ما خیریه موسسان می گویند که آنها تا به حال هیچ انگیزه مالی در اعطای مقابله

ما خیریه موسسان مارک و کریگ african scholar آمده از چهار ساعت کباب با مخالفت نمایندگان مجلس امشب گفت: آنها نه برای به دست آوردن مالی از توافق برای اجرای دولت لیبرال را 900 میلیون دلار کمک هزینه دانشجویی برنامه — و اصرار آنها بهره برداری نمی روابط خود را با ترودو خانواده برای تضمین معامله.

کریگ african scholar گفت: نمایندگان مجلس در مجلس عوام کمیته مالی او و برادرش مارک توافق به اداره دانشجویی در کانادا خدمات اعطای چرا که آنها می خواستند به انجام برسانند ماموریت خود را به موسسه خیریه کمک به جوان کانادایی — نه به این دلیل که آنها می خواستند به سود معامله.

“ما خیریه توافق برای پیاده سازی دانشجویی در کانادا خدمات اعطای نمی شود با کمک دولت اما به کمک دولت و برای کمک به افراد جوان در سراسر کانادا,” او گفت:.

پس از نخست وزیر جاستین ترودو برای اولین بار اعلام کرد که ما در موسسه خیریه, خواهد اجرای برنامه در ماه گذشته — با وجود این خیریه را قبل از ارتباط با ترودو خانواده — موسسه خیریه و ترودو آمده اند تحت موشکافی شدید توسط احزاب مخالف و رسانه ها.

دو کمیته های مجلس در حال حاضر مشغول به تحصیل در حال حاضر از بین رفته معامله و هر دو ترودو و وزیر دارایی لایحه Morneau در حال بررسی توسط ماریو Dion این تضاد منافع و اخلاق کمیسر بیش از اتهامات بی مناسبتی.

جو در کمیته مالی سهشنبه بود که اغلب تنش — با لیبرال نمایندگان مجلس در این کمیته متمرکز در استدلال برای ارزش ما خیریه مشارکت در این برنامه و مخالفت نمایندگان مجلس سوال صداقت از Kielburgers’ شهادت.

در یک نقطه در طول امروز جلسه محافظه کار MP Pierre Poilievre قطع Kielburgers چندین بار منجر به کلامی تقلا از جنگ با کمیته صندلی Wayne عید پاک است که تهدید به تعطیل رسیدگی است.

نخست وزیر ترودو و کتی Telford خود را رئیس ستاد ظاهر خواهد شد قبل از خانه کمیته مالی در روز پنج شنبه برای پاسخ به سوالات در مورد نقش خود در آوردن ما خیریه برای اجرای برنامه.

تماشا کنید: Craig african scholar افتتاحیه بیانیه ای خطاب به نمایندگان مجلس:

کریگ و مارک african scholar, بنیانگذاران از ما, موسسه خیریه خطاب به نمایندگان مجلس عوام کمیته مالی سه شنبه. 12:00

ما خیریه شهرت گرفته است یک ضربه پس از جنجال شروع به اتفاق می افتند ماه گذشته. کریگ هشدار داد اختلاف می تواند خنثیسازی 25 سال از موسسه خیریه کار می کنند. چندین شرکت در حال حاضر تصمیم به پایان همکاری با ما موسسه خیریه از جمله GoodLife Fitness, the Royal Bank of Canada, Loblaw شرکت با مسئولیت محدود. و KPMG — در حالی که top world news و DHL با توجه به بعدی حرکت می کند.

“این ویرانگر به کانادا, موسسه خیریه” کریگ گفت: نمایندگان مجلس امروز با اضافه کردن “روز وجود دارد که ما آرزو داشتیم هرگز جواب تلفن” زمانی که دولت فدرال به نام درخواست ما خیریه برای, یک پیشنهاد برای اجرای برنامه.

در بیانیه افتتاحیه قبل از مجلس عوام کمیته مالی کریگ african scholar گفت که — با وجود شایعات بر خلاف ما خیریه بود و نه در مشکل مالی زمانی که این توافق به دانش آموز کمک مالی برنامه.

“این برنامه توسعه داده شد در میان جهانی از همه گیر زمانی که دولت و بخش خصوصی در تقلا بودند” او گفت:. “برخی پیشنهاد کرده اند که ما خیریه در تنگه وخیم مالی قبل به [دانشجویی در کانادا خدمات گرانت] و به نحوی است که انگیزه اعمال ما. آن را به سادگی درست نیست.”

تماشا کنید: ‘روز وجود دارد که ما فقط آرزو می کنم که ما تا به حال جواب تلفن’ می گوید: Craig african scholar

کریگ و مارک african scholar به نظر می رسد قبل از عوام کمیته مالی سه شنبه. 0:38

روابط به ترودو خانواده

منتقدان پیشنهاد کرده اند که ما خیریه انتخاب شد و برای اجرای برنامه به دلیل روابط نزدیک خود را با ترودو ،

“ما برای انتخاب این کار به دلیل روابط ما با سیاستمداران است. [ما] انتخاب شده بودند چرا که ما مایل به اهرم هر بخشی از ما 25 سال تجربه برای ساخت این برنامه در سرعت فوق العاده خطرناک مورد نیاز برای تاثیر در کانادا جوانان در طول تابستان” کریگ african scholar گفت: نمایندگان مجلس است.

او گفت: ما در موسسه خیریه, با تجربه در این منطقه که قبلا ساخته شده و دو بزرگ جوانان برنامه های خدمات — یکی در انتاریو بر اساس اجباری 40 ساعت از خدمات اجتماعی مورد نیاز دانش آموزان دبیرستانی و یک دوم در ایالات متحده آمریکا است که در عمل در تمام 50 ایالت.

پرسید: اگر او نظر خود را به نزدیک به ترودو خانواده کریگ گفت که رابطه بین Trudeaus و خانواده اش است که به شدت کسب و کار.

“من هرگز دیده می شود نخست وزیر یا سوفی Grégoire ترودو در یک محیط اجتماعی. نه از ما. ما تا به حال هرگز یک وعده غذایی را با آنها. ما هرگز اجتماعی با آنها تا کنون,” او گفت:.

“این بستگی دارد که چه تعریف شما از “بستن” است. ما استقبال سوفی Grégoire ترودو به سفیر سلامت روان ما و برنامه های او شده است فوق العاده در بالا بردن سطح آگاهی. ما استقبال مارگارت ترودو چرا که او یک روانی, سلامت حمایت کند.”

ماه گذشته ترودو اعلام کرد که ما خیریه — که دارای روابط نزدیک به ترودو خانواده را اداره برنامه که می تواند دانش آموزان واجد شرایط با کمک های مالی از $5,000. کمک های مالی در نظر گرفته شده برای کمک به دانش آموزان پوشش هزینه متوسطه آموزش و پرورش در پاییز. میزان این کمک هزینه بستگی دارد که چقدر وقت دانش آموزان صرف انجام کار داوطلبانه.

مدت کوتاهی پس از آن اعلام شد که ما خیریه خواهد بود در حال اجرا برنامه دولت لیبرال تحت آتش از احزاب مخالف و برخی در خیریه بخش بیش از ترودو خانواده را در ارتباط با این موسسه خیریه.

ترودو و مادرش مارگارت اند به نظر می رسد در تعدادی از ما حوادث روز, در حالی که ترودو همسر سوفی Grégoire Trudeau, میزبان یک پادکست برای گروهی به نام “ما خوب بودن.”

در ابتدا ما خیریه گفت: اعضای ترودو خانواده پرداخت نشده برای ظاهر شدن در ما حوادث اگر چه سوفی Grégoire ترودو شده برای بازپرداخت هزینه های سفر.

اما ما خیریه تایید شده در اوایل این ماه که ترودو مادر مارگارت در مورد پرداخت 250.000 دلار برای صحبت کردن در 28 رویدادها با من به ما موسسه خیریه را برای سود بازو در حالی که برادرش الکساندر گفت در هشت حوادث و دریافت حدود $32,000.

تماشا کنید: Kielburgers سوال در مورد ارتباط با Trudeaus:

کریگ و مارک african scholar, بنیانگذاران از ما, موسسه خیریه صحبت به بلوک Quebecois MP Rheal فورتین در ویکیانبار کمیته مالی سه شنبه. 1:48

کریگ و مارک african scholar باید پس از اذعان کرد که ما صدقه را پرداخت برخی از مارگارت ترودو هزینه — در مورد $64,000 ارزش — اما که آن را پرداخت کرده بود هیچ یک از Alexandre هزینه.

کریگ african scholar گفت: در طول اولیه “له” از سوالات رسانه ای این سازمان گفت که ترودو اعضای خانواده به حال پرداخت نشده صحبت کردن هزینه های قبل و بعد از آن تصدیق است که وجود دارد “خطا در صدور صورت حساب.”

او همچنین گفت: برخی از سخنرانان که در “کمکی” حوادث کشیده است که بیش از چند روز پرداخت شد.

در حالی که او گفت که او نمی تواند به استناد مقدار کل — که شامل بازپرداخت به صورت مستقیم هزینه های مارک african scholar گفت: Alexandre ترودو با حضور هشت ما حوادث بیش از یک دوره دو ساله و بازپرداخت به طور متوسط $2,447 هر رویداد در مجموع $19.576; مارگارت با حضور 28 ما حوادث بیش از پنج سال 2016 و 2020 از جمله حوادث در انگلستان و بازپرداخت به طور متوسط $5,998 هر رویداد در مجموع $167,944; و سوفی Gregoire ترودو با حضور هفت ما حوادث در طول سه سال و پرداخت به طور متوسط از $3,618 هر رویداد در مجموع $25,326.

هیچ سود مالی می گویند Kielburgers

کریگ african scholar همچنین گفت: نمایندگان مجلس که ما خیریه نه برای به دست آوردن مالی از اداره دانش آموز داوطلب برنامه.

“به ازای هر سهم موافقت ما خیریه می شود بازپرداخت هزینه های خود را برای ساخت و مدیریت برنامه,” او گفت:. “به روشنی وجود دارد هیچ سود مالی برای موسسه خیریه. ما صدقه نمی خواهد که دریافت هر گونه سود مالی از CSSG برنامه و آن را نادرست می گویند در غیر این صورت. سهم توافقنامه نظارت مناسب ساخته شده در 13 ارجاع به حسابرسی و مالیات دهندگان محافظت می شدند.”

او گفت که او “عمیقا غمگین” توسط خرید اینترنتی و تاسف سختی آن ایجاد شده برای کارکنان ما همکاران و جوامع در این سازمان خدمت می کند.

“خرید اینترنتی در حال حاضر از این روند سیاسی منجر به چالش های جدی است که خطر ابتلا به کل سازمان و ما 25 سال کار” او گفت: این کمیته است.

“ما بیشتر متاسفم اما برای دانش آموزان از کانادا. ما می دانیم که این بیماری همه گیر قرار داده است بنابراین بسیاری از در تنگه وخیم مطمئن نیستید که آیا آنها قادر خواهند بود برای ادامه تحصیل و یا حتی پرداخت اجاره خود را.”

تماشا کنید: Craig african scholar دفاع ما خیریه نقش مهمی در کمک های دانشجویی برنامه

کریگ و مارک african scholar, بنیانگذاران از ما, موسسه خیریه خطاب به نمایندگان مجلس عوام کمیته مالی سه شنبه. 0:47

سابق صندلی شهادت در مورد پرداخت به سخنرانان

پیش از آن در روز سابق صندلی از ما خیریه هیئت مدیره گفت: نمایندگان مجلس در ویکیانبار کمیته مالی این بعد از ظهر که این هیئت گفته شد که سخنرانان بودند نمی پرداخت برای ظاهر شدن در ما روز رویدادهای — حتی اگر ما بعدا تایید کرد که آن را برای سود بازوی پرداخت کرده بود نخست وزیر جاستین ترودو مادر و برادر هزاران دلار برای صحبت کردن در چنین رویدادی است.

“ما خیریه هیئت مدیره همیشه قابل درک است که سخنرانان بودند پرداخت شده توسط موسسه خیریه و یا سازمان های مربوط به صحبت می کنند و در ما بعد. هیئت مدیره مستقیم و سوالات در مورد این موضوع گفت:” میشل داگلاس که مشغول به کار در خیریه ما برای 15 سال است.

خواسته در مورد این پرداخت امروز داگلاس او گفت: “نمی دانم ماهیت دقیق آنچه که آنها پرداخت می شود اما اگر آن را به طور انحصاری به صحبت می کنند در ما بعد مرحله که مرا شگفت زده کرد.”

داگلاس گفت که در حالی که او در ما 15 سال و هنوز هم پشتیبانی از ما ماموریت برای تعامل با جوانان در امور خیریه و توسعه کار او را به جنگ با مدیریت سازمان که از آن شروع به تخمگذاری کردن صدها نفر از کارکنان در ابتدا از بیماری همه گیر.

دیده بان: ما در موسسه خیریه هیئت مدیره گفته شد سخنرانان نیست برای پرداخت ما به روز, حوادث سابق صندلی و گفت:

میشل داگلاس گفت: ما موسسه خیریه هیئت مدیره “همیشه قابل درک است که سخنرانان پرداخت نشده” به نظر می رسد در ما وقایع روز و که او می شده اند “شگفت زده” به یاد اعضای نخست وزیر جاستین ترودو خانواده شده بود پرداخت هزاران دلار به صحبت می کنند در چنین رویدادی است. 1:09

“ما این بود که شما نمی تواند آتش صدها نفر از مردم بدون, بسیار, قوی, قابل اثبات شواهد و حتی پس از آن باید بررسی کاهش تلاش ها برای نجات شغل. در عوض تیم اجرایی شد اخراج کارکنان با سرعت زیادی و در اعداد بزرگ” او گفت:.

داگلاس گفت که درخواست های مکرر توسط هیئت مدیره به دریافت مدارک مالی از مدیریت برای توجیه کاهش شغل بدون جواب رفت.

که ناتوانی در دسترسی به اطلاعات مالی یکی از سه عامل داگلاس گفت: او را وادار به ترک سازمان است.

او همچنین گفت که او سمت چپ به این دلیل که هیئت مدیره بود که دسترسی به ما خیریه رئیس امور مالی. جلسات با CFO شد و سپس لغو, او گفت:, آن را غیر ممکن برای هیئت مدیره برای تعیین اگر این کار کاهش به لحاظ مالی توجیه می شود.

داگلاس همچنین گفت که در این میان ضرر و زیان کار و افزایش همه گیر مارک african scholar دو بار سفر به کنیا بدون توضیح رضایت بخش برای سفر خود را.

داگلاس گفت: او همچنین مشکل توسط یک 2018 Canadaland گزارش chronicling سوء استفاده و قلدری در سازمان و پس از آن گزارش “در مورد اتهامات.”

“پس این را احساس نمی کند بسیار خوب به من در این حس که من مشکل اگر کسی نیست که یک کارمند خوب, تجربه,, اما من شخصا دیدم هرگز چیزی از مارک است که به طور مستقیم درگیر من,” او گفت:.

سازمان دیده بان سابق صندلی ما خیریه هیئت مدیره توضیح می دهد که چرا او استعفا داد:

میشل داگلاس به سه دلیل برای اینکه چرا او استعفا داد و به عنوان صندلی از ما خیریه هیئت مدیره در اواخر ماه مارس پس از خدمت در این موقعیت را برای حدود یک دهه است. 0:54

پرسید که آیا او فکر می کنیم خیریه تا به حال از این ظرفیت برای اداره فدرال, دانش آموز, داوطلب, برنامه, Douglas گفت که “غیر ممکن” را برای او بگویم چرا که او تا به حال استعفا ماه قبل از قرارداد اهدا شد.

“تا جایی که توانایی خود را برای ارائه در این برنامه من فقط نمی دانم,” او گفت:.

قرارداد اهدا به خیریه ما بود مرتب به عنوان یک سهم توافق بین ما و دولت فدرال و نه از طریق یک فرایند رقابتی. از آن شده است از آنجایی که حل شده.

در ابتدا دولت فدرال گفت: ما موسسه خیریه را دریافت کنید $19.5 میلیون دلار برای اداره 900 میلیون دلار برنامه با 5 میلیون دلار از آن را به نه برای سود برای کمک به آنها را با هزینه های دولت.

بعدا روشن شد که ما با موسسه خیریه را دریافت اضافی $10.5 میلیون دلار برای کمک به کوچکتر نه برای سود شرکت در این برنامه و یکی دیگر از $13.53 میلیون خواهد داده شده است به ما برای ایجاد اضافی 20,000 داوطلب سرمایه گذاری در صورت لزوم — بالا بردن ارزش قرارداد به $43.53 میلیون.

ما خیریه از دست داد 5 میلیون دلار در معامله: Marc african scholar

مارک african scholar گفت: دولت پیشرفته $30 میلیون به ما اما تصمیم گرفته شده به بازگشت پول به عنوان به زودی به عنوان توافق شد “سیاسی است.”

“به محض این که این برنامه قرار بود به یک ماهیت سیاسی ما بلافاصله تصمیم گرفت که ما نمی خواهد در نظر گرفتن هر یک از این وجوه است. این یک تصمیم گیری است که این سازمان ساخته شده است. ما می تواند به از دست دادن حدود 5 میلیون دلار در این فرایند است. آن را بسیار دشوار و دردناک تصمیم اما ما احساس تحت شرایطی آن را درست به انجام,” او گفت:.

مارک african scholar همچنین رد گزارش های رسانه ها نشان می دهد که ما در بنیاد خیریه بود و املاک و مستغلات شرکت که واقع می شود در حال اجرا کمک هزینه دانشجویی برنامه.

“این یک املاک و مستغلات شرکت. آن هرگز برگزار شد هر گونه املاک و مستغلات,” او گفت:, و اضافه کرد که ما در بنیاد خیریه بود و تنها به عنوان ابزاری برای محدود کردن مسئولیت های مرتبط با برنامه.

کریگ african scholar گفت: او شگفت زده شد املاک و مستغلات holdings “انفجار” به عنوان یک مسئله است.

“در حال ساخت یک سری از ساختمان های … برای ایجاد یک فضای مشترک برای جوانان برای راه اندازی خود را اجتماعی شرکت و اجرا جوانان led موسسات خیریه,” او گفت:. “به نحوی که مورد حمله قرار گرفته در مطبوعات زمانی که تنها چند ماه پیش ما کرد.”

با وجود ما خیریه روابط به ترودو خانواده داگلاس گفت: هیئت مدیره مشاهده این سازمان به عنوان غیر حزبی.

“این بود که همیشه به نظر ما حداقل در هیئت مدیره است که ما در واقع غیر حزبی که تا به حال بالقوه از درگیر شدن هر دولت استانی یا فدرال” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de