شد و این رویداد در 2021.

به تعویق انداختن جام رایدر می تواند کمک با برنامه احتقان و نیز آن را مشاهده کنید بازگشت به سال عجیب و غریب – به عنوان مورد قبل از دوسالانه مسابقه به تعویق افتاد تا 12 ماه در سال 2001 پس از 9/11 حملات در ایالات متحده است. رئیس جمهور در جام حذفی پس از آن می تواند تغییر به حتی سال ها به عنوان یک اثر حذفی.

عمده وصله پینه کردن به جای اصلی پرونده?

به تعویق افتادن کارشناسی ارشد در مارس 13 مجموعه ای در حرکت یک اثر دومینو است که مجبور سازمان برای قرار دادن در ماه آینده را به ما PGA قهرمانی در برگزاری و همچنین پیدا کردن تاریخ های جدید برای حداقل 3 زنان رشته ها – اویان قهرمانی, آنا, الهام, و ما زنان باز است.

آمریکا گزارش در اوایل این هفته گفت: مردان 120 ما باز میله میله برای ژوئن 18-21 در بالدار پا در ممرنکک نیویورک نیز به احتمال زیاد قرار داده تا بعد از آن در تابستان است.

این دوره بسته شد هفته گذشته از زمانی که تعداد تایید COVID-19 نفر در ایالات متحده گذرانده 270,000 بیش از 100000 نفر از آنها در ایالت نیویورک است.

کارشناسی ارشد بود که با توجه به شروع در 9 آوریل در آگوستا می تواند بنا به گزارش ها برگزار می شود در این هفته 9 نوامبر و PGA قهرمانی به تعویق افتاد از آوریل – می تواند چاک دار در هاردینگ پارک در سان فرانسیسکو در ماه اوت است.

تصمیم گیری در سرنوشت انگلیسی ها باز است و انتظار می رود در روز, اگر چه آن را بسیار بعید است که این رقابت ها برگزار می شود بعد از ماه سپتامبر به دلیل آب و هوا. تاخیر تا سال آینده نیز تاثیر برنامه هایی برای برگزاری 150 نسخه در سنت اندروز.

زنان ANA الهام در رانچو میراژ کالیفرنیا به علت جای گرفته اند این آخر هفته بود اما تا سپتامبر به تعویق افتاد در حالی که این اویان قهرمانی در فرانسه منتقل شده است از آن اصلی جولای 23-26 اسلات به اوت 6-9.

USGA منتقل زنان باز ما از ماه ژوئن تا دسامبر روم تنها PGA (ژوئن 25-28) و باز (اوت 20-23) اصلی خود اسلات زمان در حال حاضر. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de