آنچه در کانادا بالا مقامات بهداشت عمومی می گویند در مورد وضعیت همه گیر و عدم قطعیت در پیش رو

این گزیده ای از نظر دوم یک هفته خلاصه ای از سلامت و پزشکی, اخبار علمی ایمیل به مشترکان هر شنبه صبح. اگر شما مشترک نیست و در عین حال شما می توانید انجام دهید که با کلیک در اینجا.


این ممکن است سخت به این باور, اما این دقیقا همان است شش ماه به بعد پس از کانادا اولین مورد از COVID-19 اعلام شد.

از آن زمان به بعد بیش از 100,000 کانادایی ها آلوده شده است با COVID-19 و تقریبا 9,000 فوت کرده اند — بیش از 80 درصد در دراز مدت مراقبت از خانه.

در سطح جهانی موارد در حال حاضر در صدر 15 میلیون.

در طول همه گیر کانادا بالا مقامات بهداشت عمومی مواجه شده اند موشکافی ستایش و واکنش برای انتخاب آنها ساخته شده ایم از آنجا که اولین مورد در ژانویه اعلام شد. 25.

به کانادا پرانتز برای موج دوم که تهدید به پایمال کردن بیمارستان ها و فشار کانادایی ها به مستند, CBC News صحبت کلید مقامات در سراسر کشور در مورد آنچه به آنها امید و نگرانی — در ماه های آینده.

دکتر بانی هنری بریتیش کلمبیا سلامت استان افسر می گوید: بزرگترین نگرانی های در حال حرکت رو به جلو در حال از سرگیری بازدید کنندگان به دراز مدت مراقبت از خانه و مسافران از استان های دیگر و بازگشایی مرز ایالات متحده. (Darryl Dyck/کانادا مطبوعات)

دکتر بانی هنری

بریتیش کلمبیا سلامت استان افسر نامیده شده است یکی از موثر ترین مقامات بهداشت عمومی در جهان پس از موفقیت مسطح منحنی در استان هنگامی که آن را به نظر می رسید در اوایل آن خواهد بود تاخت و تاز کردن با COVID-19.

“ما ضربه سخت و اوایل,” او گفت: CBC News در دو مصاحبه اخیر.

هنری عمل به سرعت به سرکوب شیوع بیماری در سراسر B. C. قبل از آنها چرخید و خارج از کنترل در نظر گرفتن این استان از یکی از در معرض بیشترین خطر در اوایل بیماری همه گیر به یکی از سریع ترین راه برای بازگشایی با خیال راحت.

“زمان که ما تا به حال به رسمیت شناختن یک زن و شوهر از سوپر, پخش كردن, حوادث در یک کنفرانس که در اینجا برگزار شد و پس از آن در دراز مدت مراقبت از خانه در اوایل — کسانی که چیزهایی که ما در پاسخ به,” او گفت:.

هنری گفت: شیوع بیماری در خانواده در B. C., گوشت, گیاهان پردازش در آلبرتا و تسهیلات از کارگران ثبت نشده در انتاریو نشان داد که چگونه مختلف تجربه شده است با COVID-19 سراسر کشور است.

“این واقعا سخت است برای مقایسه. وجود دارد مقدار زیادی از تفاوت زمان در اطراف, در اطراف دسترسی به آزمون های اطراف تراکم جمعیت و به رسمیت شناختن برخی از شیوع بیماری در اوایل به اندازه کافی” او گفت:. “اینها چیزهایی است که ما تمام شده آموزش در سراسر کشور است.”

به تاریخ قبل از میلاد تا به حال فقط تحت 3,400 COVID-19 موارد و 189 مرگ و میر — پاسخ است که می توانست بسیار بدتر برای یک استان بیش از پنج میلیون نفر است.

در ماه های آینده هنری گفت: او بیشتر امیدوار در مورد بازگشایی مدارس در قبل از میلاد و با هدف به دانش آموزان مدرسه ابتدایی در کلاس درس تمام وقت در ماه سپتامبر.

سازمان دیده بان | شانس صدا گیری کمک B. C. جلوگیری از بدترین سناریو:

بریتیش کلمبیا اجتناب بدترین سناریو در طول COVID-19 pandemic, عمدتا به دلیل آن را به خوبی هماهنگ پیام, صدا گیری و کمی شانس. 6:45

“ما همچنین برنامه ریزی احتمالی” او هشدار داد. “اگر ما یک اصلی شیوع و بسیاری از موارد در جامعه و همه چیز شروع به گرفتن موهای زائد,, پس ما باید برنامه ای برای مرحله بازگشت به جزئی در کلاس و یا در صورت نیاز به کامل آموزش آنلاین هستند.”

هنری گفت: بزرگترین نگرانی های در حال حرکت رو به جلو در حال از سرگیری بازدید کنندگان به دراز مدت مراقبت از خانه و مسافران از استان های دیگر و بازگشایی مرز آمریکا — به خصوص پس از میلاد اولین موارد بسته بود به شیوع بیماری در واشنگتن است.

هنری گفت که او امیدوار است برای حفظ یک “نقطه شیرین” رفتن به جلو که در آن قبل از میلاد می توانید یک افزایش در فعالیت های سفر و اجتماعی در یک راه امن برای جلوگیری از “به سرعت در حال رشد انفجاری” به عنوان موارد جدید بوجود می آیند.

“ما در حال رفتن برای دیدن بیشتر موارد ما می دانیم که” او گفت:. “ما نیاز به مطمئن شوید که اگر ما در برخی از گسترش آن ما را دیده اند و ادامه خواهد داد برای دیدن که ما در حال قادر به جلوگیری از انتقال گسترده ای به گروه های زیادی از مردم است.”

هنری گفت: رویکرد او در ماه های آینده نخواهد بود و به طور کامل تعطیل نقاط استان در پاسخ به شیوع بیماری های, اما به جای کار برای محدود کردن گسترش در حالی که هنوز باز است.

“این است که رفتن به بعدی در ماه های آینده, اما آن را برای همیشه نیست و ما به عقب بر گردیم به با هم بودن دوباره در راه است که ما می خواهیم دوباره با هم — اما نه در حال حاضر.”

آلبرتا افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر دینا Hinshaw می گوید او کمتر نگران سفر بین استان ها است و به جای آن بیشتر نگران افراد اقدامات است. (Jason Franson/کانادا مطبوعات)

دکتر دینا Hinshaw

آلبرتا افسر ارشد پزشکی از سلامت مواجه است چالش های عمده ای در طول همه گیر بزرگ پس از شیوع بیماری در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان در سراسر استان منجر به افزایش موارد در اوایل.

این شرکت کارگیل کارخانه در نزدیکی رودخانه بالا در جنوب آلبرتا بود بزرگترین واحد شیوع کروناویروس در آمریکای شمالی و منجر به بیش از 1500 نفر آلوده و چندین مرگ و میر.

این استان موفق به پهن کردن منحنی آن تا اواسط ماه ژوئن اما نگران کننده افزایش تعداد موارد این هفته تهدید کرده است به خطر اندازد آلبرتا آینده.

از جمعه استان در حال 1,251 فعال موارد COVID-19 — بالاترین دیده می شود در مجموع بیش از دو ماه.

“در برخی از راه ما قربانی خود ما موفقیت است. ما باید کنترل گسترش در آلبرتا نسبتا خوبی که بدان معنی است که بسیاری از مردم نمی به طور مستقیم تجربه تاثیر داشتن یک دوست با COVID که تبدیل شدن به بسیار بد” Hinshaw گفت: در مصاحبه اخیر است.

“من نگران هستم که مردم شاید با تکیه بیش از حد بر خود و مشاهدات شخصی در زندگی روزانه خود و احساس است که این چیزی است که نمی شود بیش از حد نگران است.”

سازمان دیده بان | دکتر دینا Hinshaw, هشدار نسبت به اپیدمی خستگی:

چهار ماه به COVID-19 pandemic دکتر دینا Hinshaw می گوید مقامات نگران COVID خستگی منجر به افزایش در موارد بسیاری از آن ها بهره زیر سن 40. 2:19

Hinshaw گفت: او کمتر نگران سفر بین استان با وجود گزارش از قرار گرفتن در معرض به کروناویروس در خانه احزاب در B. C. مربوط به ساکنان آلبرتا است, و به جای آن بیشتر نگران افراد اقدامات است.

“چالش این است که در مورد مردم واقعا خسته بودن از محدودیت و مایل به حرکت در,” او گفت:. “بخشی از آنچه که ما شاهد آن هستیم این است که تا حدودی مرتبط به relaunch داشتن شاید مردم داده پیام است که COVID است — حتی اگر ما نمی گفت که.”

Hinshaw گفت که در حالی که خطر افزایش انتقال از بازگشایی بیشتر است بالای ذهن دیگر این است که مردم را به زیر زمینی برای جمع در مقدار ریسک تنظیمات.

“این واقعا قانع کننده در مورد همه ما مردم است که آنها نیاز به در نظر گرفتن این اقدامات به طور جدی” او گفت:.

“ما نیاز به تغییر در نحوه تعامل ما با یکدیگر به مطمئن شوید که ما نمی تواند به مقدار بسیار عظیمی از انتقال و به طور بالقوه پایمال کردن سیستم مراقبت های بهداشتی ما.”

دکتر ورا Etches اتاوا را افسر پزشکی از سلامت می گوید: این شهر نیاز به باقی می ماند “هوشیار” در مورد شیوع بیماری به عنوان انتاریو همچنان به حرکت به مرحله 3 از بازگشایی. (Sean Kilpatrick/کانادا مطبوعات)

دکتر ورا Etches

اتاوا بالا دکتر مطرح زنگ اولیه در مورد امکان COVID-19 عفونت رفتن کشف نشده در جامعه و نیاز به سرعت عمل می کنند.

تنها چهار روز پس از اتاوا اولین مورد از COVID-19 تایید شد در 15 مارس Etches به خبرنگاران گفت: او بر این باور وجود دارد به عنوان بسیاری از 1,000 موارد coronavirus در پایتخت.

او شده است به عنوان داشتن “را از فولاد” و به تازگی به شهروندان هشدار داد بود آماده برای زندگی با خطر COVID-19 كردن در جامعه به خوبی به 2021 یا حتی 2022.

Etches نمی مشت بکشد اما او هنوز هم امیدوار در مورد آینده است.

“ما شده اند قادر به تدریج بازگشت به فعالیت بیشتر و در عین حال ما مورد شمارش پایدار هستند و یا کاهش, ما بستری شدن در بیمارستان در حال کاهش است ما مرگ و میر در حال کاهش است,” او گفت:.

“پس از آن واقعا است اقدامات افرادی که دارای اضافه شده تا به شکستن زنجیره انتقال.”

سازمان دیده بان | COVID-19 تهدید می تواند در حال حاضر در اتاوا برای چندین سال:

ورا Etches اتاوا افسر ارشد پزشکی از سلامت می گوید جامعه انتقال می تواند همچنان به 2021 و 2022 با ویروس rebounding به صورت دوره ای در یا کوچکتر و یا بزرگتر امواج. 2:21

اتاوا تا به حال بیش از 2,300 موارد COVID-19 و 263 مرگ و میر. با وجود های اخیر افزایش جدید روزانه موارد این شهرستان گزارش فقط 14 روز پنج شنبه.

Etches با اعتماد به نفس است اتاوا خواهد بود قادر به ادامه حفظ این سطح از کنترل حرکت رو به جلو است اما نگران در مورد آنچه که او با دیدن جنوبی از مرز.

“این است که ایالات متحده که یکی از مهمترین و داستان گفتن برای ما در مورد حال حاضر خطر تجدید حیات. مردم بحث در مورد سقوط موج اما آن می تواند شروع در تابستان,” او گفت:.

“ما در حال باز کردن میله من فکر می کنم آن را عادلانه می گویند که یکی از تنظیمات ما می دانیم که تا به حال شیوع در جاهای دیگر و به طوری که در معرض خطر است.”

Etches گفت: این شهرستان نیاز به باقی می ماند “هوشیار” در مورد شیوع بیماری به عنوان استان همچنان به حرکت به مرحله 3 از بازگشایی.

“در اوایل روز قبل از مردم شروع جسمی فاصله ما شاهد تعداد مورد هر دو سه روز است که می تواند دوباره اتفاق می افتد,” او گفت:.

“من امیدوارم که مردم می توانید نگاه کنید و ببینید که این ویروس هنوز هم در اینجا. من فکر می کنم زبان در مورد موج دوم به عنوان اگر آن را رفته و آن را ممکن است دوباره به تضعیف این واقعیت که این ویروس است که در اینجا و آن را رشد خواهد کرد اگر ما اجازه پایین گارد ما.”

دکتر آیلین د ویلا تورنتو افسر پزشکی از سلامت می گوید COVID-19 نفر در آمریکا و حتی کانادا شهر مونترال مربوط به بازگشایی میله درس مهم برای تورنتو. (کریستوفر Katsarov/کانادا مطبوعات)

دکتر آیلین د ویلا

تورنتو افسر پزشکی سلامت هدایت کرده است کانادا بزرگترین شهر از طریق همه گیر با خوشبینی محتاطانه با وجود حرکت کندتر از سایر نقاط کشور است.

اما د ویلا گفت: این شهرستان استفاده کرده است که زمان بیشتری برای درک بیشتر در مورد گسترش COVID-19 به منظور متوقف کردن آن و آماده سازی برای بازگشایی.

“ما خوش شانس به این معنا که وجود دارد تعدادی از حوزه های قضایی دیگر شهرها و کشورها که کمی جلوتر از ما از لحاظ شیوع و بنابراین ما باید از این فرصت برای یادگیری از تجارب خود را,” او گفت:. “اگر ما می خواهیم به نگه داشتن ما پیشرفت حرکت رو به جلو در اینجا در شهر تورنتو, ما باید به فکر این تجارب است.”

د ویلا گفت: موج در COVID-19 نفر در آمریکا و حتی کانادا شهر مونترال مربوط به بازگشایی میله درس مهم برای تورنتو زیرا مردم در تماس نزدیک و مصرف الکل و می توان به “کمتر مراقب باشید” در مورد بهداشت عمومی دستورالعمل.

اما او اذعان می کند که او چهره یک “تعادل” با دادن مردم جایی برای معاشرت با خیال راحت در حالی که اجتناب از تجمع در داخل خانه و در مکان هایی مانند خانه احزاب است.

“ما موجودات اجتماعی به عنوان انسان وجود دارد و اهمیت به داشتن ارتباط اجتماعی از طریق به معنی دیگر از فقط آنلاین,” او گفت:. “تمایل وجود دارد و آن را بسیار تمایل انسان برای فرد در ارتباط است. سوال این است که چگونه ما کمک به مردم برای رسیدن به آن بسیار مورد نیاز اتصال, اما برای انجام این کار با خیال راحت؟”

سازمان دیده بان | تورنتو بالا دکتر می گوید فیزیکی فاصله هنوز هم مورد نیاز:

Patios سالن و داخل سالن مراکز در حال حاضر مجاز به باز کردن در تورنتو است. حرکت آمده به تورنتو و همسایه پوست منطقه وارد فاز دو از بازگشایی. اما تورنتو افسر پزشکی سلامت دکتر آیلین د ویلا می گوید بهداشت عمومی اقدامات هنوز هم باید به دنبال. 11:40

د ویلا گفت: بسیاری از ایالات آمریکا است که باید دیده خوشه در موارد بسته به کافه ها و رستوران ها تا به حال نه در جای خود قرار داده سخت فیزیکی فاصله یا پوشش اقدامات قبل از بازگشایی و در حالی که مورد شمارش شد و هنوز هم بالا است.

تورنتو دیده است بیش از 15000 مورد COVID-19 پس از همه گیر شروع با بیش از 1100 مرگ و میر. این تعداد کاهش یافته است به طور قابل توجهی در هفته های اخیر با تنها 24 موارد گزارش شده در روز پنج شنبه.

“اگر سطح COVID-19 فعالیت در جامعه کم است هنگامی که شما شروع به بازگشایی و هنوز هم که بازگشایی در یک تدریجی و با احتیاط مد می توان آن را با خیال راحت” د ویلا گفت. “من فکر می کنم این بدان معنی است که شما نیاز به مراقب باشند.”

منتظر این واقعیت است که تورنتو می توانید ببینید سنبله در COVID-19 مورد از دست رفته نیست در او, اما او امیدوار شهروندان را حفظ خواهد کرد تا خود را حل و فصل به عنوان شهر به نظر می رسد به بازگشایی بیشتر است.

“من فکر می کنم مردم قدردانی به عنوان چالش به عنوان شرایطی هستند که آن را همه ما است و هر یک از ما به انجام بخشی از ما است و ما تنها به عنوان قوی به عنوان ضعیف ترین حلقه در زنجیره ای,” او گفت:.

“من یک مقدار زیادی از ایمان مردم تورنتو است. این بدان معنا نیست که کمال حق است ؟ به عنوان یک مادر از سه من می توانم به شما بگویم که من اصلا به دنبال کمال من فکر نمی کنم ما می توانیم انتظار کمال از کسی,” او گفت:.

“اما من سعی کنید به دنبال نقاط قوت که ما می بینیم در جامعه ما و آنچه که ما می توانیم را در آن ساخت.”


برای خواندن کل نظر دوم عضویت در خبرنامه هر شنبه صبح عضویت اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kusadasi escortkuşadası escorthovarda bet