آنچه پزشکان در حال یادگیری در مورد کوروناویروس در پرواز

READY. A doctor and paramedics from the Emergency Medical Care System (SAMU) of Jalisco stand inside a mobile intensive care medical unit in Guadalajara, Mexico on March 2, 2020. Photo by Ulises Ruiz/AFP

آماده است. یک پزشک و امدادگران از مراقبت های اضطراری پزشکی سیستم (سامو) از Jalisco ایستاده در داخل یک تلفن همراه مراقبت های ویژه پزشکی واحد در گوادالاخارا, مکزیک, در تاریخ 2 مارس سال 2020 است. عکس Ulises رویز/AFP

واشنگتن, ایالات متحده آمریکا – دکتر دانیل برنر تا به حال یک هفته پر مشغله در بخش اورژانس بیمارستان جانز هاپکینز در بالتیمور مریلند دیدن ده ها تن از فرض COVID-19 بيمار.

به عنوان مریلند و دیگر نقاط ایالات متحده بریس برای نوع موج دیده می شود در نیویورک و لوئیزیانا AFP صحبت کرد و به سال چهارم اقامت برای به دست آوردن بینش به آنچه متخصصان پزشکی در حال یادگیری در مورد این بیماری در زمان واقعی است. (بخوانید: “هنگامی که من بیدار من گریه’: جهنم پزشکان و پرستاران در فرانسه به ویروس خط مقدم)

انتخاب سخت

مریلند است تا کنون دیده می شود ده ها کشته و در حدود 2000 مورد ظرفیت نیست و در عین حال کشیده اما به زودی می تواند.

با صدها نفر از موارد در حال حاضر در آینده برنر گفته می شود “بسیار روی حیله و تزویر به اذیت کردن که باید در بیمارستان افرادی که در معرض خطر بالا برای توسعه علائم شدید و نیاز به اکسیژن” در مقابل کسانی که می توانند از خانه.

ساخت حق تماس بسیار مهم است اما مشکل این است که مرکب از فقدان داده ها به کمک منطقی را انتخاب کند.

“در آن است ؟ آن است که افراد با شرایط پزشکی پرسید:” برنر اضافه کرد که پزشکان به شدت در تلاش برای نگه دارید تا با آخرین مقالات پزشکی به عنوان آن منتشر می شود به ماندن بهتر آگاه است. (بخوانید: جهانی ویروس موارد در نزدیکی میلیون دلار رکورد جوانترین مرگ)

پزشکان مختلف از دیدگاه های مختلف “و واقعا وجود دارد هیچ اجماع و توافقی در سراسر کشور و یا جامعه پزشکی که رویکرد مناسب است و در عین حال از آنجا که این بیماری تنها طی دو ماه” او گفت:.

“همه ما در حال تلاش برای یادگیری آن در پرواز است.”

خوابيده

مهم ترین عارضه برای coronavirus بيماران مبتلا به سندرم زجر تنفسی حاد (ARDS) که در آن ریه ها سفت و ملتهب شده و بدن از اکسیژن شده.

پزشکان دریافته اند که قرار دادن بیماران در معده در “مستعد” موقعیت کمک می کند تا مانع از مایع از ساختمان تا در نسبتا سالم تر منطقه در پشت ریه گفت برنر.

این روش معمولا در نوزادان نارس نیاز به هواکش اما برای بزرگسالان آن است که کار فشرده و نیاز به نظارت مستمر به مطمئن شوید که لوله تنفس نیست آواره.

COVID بیماران نیز به نظر می رسد نیاز به سطوح بالاتری از فشار هوا در هواکش از کسانی که توسعه ARDS به وسیله دیگر اضافه شده برنر.

کنترل عفونت

در حالی که بیمارستان ها در غرق مناطق مانند نیویورک در فقدان وخیم شخصی دنده محافظ از جمله کمبود هنوز آمار سایر نقاط کشور است.

اما این ویروس است مجبور به کادر پزشکی برای تغییر راه کار می کنند.

در ایالات متحده به کمک دستگاه تنفس به نام فشار مثبت مداوم (CPAPs) و Bilevel فشار مثبت راه هوایی (BiPAPs) استفاده می شود را از نگرانی است که آنها “ممکن است یک غول زمینه ویروس” توسط پاشش قطرات از بیمار دهان و بینی تحت فشار گفت برنر.

هواکش که محل لوله پایین بیمار عبور هوا نیست و در عین حال به دلیل بازدم هوا مهر و موم شده است.

اما این باعث ایجاد مسائل خاص خود را دارد – BiPAP شد به طور معمول استفاده می شود برای بیماران مبتلا به نارسایی قلبی در اورژانس اما در حال حاضر این بیماران باید در هواکش.

این تهاجمی که نیاز به ساخت آنها ناخودآگاه و به آنها مواد مخدر را به طور موقت فلج بدن.

چگونه COVID-19 بر سایر بیماران

در علاوه بر این به کروناویروس موارد “ما همچنین هر کس دیگری که بدحال که هنوز برای آمدن به بیمارستان پس خود را به حملات قلبی و سکته مغزی است و افرادی که با یک ماشین تصادف کسانی که مردم هنوز هم در حال آمدن گفت:” برنر.

مراقبت از خود به موفق در زمینه ویروس – به این معنی که اگر یک بیمار می آید با یک حمله قلبی و سرفه آنها در نظر گرفته شده مشکوک COVID-19 مورد است. اگر آنها unconcious آنها نیز فرض مثبت است.

که به معنی پوشیدن دنده محافظ حتی زمانی که یک بیمار قلبی تجربه ایست قلبی و از دست دادن وقت با ارزش که در هر ثانیه می تواند به معنای تفاوت میان مرگ و زندگی.

“همه ما این کار را به خاطر ما می خواهیم برای کمک به مردم پس از غریزه است بیمار دچار مشکل است من مجبور به رفتن در حال حاضر من لازم نیست که زمان برای مقابله با تجهیزات حفاظتی,’ اما ما نگه داشتن همه گفتن و حفظ و یادآوری کنیم که اگر ما آلوده ما نمی تواند کمک به هر کس دیگری.”

مواد غذایی و روحیه

روحیه بالا باقی می ماند در میان کارکنان پزشکی گفت: Brenner, 36, حتی به عنوان “مردم در حال بسته بندی سر خود را در اطراف این قدر از این کمی” و عطف به یکدیگر برای حمایت از.

برخی از کارکنان آلوده شده اند در بیمارستان اما خوشبختانه هنوز رتبهدهی نشده است هر گونه موارد جدی.

یکی از چیزهایی است که کمک می کند او می گوید: حمایت از جامعه در قالب وعده های غذایی ارسال شده توسط کسب و کارهای محلی و افراد است.

“گاهی اوقات گرفتن یک لحظه و خوردن یک ساندویچ می تواند شما را بسیار بهتر, دکتر,” او گفت:.

“و به طوری که واقعا یک چیز خوب که یه جورایی پیش بینی نشده است که جامعه شده است تا حمایت و خیلی مهربان.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de