ویلز خواننده دافی نشان می دهد و تجاوز به عنف و آدم ربایی

دافی نشان می دهد که او بلند موسیقی وقفه صرف شد دوره نقاهت بعد از یک حمله خشونت آمیز که او را دیدم ‘تجاوز و دارو و اسیر برگزار شد بیش از چند روز’

منتشر شده 8:41 AM, مارس 26 سال 2020

به روز شده در 8:42 AM, مارس 26 سال 2020

REVELATION. Welsh singer Duffy took a long musical hiatus for reasons she revealed in an Instagram post. Photo by Gabriel Bouys/AFP

وحی است. ویلز خواننده دافی زمان طولانی موسیقی وقفه به دلایل او نشان داد در یک Instagram post. عکس گابریل Bouys/AFP

LONDON, United Kingdom – ویلز روح خواننده دافی روز سه شنبه نسبت به او بلند موسیقی وقفه به یک حمله خشونت آمیز که او را دیدم “مورد تجاوز قرار گرفته و دارو و اسیر برگزار شد بیش از چند روز”.

این برنده جایزه گرمی که در سال 2011 گفت که او “با در نظر گرفتن یک استراحت” از انظار عمومی گفت: در یک عاطفی Instagram نوشته است که “من خوب و امن در حال حاضر” اما این بهبودی “زمان”.

“وجود دارد هیچ نور راه به آن می گویند. اما من می توانم به شما بگویم که در دهه گذشته هزاران و هزاران روز من متعهد به مایل به آفتاب احساس در قلب من دوباره خورشید می کند در حال حاضر درخشش” 35 ساله شده است.

“شما تعجب می کنم که چرا من را انتخاب کنید به استفاده از صدای من به بیان درد ؟ من نمی خواهم به جهان نشان می دهد غم و اندوه در چشمان من. من از خودم پرسیدم چگونه می توانم خواندن از قلب اگر آن را شکسته است ؟ و به آرامی آن را unbroke.”

خواننده و ترانه سرا در بر داشت شهرت جهانی پس از انتشار اولین آلبوم خود Rockferry در سال 2008 که برنده یک جایزه گرمی برای بهترین Pop Vocal Album.

در سال 2009 این هنرمند متولد Aimee آن دافی همچنین برنده 3 جوایز بریت.

او گفت: در روز سه شنبه رسانه های اجتماعی نوشته است که او تصمیم به شکستن سکوت او بیش از ضربه او پس از دادن مصاحبه به نام روزنامه نگار در تابستان گذشته و آغاز خواهد شد “ارسال یک صحبت مصاحبه” در این هفته آمده است.

“اگر شما هر گونه سوال و من می خواهم برای پاسخ به آنها در گفتاری مصاحبه اگر من می توانم” او گفت:. “من مقدس عشق و قدردانی صمیمی برای مهربانی خود را در طول سال. شما بوده است.”

در سال 2013 این خواننده انجام شده در یک ادیت پیاف ادای احترام کنسرت در نیویورک و کمک موسیقی و نقش مهمی در 2015 فیلم افسانه است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de