ولز فارگو جریمه 3 میلیارد دلار در ‘متناوب’ حساب های جعلی رسوایی

ولز فارگو بود ضربه با 3 میلیارد دلار جریمه جمعه توسط مقامات فدرال خشم میلیون ها نفر از حساب های جعلی ایجاد شده در بانک مشکل بیش از چندین سال.

حل و فصل با وزارت دادگستری و کمیسیون ارز و اوراق بهادار (SEC), سال ساخت, حل ولز فارگو جنایی و مدنی بدهی برای جعلی-حساب رسوایی که فوران نزدیک به چهار سال پیش است.

معامله نمی کند, اما, حذف تهدید پیگرد قانونی در برابر فعلی و سابق ولز فارگو کارکنان.

دادستان ناودان ولز فارگو برای “متناوب اندازه و دامنه و طول مدت” از غیر قانونی انجام کشف شده در امریکا یکی از بزرگترین و قدرتمند ترین بانک.

به عنوان بخشی از معامله ولز فارگو اعتراف کرد که بین سال های 2002 و سال 2016 آن را جعل مدارک بانک آسیب رتبه بندی اعتباری مشتریان غیرقانونی سوء استفاده از اطلاعات شخصی خود و ناحق جمع آوری میلیون ها دلار در هزینه ها و منافع.

“اعلام امروز باید به عنوان یک استارک یادآوری است که هیچ نهاد بیش از حد بزرگ است بیش از حد قوی یا بیش از حد شناخته شده به عنوان پاسخگو و در صورت عمل اجرای آن نادرست,” ایالات متحده وکیل اندرو موری برای غرب منطقه کارولینای شمالی در بیانیه ای گفت.

حل و فصل تمرکز مستقیما بر روی ولز فارگو جعلی است-حساب رسوایی نه از بدرفتاری با کارگران, خودکار, وام homebuyers و سایر مشتریان است که بانک متهم شده است که در سال های اخیر است.

مقامات روز جمعه گفت که تحقیقات جنایی را به غلط بانک ثبت و شناسایی سرقت در ولز فارگو در حال حل و فصل آنچه شناخته شده به عنوان یک معوق پیگرد قانونی قرارداد. تحت این توافق مقامات توافق کرده اند به تعقیب ولز فارگو به مدت سه سال به عنوان طولانی به عنوان آن را توسط تابع شرایط خاصی از جمله ادامه همکاری با “بیشتر” دولت تحقیقات.

ولز فارگو نیز رسیده مدنی حل و فصل بیش از آن ایجاد نادرست سوابق بانکی با SEC بیش از آن انجام شده است. به 3 میلیارد دلار جریمه حل تمام تحقیقات.

‘قابل توجه’ جعلی انجام

SEC و وزارت دادگستری را حل و فصل هنوز برگ باز احتمال این که فعلی و سابق ولز فارگو کارکنان می تواند تحت پیگرد قانونی قرار. و در توافق ولز فارگو اذعان می کند که مدیران ارشد آگاه بودند از فعالیت های غیر قانونی طولانی در پیش است.

“مدیران ارشد این بانک جامعه آگاه بودند غیر قانونی و غیر اخلاقی, بازی, شیوه در اوایل سال 2002” حل و فصل گفت.

هنوز ولز فارگو مدیران بارها و بارها حاضر به اذعان سایه رفتار رانده شدن توسط بانک شدید غیر واقعی اهداف فروش که در قلب این مدل کسب و کار شرکت. مقامات گفتند که مدیران ارشد در جامعه بانک “به حداقل برسد مشکلات” با تغییر سرزنش به “فرد سوء رفتار به جای فروش مدل خود را.”

Epoch Times Photo
یک Wells Fargo bank ثبت تصویر در مرکز شهر لس آنجلس, کالیفرنیا, Aug. 10, 2017. (REUTERS/Mike Blake/فایل عکس)

“این فصل دارای ولز فارگو پاسخگو برای تحمل جعلی انجام است که قابل توجه هم برای آن مدت و دامنه و به آن اعتنایی آشکار از مشتریان خصوصی اطلاعات” مایکل Granston معاون دستیار دادستان کل در وزارت دادگستری مدنی تقسیم در بیانیه ای گفت:

ولز فارگو نمی شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

نه خارج از جعبه مجازات و در عین حال

توافق حذف عمده ابر است که معلق در هوا بالاتر از ولز فارگو در سال را نشان می دهد و تاکید این بانک مدیریت جدید به حرکت گذشته رسوایی. چارلی Scharf از احترام سابق مدیر عامل شرکت ویزا و بانک نیویورک ملون شد استخدام در سال گذشته برای دریافت مخدوش بانک در مسیر بازگشت.

اما ولز فارگو را مشکلات قانونی هستند به مراتب بیش از.

حل و فصل را شامل نمی شود وزارت کار است که راه اندازی یک کاوشگر در سال 2016 به این اتهام که ولز فارگو متعهد دستمزد سرقت و انتقام در برابر خبرچین. چندین سابق ولز فارگو کارگران با سی ان ان گفت کسب و کار در سال 2016 است که آنها از کار اخراج شدند پس از تماس با بانک, اخلاق تدریس خصوصی در خانه.

ولز فارگو هنوز حتی بزرگتر نظارتی سردرد: بی سابقه تحریم های اعمال شده توسط فدرال رزرو در اوایل سال 2018 است که جلوگیری از این بانک از رشد دارایی های خود را فراتر از 2 تریلیون دلار. در صورتی که به اصطلاح دارایی کلاه برداشته نشده است به زودی ولز فارگو ممکن است قادر به وام مورد نیاز برای افزایش سود.

“است که بسیار بزرگتر پرش از روی مانع. که زمان خواهد گفت:” جرارد Cassidy, یک تحلیلگر در سرمایه RBC. او انتظار دارد که دارایی کلاه و دیگر اقدامات اجرایی در برابر ولز فارگو نخواهد بود به طور کامل برداشته شود تا 2022.

ولز فارگو سهام دچار

وزارت دادگستری و SEC گفت که روز جمعه حل و فصل در زمان به حساب سایر اخیر جریمه های اعمال شده علیه ولز فارگو به عنوان به خوبی به عنوان بانک “همکاری گسترده” و تلاش برای ترمیم آسیب های انجام شده به مشتریان.

ماه گذشته رئیس سابق جان Stumpf توافق برای یک عمر ممنوعیت از صنعت بانکداری و $17.5 میلیون دلار جریمه برای نقش خود در رسوایی. هفت سایر سابق ولز فارگو مدیران جریمه شد حدود 70 میلیون دلار برای آنچه که تنظیم کننده به عنوان “بانک سیستمیک شیوه های فروش در آوریم.”

در فوریه 2018 فدرال رزرو دست به پایین بی سابقه تحریم ها در ولز فارگو برای “گسترده مصرف کننده سوء استفاده” از جمله ایجاد میلیون ها نفر از حساب های جعلی. که مجازات آن است که هنوز هم در محل و یکی از نهایی اعمال سابق فدرال رزرو رئیس جانت یلن مانع از ولز فارگو از رشد ترازنامه خود را فراتر از 2 تریلیون دلار.

بعد از آن در سال 2018 مصرف کننده حمایت مالی اداره و دفتر حسابرسی از ارز جریمه ولز فارگو 1 میلیارد دلار برای وادار کردن مشتریان به پرداخت هزینه برای بیمه اتومبیل آنها نیاز ندارد و هزینه های وام مسکن به آنها بدهکار نیست. در برخی موارد ولز فارگو وام گیرندگان حتی وسایل نقلیه خود را به ناحق repossessed.

با هم گرفته ولز فارگو سری از رسوایی باید به طور جدی صدمه دیده خود را کسب و کار. بانک شهرت است مخدوش و از آن شده است مجبور به صرف به شدت در شهرک وکلا و رفع آن سیستم مدیریت ریسک.

ولز فارگو سهام هنگامی که یک مورد علاقه در صنعت بانکداری کاهش یافته است به شدت به نفع. پس از رسوایی آغاز شد و در سپتامبر سال 2016 ولز فارگو سهام پایین است 5 درصد در حالی که بیش از مدت زمان مشابه S&P 500 به 55 درصد افزایش یافت. بانکی رقبای جی پی مورگان چیس و بانک مرکزی آمریکا به بیش از دو برابر در ارزش.

به عبارت دیگر ولز فارگو شده است در سمت چپ گرد و غبار.

The-سی ان ان-سیم
™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im