ما صرف مقدار زیادی از زمان آنلاین – پس چگونه ما را در مراکز داده سبزتر?

سلام زمینیها! این خبرنامه هفتگی ما در همه چیز محیطی که در آن ما برجسته روند و راه حل های که در حال حرکت ما را به توسعه پایدار در جهان. (در اینجا ثبت نام برای دریافت آن در صندوق پستی خود را هر پنج شنبه.)

این هفته:

  • چگونه به ایجاد مراکز داده سبزتر
  • کدام کشور است که نزدیک به ساخت یک انرژی پایدار انتقال?
  • اجازه دهید باغ خود را رشد طولانی تر — برای کمک به زنبور عسل

چگونه به ایجاد مراکز داده سبزتر

(Jonathan Nackstrand/خبرگزاری گتی ایماژ)

در میان این مستند است که به تدریج لغو بسیاری از ما شده اند و هزینه های زیادی از زمان در خانه. این بدان معناست که با تکیه به شدت در اینترنت به کار فروشگاه انجام تماس های ویدئویی با خانواده و دوستان و جریان تلویزیون را نشان می دهد.

همانطور که ما قبلا گزارش شده است که می تواند یک بسیار بزرگ کربنبه لطف انرژی-guzzling مراکز داده که قدرت اینترنت و خنک کننده مورد نیاز برای نگه داشتن آنها را از گرمای بیش از حد.

مراکز داده در سراسر جهان انتظار می رود به مصرف تا 651 terawatt ساعت برق در این سال — تقریبا همان مقدار است که کانادا کل بخش انرژی تولید می کند.

اما مراکز داده در حال تلاش برای رفتن سبزتر. شرکت های بزرگ مانند آمازون, مایکروسافت, اپل و گوگل ساخته شده اند به تعهدات کربن بی طرفی. و شواهدی وجود دارد این صنعت به عنوان یک کل در حال بهبود است.

در اینجا نگاهی به برخی از راه آنها در حال انجام است.

استفاده از انرژی های تجدید پذیر

بدیهی است که بهره برداری از باد یا انرژی خورشیدی برای مثال کاهش کربن ساطع شده از قدرت استفاده.

هر دو گوگل و اپل می گویند که اجرای خود را در مراکز داده در 100 درصد انرژی های تجدید پذیر. آمازون می گوید که قصد دارد به 100 درصد تجدید پذیر تا سال 2030تا 40 درصد در سال 2019. و مایکروسافت اعلام کرد در ماه ژانویه است که در آن با هدف حذف کربن از جو از آن ساطع می کند تا سال 2030تا حدودی با سرمایه گذاری در کربن جذب فن آوری.

اما این یک روند است و حتی در میان شرکت های کوچکتر. برای مثال کانادا اطلاعات مرکز ارائه دهنده Estruxture ترویج استفاده از آن در نیروگاه های آبی از آبی-کبک و می گوید آن را با تمرکز بر به حداکثر رساندن بهره وری و به حداقل رساندن اثرات زیست محیطی آن در مراکز داده.

سبزتر روش های خنک کننده

با توجه به آپ تایم موسسه مشاوره سازمان در آن خدمات برخی از زیر خنک کننده روش شدند چشمگیر افزایش در میانگین داده های مرکز بهره وری انرژی رخ داده است که بین سال های 2007 و 2013. آنها عبارتند از:

  • جدا کردن هوای گرم و سرد که حذف نقاط داغ و اجازه می دهد تا سیستم های خنک کننده به راحتی تنظیم درجه حرارت بالاتر.

  • “رایگان, هوا, خنک کننده” است که با استفاده از کولر خارج از درجه حرارت برای خنک آب خنک کننده سیستم. بسیاری از مراکز داده در حال حاضر واقع در آب و هوای سردتر به استفاده از این.

برخی از مراکز داده نیز استفاده از آب سرد برای خنک کننده مانند شبکه های مرزی که با استفاده از دریاچه انتاریو آب سرد به آن تورنتو مرکز داده و بانک DNB در نروژ است که با استفاده از آب از نزدیک آبدره.

بازیافت گرما

در سراسر جهان از جمله کانادا اتلاف گرما از مراکز داده است که دستگیر شده و به خانه گرما و دفاترو همچنین گلخانه ها و استخرهای شنا. که باعث کاهش خالص مصرف انرژی از مرکز داده ها و تسهیلات آن را گرم.

فن آوری کارآمد

با استفاده از بیشتر انرژی کارآمد تجهیزات سرور نیز می تواند یک تفاوت بزرگ را. که یکی از استراتژی های استفاده شده توسط آی بی ام در کانادا رهبری مرکز داده در بری (انتاریو), Ont., که به دست آورده LEED gold صدور گواهینامه از کانادا شورای ساختمان سبز در سال 2014.

بسیاری از شرکت های بزرگ مانند گوگل و آمازون بهبود بهره وری با استقرار “hyperscale” مراکز دادهکه در حال بزرگتر و تخصصی تر و کارآمد تر از سنتی سرور مزارع.

در همین حال برخی از شرکت های فن آوری مانند اتاوا-بر اساس Ranovus با هدف افزایش سرعت و ظرفیت انتقال داده هاو کاهش میزان انرژی مورد نیاز برای حرکت به همان مقدار از داده ها.

در حال حاضر مراکز داده با استفاده از تنها نیمی از برق است که استفاده می شود برای حمل و نقل در سراسر جهان — و بسیاری از ما نبوده است سوزاندن مقدار زیادی سوخت برای که به تازگی.

امیلی Chung


خواننده بازخورد

در پاسخ به آناند Ram, مقاله در هفته گذشته سرمایه گذاری در سبز هیدروژن, خواننده, کریس لیون تا به حال این را می گویند:

“من فقط می خواهم به اشاره است که مقاله خود را در مورد سبز هیدروژن نیست ذکر است برخی بسیار مهم کار در کانادا اتفاق می افتد که” لیون گفت: با استناد به عنوان مثال کلگری مبتنی بر پروتون فن آوری است که در حال توسعه فناوری برای تولید سبز هیدروژن از رها میادین نفتی.

لیون همچنین نوشت که “مشکل حمل و نقل هیدروژن نمی تواند خطاب بدون ذکر آمونیاک. آمونیاک است که یک اتم نیتروژن و سه اتم هیدروژن. آن را می سازد برای پایدار مایع برای حمل و نقل هیدروژن است. آمونیاک می تواند به راحتی تبدیل به هیدروژن و یا استفاده می شود به طور مستقیم به عنوان یک منبع سوخت.”

مسائل از آنچه در زمین است ، هستند حق در اینجا.


تصویر بزرگ: کشورها و انتقال انرژی سبز

اگر چه همه گیر-مستندات مربوط به کمک شیب کاهش انتشار کربن در سراسر جهان در این سال محققان هشدار می دهند که آن را به احتمال زیاد به طور موقت — و می گویند که یکی از واقع بینانه ترین راه برای رسیدگی به گرم شدن کره زمین به رنگ سبز در شبکه برق. با که در ذهن مجمع جهانی اقتصاد اخیرا منتشر انرژی انتقال شاخص 2020که اقدامات آن کشورهای دورتر همراه در حال حرکت به یک انرژی پایدار سیستم. سوئد در بالا می آید و پس از سوئیس و فنلاند. این معیار بر اساس نه تنها در بالا و به اشتراک گذاری از صفر تولید گازهای گلخانه ای انرژی نیز “قوی تعهد سیاسی خود را تبدیل انرژی بخش برای دیدار با اهداف آب و هوا.” از 115 کشور رتبه, کانادا به پایان رسید 28th و خاص بدین ترتیب: “بالا و مصرف انرژی کشور از جمله آمریکا و کانادا و برزیل نشان می دهد کمی, اگر هر گونه پیشرفت به سوی انرژی انتقال.”

(CBC)

و م: ایده های تحریک آمیز از سراسر وب

  • وقتی که می آید به وسایل نقلیه الکتریکی تسلا تمایل به جلب بسیاری از سرفصل اما بالای اجرایی در جنرال موتورز اوایل این هفته اعلام شد که مهندسین این شرکت در حال نزدیک به در حال توسعه یک “میلیون مایل” باتری. (بیشتر EV باتری در حال حاضر آخرین 100,000 تا 200,000 مایل یا 160,934 کیلومتر به 321,868 کیلومتر.)

  • گرم شدن کره زمین در حال گردش است برخی از قطب جنوب سبز. در حالی که حضور جلبک در منطقه اشاره کرد حداقل به عنوان دور برگشت به عنوان ارنست شاکلتون را اعزامی در اوایل 1900s اخیر تصاویر ماهواره ای نشان می دهد که میزان سبز شدن. با توجه به این تصاویر وجود دارد نزدیک به 1,700 جداگانه جلبک شکوفه.

اجازه دهید باغ خود را رشد طولانی تر — برای کمک به زنبور عسل

(دانشگاه نیویورک)

مانند مو در سر ما در طول coronavirus مستند اياد در حال تشویق مردم به خود اجازه دهید چمن رشد کمی وایلدر از حد معمول در این ماه.

که ایده پشت این رو هیچ توده یونجه یا کاه ممکن است جنبش که به عنوان شما ممکن است حدس زده است که با دعوت از صاحب خانه به پارک خود را چمن این ماه به خاطر زنبور عسل محلی و دیگر گرده.

سازمان دهندگان می گویند انجام این کار کمک خواهد کرد که شما معرفی بسیار مورد نیاز زیستی و بیشتر بومی گیاهان گلدار که هر دو بشدت وجود ندارد اما ضروری برای سالم شهری جمعیت زنبور عسل.

انگلستان مبتنی بر حفاظت خیریه sarah wheeler holmes است که رهبری این طرح می گوید: زنی چمن خود را فقط یک بار در ماه می تواند منجر به 10 برابر افزایش در تعداد از زنبور عسل گرده افشانی این منطقه است.

“محض مقدار گل و شهد تولید در چمن mown یک بار در ماه می تواند شگفت آور” گفت: Trevor Dines, یک متخصص گیاه شناسی در sarah wheeler holmes.

این استدلال است تا با حمایت 2019 مقاله منتشر شده توسط دانشمندان در دانشگاه کبک در تروا ریویر که در بر داشت که “به شدت موفق” چمن نشان داده شده است که “روشن منفی اثرات زیست محیطی” به ویژه در مناطق شهری است.

و در حالی که کانادایی ها با زمان بیشتری را بر روی دست خود را ممکن است خارش به انجام برخی از کار حیاط به عنوان آب و بهبود حفاظت از حیات وحش می گویند در واقع بهره مندی از یک گسترده تر “هیچ توده یونجه یا کاه” فلسفه.

“تلاش برای افزایش تنوع چمن است که در واقع یک ایده عالی چون واقعا یکی از بزرگترین مناطق پوشش گیاهی است که در بسیاری از مناطق شهری گفت:” دن کراوس ارشد حفاظت زیست شناس در Nature Conservancy of Canada.

کاروس گفت: کاهش زنی کوددهی و آبیاری در نهایت می تواند کمک به معرفی گونه های بومی مانند توت فرنگی های وحشی wild blue بنفشه و ماهی قزل آلا سوسن به چمن.

The Nature Conservancy of Canada قبلا رهبری مبارزات برای متوقف کردن مردم جمعآوری برگها در پاییز برای شبیه تنوع زیستی اهداف است.

امید وجود دارد که گسترده تر در دسترس بودن بومی گیاهان گلدار می تواند کمک به محلی جمعیت زنبور عسل بازیابی پس چه شده است یک دهه کاهش برخی از گونه ها.

“متاسفانه احتمالا در مورد حداقل یک سوم از گونه های ما ناپدید شده اند و یا به شدت کاهش یافته است” گفت: ویکتوریا MacPhail یک مطالعات زیست محیطی دانشجوی دکترا در دانشگاه یورک در تورنتو است که دارای تخصص در bumblebees.

MacPhail کمک می کند تا اجرا علم شهروند پروژه سرهم بندی کردن زنبور عسل سازمان دیده بان که در آن مردم در سراسر کانادا می توانید با ارسال عکس از زنبورها به دانشمندان کمک کند اطلاعات بیشتر در مورد جمعیت های محلی.

او چندین گونه است که یک بار شایع است اما در حال حاضر به ندرت دیده می شود, اگر تا کنون در تورنتو. این لیست شامل زرد-banded زنبورعسل آمریکا, زنبورعسل, زرد, زنبور عسل و فاخته زنبورعسل.

زنگ زده-patched زنبورعسل هنگامی که در میان پنج بالا رایج ترین گونه ها که اساسا ناپدید شد از منطقه است.

در حالی که MacPhail اذعان به نقش حیاتی که صاحب خانه می تواند در احیای برخی از این گونه های او اضافه شده است که واقعا کمک به جمعیت زنبور عسل نیاز به بیش از فقط اجازه چمن طولانی.

“من واقعا تشویق مردم اگر آنها می خواهند برای کمک به گرده به واقع ایجاد زیستگاه برای آنها” او گفت:.

نیک Boisvert را از دست


در ارتباط ماندن!

وجود مسائل شما می خواهم ما را پوشش می دهد ؟ سوالات شما می خواهید جواب میده ؟ آیا شما فقط می خواهید برای به اشتراک گذاشتن یک نوع کلمه ؟ ما دوست داریم به شنیدن از شما. به ما ایمیل در [email protected]

ثبت نام در اینجا به آنچه بر روی زمین ؟ در صندوق پستی خود را هر پنج شنبه.

ویرایشگر: آندره مایر | طراحی لوگو: Sködt McNalty

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de