وسلی پس از وارد $1 میلیون مگنوس کارلسن شطرنج تور

EXCLUSIVE. Wesley So gets tapped to compete in the tournament series dangling a record prize. File photo from FIDE

منحصر به فرد است. وسلی پس از شنود گذاشته می شود به رقابت در مسابقات سری آویزان رکوردی جایزه. فایل عکس از فیده

مانیل فیلیپین – یک میلیون دلار برای یک شطرنج آنلاین سری?

رکورد مقدار خواهد بود dangled در مگنوس کارلسن شطرنج تور راه انداخته شد که با قهرمان جهان برای جبران لغو بیش از هیئت مدیره مسابقات آورده COVID-19 بیماری همه گیر.

جسارت توسط به طور گسترده ای به دنبال $250,000 مگنوس کارلسن دعوتی برگزار شد مارس 18 آوریل 2 که او برنده بیش از آمریکا هیکارا ناکامورا, نروژی افسانه تصمیم به اضافه کردن 3 مراحل بیشتر محدود به سوپر استاد بزرگ منجر به $300,000 فینال در آگوست 9.

مسابقه نهایی بین کارلسن و ناکامورا جذب یک رکورد 114,000 انداز آنلاین.

البته کارلسن خواهد بود ثابت در این تور همراه با ناکامورا, جهان, شماره 3 دینگ Liren چین و 16 ساله ایرانی احساس علیرضا Firouzja.

برای آینده متوقف Lindores صومعه سریع شطرنج کلاسیک از مارس 19 ژوئن 3, کارلسن وارد شده به برابر فیلیپین به دنیا آمد وسلی به طوری که برخورد او توجهی ضرب و شتم برای جهان فیشر تصادفی شطرنج قهرمانی عنوان سال گذشته است.

جدا از پس نیز رقابت برای $150,000 پا کیف روسی الکساندر Grischuk سرگئی Karjakin و Daniil Dubov, ارمنی, Levon Aronian چینی Wei Yi, لهستانی, ژان-کریستوف Duda و چینی یو Yangyi.

دینگ وی و یو طراحی شده چین که جاروب باز و زنان تقسیم 2018 باتومی (گرجستان) المپیاد شطرنج برای اولین آنلاین جام ملتهای تاج به تازگی.

دیگر که نیز خطر 150.000 دلار خواهد بود که شطرنج آنلاین کارشناسی ارشد در تاریخ 20 ژوئن-ژوئیه 5 و افسانه های شطرنج در 21 ژوئیه تا اوت 5.

تور نشان داده خواهد شد که از طریق تلویزیون پخش و در chess24.com و در دسترس خواهد بود در 9 زبان. – Rappler.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de