هنگامی که ما خیریه بنیانگذاران کریگ و مارک african scholar به نظر می رسد قبل از اینکه یک کمیته مجلس در روز سه شنبه برای پاسخ به سوالات در مورد همکاری آنها می زده با دولت لیبرال به اداره $900 میلیون کمک هزینه دانشجویی برنامه آنها را به خطر می اندازند بسیار شهرت خیریه آنها شروع به گفتن نظرسنجی.

“سازمان های خیریه خود احساس فشار از همه گیر تأثیر درآمد و مردم تمایل به دادن و شرکت های بزرگ که قادر به” دیوید طراحی, مدیر عامل شرکت در این رای گیری شرکت چرتکه اطلاعات گفت: CBC News.

“اگر شهرت خود را در هر راه است تحت تاثیر آن می تواند واقعا بزرگ جلوه در سازمان به طور کلی. این است برای رفتن به یک آزمون است که شهرت در چگونه آنها رسیدگی کنند.”

ما خیریه آغاز شد Kielburgers هر دو مدافعان حقوق بشر در سال 1995 و در رفته به شکل یک رابطه نزدیک با ترودو ،

نخست وزیر جاستین ترودو و مادرش مارگارت اند به نظر می رسد در تعدادی از ما حوادث روز, در حالی که ترودو همسر سوفی Grégoire Trudeau, میزبان یک پادکست برای گروهی به نام “ما خوب بودن.”

که رابطه تحت موشکافی در اواخر ماه گذشته زمانی که ترودو اعلام کرد که ما خیریه را اداره دانشجویی در کانادا خدمات اعطای; ارائه دانش آموزان واجد شرایط با کمک های مالی از $5,000.

کمک های مالی در نظر گرفته شده برای کمک به دانش آموزان پوشش هزینه متوسطه آموزش و پرورش در پاییز. مقدار هر کمک مالی بستگی دارد که چقدر وقت دانش آموزان صرف انجام کار داوطلبانه.


چگونه به سازمان دیده بان امروز جلسات

CBC News خواهد شد که پوشش کامل از امروز عوام جلسات کمیته به ما قرارداد. سازمان دیده بان ویژه پوشش با میزبان وسی Kapelos در یک نسخه اولیه از قدرت و سیاست 12 ظهر تا 2:30 p. m. ET در CBC News Network یا CBC سنگ. شما همچنین می توانید به تماشای جلسات کمیته زنده در cbcnews.ca و در CBC News, برنامه Facebook و توییتر شروع 12 p. m. ET.


در ابتدا دولت فدرال گفت: ما موسسه خیریه را دریافت کنید $19.5 میلیون دلار برای اداره $900 میلیون برنامه با 5 میلیون دلار از آن را به نه برای سود برای کمک به آنها را با هزینه های دولت.

وزیر تنوع و شمول و جوانان Bardish Chagger گفت: عوام کمیته هفته گذشته که اضافی $10.5 میلیون ساخته شده اند که در دسترس ما برای کمک به کوچکتر نه برای سود شرکت در این برنامه و یکی دیگر از $13.53 میلیون خواهد داده شده است به ما برای ایجاد اضافی 20,000 داوطلب سرمایه گذاری در صورت لزوم بالا بردن ارزش قرارداد به $43.53 میلیون.

Trudeau, Telford ظاهر می شود پنج شنبه

پس از مشارکت اعلام شد ارتباط ما با موسسه خیریه و ترودو خانواده تحت موشکافی دقیق.

وجود سطح بالایی از خطر ابتلا به آنها را.— دیوید طراحی مدیر عامل شرکت چرتکه داده

در ابتدا ما خیریه گفت: اعضای ترودو خانواده پرداخت نشده برای ظاهر شدن در ما حوادث اگر چه Grégoire ترودو شده برای بازپرداخت هزینه های سفر.

در جولای 9, Canadaland و CBC News گزارش داد که مارگارت پرداخت شد حدود 250.000 دلار برای صحبت کردن در 28 رویدادها در حالی که ترودو برادر Alexandre صحبت در هشت حوادث و دریافت حدود $32,000.

به عنوان یک نتیجه از کسانی که آیات و دیگران ترودو در حال حاضر موضوع تحقیق و تفحص توسط تضاد منافع و اخلاق کمیسر ماریو Dion به عنوان وزیر دارایی لایحه Morneau. هر دو مجلس عوام و مالی کمیته اخلاق در حال انجام جداگانه سوالات.

ترودو و رئیس ستاد کتی Telford ظاهر خواهد شد قبل از کمیته مالی در روز پنج شنبه که در آن شهادت آنها خواهد بود نسبت به Kielburgers.

پرسش های دشوار

“در هر زمان شما را به گام در مقابل یک کمیته پارلمانی که رسانه ملی است و پوشش … وجود دارد که سطح بالایی از خطر ابتلا به آنها گفت:” طراحی از ما خیریه بنیانگذاران.

طراحی می گوید در حال حاضر وجود دارد یک افزایش توجه به اخبار به دلیل همه گیر است و به عنوان بسیاری از مردم پس از این داستان به عنوان بودند SNC-Lavalin رسوایی.

“است که باعث افزایش ریسک برای هر سازمان است که در تیررس احزاب مخالف به دنبال تحمیل خسارت دولت به خصوص یکی است که نشان داده شده است که آیا واقعی یا درک نفع و یا [که] در همان زمین بازی به عنوان لیبرال ها به عنوان african scholar برادران به نظر می رسد انجام می شود گفت: طراحی.

“این بدان معنی است که محافظه کار و جدید از حزب دموکرات و بلوک نمایندگان مجلس در حال رفتن به احساس می کنید که آنها نیاز به نرم افزاری بر روی آنها و بنابراین من فکر می کنم موشکافی که این بحث در حال حاضر به ارمغان آورد به این سازمان تنها بدتر خواهد شد به طور بالقوه مگر اینکه داستان به نوعی می میرد این هفته و همه چیز مرتب کردن بر اساس بسته تا که من را درک نمی کند اتفاق می افتد.”

شما نمی خواهید به بلند خشخاش ساخت عناوین دلایل اشتباه.— Shachi Kurl, مدیر اجرایی, Angus Reid موسسه

با کسب و کار و سازمان های خیریه صدمه زدن به دلیل همه گیر هر گونه تهدید را به یک موسسه خیریه را به شهرت می تواند منجر به یک بحران توضیح می دهد Shachi Kurl مدیر اجرایی آنگوس رید موسسه.

“این زمانی است که کمک های مالی را بر باد رفته, حوادث مجبور به لغو شود. کسانی که حوادث اغلب رانندگان بزرگ درآمد فقط به طور گسترده این است که یک زمان برای هر سازمان خیریه یا رک و پوست کنده هر نهاد عمومی است که بستگی به تعامل با مردم برای درآمد خود را به درد و رنج بحران اعتبار” گفت: Kurl.

طراحی می گوید: هنگامی که می آید به حمایت های مالی شرکت های بزرگ تجاری و سازمان های سریع برای جدا کردن خود را با هر چیزی که به نظر می رسد حتی از راه دور مورد بحث است.

“اگر شما یک نام تجاری تلاش خود را به مدیریت شهرت وجود دارد مقدار زیادی از انتخاب وجود دارد که شما می توانید خود را شریک. و آن را فقط ساده تر مرتبط با یک است که در کانون توجه است و [نه] کشیده شده است قبل از کمیته های مجلس و نخست وزیر در دفاع از خود اقدامات دولت در آن گفت: طراحی.

“بر اساس تجربه من به من می گویند این است که به احتمال زیاد بدون در نظر گرفتن چگونه آن را به پایان می رسد یک رویداد است که در آن [ما خیریه] را می خواستم و یا برنامه ریزی شده برای از شهرت مدیریت چشم انداز.”

Kurl می گوید که تحقیقات منتشر شده توسط آنگوس رید موسسه در پاییز سال 2017 حالی که بسیاری از کانادایی ها کمک به GoFundMe مبارزات و یا رها کردن سکه به یک مجموعه جعبه افرادی که به کمک های مالی قابل توجهی هستند انتخاب کننده در مورد جایی که آنها بدهد.

“این در حال حاضر یک سال سختی برای سازمان های خیریه در کانادا است. شما نمی خواهید به بلند خشخاش ساخت عناوین دلایل اشتباه” او گفت:.

میشل داگلاس سابق صندلی از ما خیریه مدیره نیز به نظر می رسد برای اولین بار قبل از خانه کمیته مالی روز سه شنبه در 12 p. m.

این Kielburgers در ابتدا برنامه ریزی شده بود به نظر می رسد با ما در موسسه خیریه CFO ویکتور لی از 1 بعد از ظهر تا 2:30 p. m. اما به درخواست محافظه کاران اعضای کمیته موافقت کردند دوشنبه به لی به نظر می رسد در هفته بعد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de