ما خیریه بنیانگذاران کریگ و مارک african scholar را در مجموعه ای به نظر می رسد قبل از اینکه یک کمیته مجلس امروز برای پاسخ به سوالات در مورد خود بحث همکاری با دولت لیبرال که دیدم خیریه وظیفه نظارت بر 900 میلیون دلار کمک هزینه دانشجویی برنامه.

میشل داگلاس سابق صندلی از ما خیریه مدیره خواهد به نظر می رسد برای اولین بار قبل از خانه کمیته مالی روز سه شنبه در 12 p. m. و دنبال خواهد شد Kielburgers در 1 ساعت.

نخست وزیر جاستین ترودو و کتی Telford خود را رئیس ستاد ظاهر خواهد شد قبل از خانه کمیته مالی در روز پنج شنبه برای پاسخ به سوالات در مورد نقش خود در آوردن ما خیریه برای اجرای برنامه.

ماه گذشته ترودو اعلام کرد که ما خیریه — که دارای روابط نزدیک به ترودو خانواده را اداره دانشجویی در کانادا خدمات اعطای یک برنامه برای ارائه به دانش آموزان واجد شرایط با کمک های مالی از $5,000.

کمک های مالی در نظر گرفته شده برای کمک به دانش آموزان پوشش هزینه متوسطه آموزش و پرورش در پاییز. میزان این کمک هزینه بستگی دارد که چقدر وقت دانش آموزان صرف انجام کار داوطلبانه.


چگونه به سازمان دیده بان امروز جلسات

CBC News خواهد شد که پوشش کامل از امروز عوام جلسات کمیته به ما قرارداد. سازمان دیده بان ویژه پوشش با میزبان وسی Kapelos در یک نسخه اولیه از قدرت و سیاست 12 ظهر تا 5:00 p. m. ET در CBC News Network یا CBC سنگ. شما همچنین می توانید به تماشای جلسات کمیته زنده در cbcnews.ca و در CBC News, برنامه Facebook و توییتر شروع 12 p. m. ET.


قرارداد اهدا به خیریه ما بود مرتب به عنوان یک سهم توافق بین ما و دولت فدرال و نه از طریق یک فرایند رقابتی. از آن شده است از آنجایی که حل شده.

مدت کوتاهی پس از آن اعلام شد که ما خیریه خواهد بود در حال اجرا برنامه دولت لیبرال تحت آتش از احزاب مخالف و برخی در خیریه بخش بیش از ترودو خانواده را در ارتباط با این موسسه خیریه.

ترودو و مادرش مارگارت اند به نظر می رسد در تعدادی از ما حوادث روز, در حالی که ترودو همسر سوفی Grégoire Trudeau, میزبان یک پادکست برای گروهی به نام “ما خوب بودن.”

در ابتدا ما خیریه گفت: اعضای ترودو خانواده پرداخت نشده برای ظاهر شدن در ما حوادث اگر چه سوفی Grégoire ترودو شده برای بازپرداخت هزینه های سفر.

در اوایل این ماه آن پدید آمده است که ترودو مادر مارگارت پرداخت حدود 250.000 دلار برای صحبت کردن در 28 رویدادها در حالی که برادرش الکساندر گفت در هشت حوادث و دریافت حدود $32,000.

این معامله این است که در حال مطالعه توسط دو کمیته های مجلس و ترودو و وزیر دارایی لایحه Morneau هر دو در حال بررسی توسط ماریو Dion این تضاد منافع و اخلاق کمیسر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de