Weinstein مجرم تجاوز جنسی, تجاوز به عنف,

هیئت داوران از 7 مرد و 5 زنان می یابد تولید کننده جرم جنایی اعمال جنسی در درجه اول و تجاوز به عنف در درجه سوم – یک پیروزی نسبی برای #MeToo جنبش

منتشر شده 1:24 AM فوریه 25 سال 2020

به روز شده در 1:24 AM فوریه 25 سال 2020

GUILTY. Movie producer Harvey Weinstein enters New York City Criminal Court on February 24, 2020, in New York City. Photo by Scott Heins/Getty Images/AFP

گناه. تهیه کننده فیلم Harvey Weinstein وارد شهر نیویورک دادگاه جنایی در تاریخ 24 فوریه سال 2020 در شهر نیویورک است. عکس توسط Scott Heins/گتی ایماژ/AFP

نیویورک, ایالات متحده آمریکا – خوار Hollywood mogul Harvey Weinstein محکوم شد سه شنبه فوریه 24, تجاوز جنسی و تجاوز به عنف اما پاک از جدی ترین درنده تجاوز جنسی اتهامات عنوان شده علیه.

هیئت داوران از 7 مرد و 5 زنان تولید کننده جرم جنایی اعمال جنسی در درجه اول و تجاوز به عنف در درجه سوم یک پیروزی نسبی برای #MeToo جنبش که در نظر گرفته شده به صورت یک حوضه لحظه.

67 سال داشت گناه نیست اما در درجه اول تجاوز و درنده تجاوز جنسی اتهامات عنوان شده است که می تواند او را دیده گذشت.

حکم مارکس ترین بالا مشخصات تجاوز به اعتقاد ایالات متحده از بیل کازبی به جرم پیدا شد در سال 2018 از drugging و آزار جنسی یک زن 15 سال پیش.

این تصمیم اعلام شد در یک بسته بندی نیویورک دادگاه که در آن حدود 100 نفر جمع شده بودند. متهم با حضور در این دادگاه قوز بیش از یک واکر شد محافظت از مشاهده توسط ماموران پلیس.

بیش از 80 زنان متهم Weinstein از سوء رفتار جنسی پس از اتهامات علیه او مشتعل #MeToo جهانی فرضی در برابر مردان سوء استفاده از موقعیت قدرت در اکتبر 2017.

اما داوران با توجه به اتهامات مرتبط با فقط دو: ex-بازیگر جسیکا مان سابق و دستیار تولید میمی Haleyi با بسیاری از ادعا می کند بیش از حد قدیمی به تعقیب.

یکی از درنده تجاوز جنسی به اتهام نیز شامل شهادت از Sopranos بازیگر Annabella Sciorra که گفت: Weinstein raped او در نیویورک آپارتمان در زمستان 1993-94.

شش زن در زمان ایستاده از باز کردن از شهادت در 22 ژانویه به می گویند که آنها تا به حال شده است sexually assaulted by دادند.

Weinstein تیم قرار زنان وحشی cross-examination به آنها استدلال کرد که روابط با رضایت طرفین و معاملاتي.

دادستان ارائه شده هیچ شواهد پزشکی قانونی و یا شخص ثالث شاهد حساب. دولت را مورد استراحت در درخواست هیئت داوران به این باور زنان است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im