“ما اصلا قطعی اثبات این که آن را با این نسخهها کار:’ Fauci در اثر کلروکين در برابر CCP ویروس

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) گفت: در روز جمعه که هیچ قطعی اثبات این که کلروکين ضد مالاریا مواد مخدر کار می کند در برابر CCP ویروس.

بالا immunologist روشن است که او نمی اخراج اثر کلروکين و باز به تست آن را به عنوان پیشنهاد شده anecdotally که آن را ممکن است موثر باشد.

“آنچه من گفتم این است که ما اصلا قطعی اثبات این که آن کار می کند. بنابراین آنچه که ما باید انجام دهید, پس از پیشنهادات وجود دارد anecdotally که آثار آن را امتحان کنید به آن را دریافت در دسترس نیست اما آن را در چارچوب یک پروتکل که در آن ما انجام دو چیز او گفت:” طی مصاحبه ای با فاکس نیوز. “ما چیزی را که شاید امید و امیدوار کننده برای کسی. در همان زمان ما تعیین اینکه آیا یا نه آن را بی خطر و اینکه آیا یا نه آن را در واقع کار می کند. من در رد آن را. من بود گفت: ما نیاز به مراقب باشید.”

او بیشتر تراز وسط قرار دارد با آنچه که او گفت: در کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در روز جمعه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را خوش بینانه در مورد اثر کلروکين در طول جلسه. Coronavirus نیروی کار است صحبت کردن با فرمانداران در مورد ساخت دارو در دسترس, اما آنها در حال انتظار برای تصویب نهایی از سوی سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA).

“این کار ممکن است و این کار ممکن است,” او گفت:. “من احساس خوبی در مورد آن. که همه در آن است. فقط یک احساس است.”

Fauci به نظر می رسد اشاره به تحقیقات (pdf) انجام شده توسط یک گروه از محققان فرانسوی که می گویند ترکیبی از هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین می تواند تغییر نتایج آزمون برای CCP ویروس از مثبت به منفی است.

این پژوهش در یک گروه کوچک از 36 نفر با 14 از آنها تحت درمان با هیدروکسی کلروکین, 6 با هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین و 20 در گروه کنترل ،

عصر فردا می تواند تایید کند که مطالعه کارشناسی.

FDA روز پنجشنبه اعلام کرد که آنها در حال بررسی اگر کلروکين را می توان مورد استفاده برای درمان بیماران مبتلا به خفیف تا متوسط COVID-19 بیماری ناشی از CCP ویروس به طور بالقوه کاهش طول مدت علائم و ویروسی ریختن.

آنها همچنین تلاش روش های دیگر برای کشف پتانسیل درمانی برای این بیماری گسترده از جمله رسیدگی به داروی ضد ویروس remdesivir از Gilead Sciences.

حدود 250 بیماران اعطا شده است دسترسی به remdesivir آژانس گفت.

روش های درمانی از جمله نقاهت پلاسما hyperimmune گلوبولین و آنتی بادی خون غنی از محصولات گرفته شده از خون اهدا شده توسط مردم که بهبود یافته اند از این ویروس نیز تحت بررسی برای دیدن اگر آنها می تواند به کوتاه شدن طول و یا کاهش شدت بیماری است.

با این حال FDA مجددا تاکید کرد که هیچ مورد تایید FDA درمان و یا مواد مخدر برای درمان و یا جلوگیری از COVID-19.

بار عصر اشاره به رمان coronavirus که نشات گرفته از ووهان چین و باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز وجود دارد نزدیک به 300,000 موارد تایید شده در سراسر جهان از بعد از ظهر شنبه با 22,177 از آنها در ایالات متحده است.

تعداد در نظر گرفته شده است به شدت دست کم گرفت به دلیل کم گزارش دهی موارد از سرزمین اصلی چین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de