نیویورک—سابق تهیه کننده فیلم Harvey Weinstein بود که به جرم تجاوز به عنف و تجاوز جنسی در هفته گذشته منتقل شد به نیویورک Rikers Island زندان پیچیده از Bellevue بیمارستان در روز پنج شنبه پس از تحت یک روش برای پاک کردن انسداد قلب.

Weinstein وارد Rikers’ شمالی درمانگاه فرمان بخش که در خانه های زندانیان نیاز به مراقبت های پزشکی توسط midafternoon با توجه به زندان سوابق. این حرکت پس از Weinstein تحت این روش در روز چهارشنبه با توجه به سخنگوی Juda Engelmayer.

سابق تولید شده بود به Bellevue پس از محکومیت در فوریه. 24 و پس از آن به قید وثیقه لغو شد و او را بازداشت گرفته شد.

این Rikers Island زندان پیچیده که ساختمان اصلی رفت و در سال 1932 به مدت طولانی گرفتار خشونت و غفلت است. نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio قول داد در سال 2017 به آن نزدیک در یک دهه.

Bellevue سخنگوی کاهش یافته است به نظر دادند.

Weinstein, 67, شد, مجرم جنسی آزار سابق دستیار تولید میمی Haleyi در سال 2006 و تجاوز سابق بازیگر مشتاق جسیکا مان در سال 2013. او چهره تا 29 سال در زندان زمانی که او محکوم شده در مارس 11.

هیئت منصفه تبرئه Weinstein در دو جدی ترین اتهامات درنده تجاوز جنسی است که انجام حداکثر حبس ابد.

بیش از 80 زنان متهم Weinstein از سوء رفتار جنسی. او این اتهامات را رد کرده است.

سابق تولید شد کلید نیروی تحسین در فیلم هایی مانند “بیمار انگلیسی” و “شکسپیر عاشق” که هر دو برنده اسکار برای بهترین تصویر. سابق خود استودیو فیلم the Weinstein شرکت برای ثبت ورشکستگی در ماه مارس سال 2018 و در حال منحل شدن است.

در علاوه بر این به اعتقادات خود در نیویورک Weinstein نیز چندین اتهام جنایت در لس آنجلس در ارتباط با اتهام تجاوزات جنسی علیه زنان در سال 2013.

توسط Brendan Pierson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im