دیده بان: بله شما می توانید! ارزش یک هفته از تمرینات در خانه

ما می دانیم که یک خانه تمرین است نه ورزشگاه – اما برای کسانی از ما ماندن در خانه می توانید آن را به یک اثر عظیم در سلامت ما

منتشر شده 11:05 AM, مارس 13 سال 2020

به روز شده در 11:05 AM, مارس 13 سال 2020

مانیل فیلیپین – جامعه پیشرفته قرنطینه را ترک کرده است بسیاری از ما علاقه بدنسازی و تناسب اندام استودیو تعطیل پرتاب کردن تناسب اندام روال برای بسیاری از ما است. خوشبختانه راه هایی وجود دارد هنوز به یک عرق خوب در حالی که در قرنطینه

وجود دارد مقدار زیادی از ارزش به آوردن یک روال تمرین در خانه. ورزش منظم کمک می کند تا به نگه داشتن بدن ما قوی (بدیهی است) نگه می دارد و سیستم ایمنی بدن ما در بالای بازی خود را (که همه ما به آن نیاز به در یک زمان مثل این).

همچنین, نگه داشتن یک روال تمرین می تواند کمک به اضافه کردن برخی از ساختار به روز که همه احساس می کنند در حال ترکیب را به یکی دیگر. در همان زمان, آن می تواند کمک به اضافه کردن انواع به روز است که احساس می کنید خسته کننده و تکراری (به عبارت دیگر, آن می تواند کمک به شما در مقابله با خستگی).

حرکت بدن خود را به اندازه کافی نیز ممکن است کمک به شما خواب بهتر (من می دانم آن را برای من) – است که سخت تر است برای بسیاری از ما این روزها به ویژه در هنگام کار و استراحت اتفاق می افتد در همان فضا.

در اینجا آنچه در آن می خواهم به انجام یک هفته (تقریبا یک هفته) از کار کردن در خانه با استفاده از تمام منابع اینترنت را ارائه کرده است – از کانال های یوتیوب, برای زندگی کلاس به پینترست. این همان ورزشگاه و یا یک چرخش کلاس اما پس از انجام تمرینات روزانه برای 5 روز که من پیدا کردم که حتی عرق جلسه در بریدن از فضای طبقه با کمی به هیچ تجهیزات تا به حال یک اثر عظیم در من روز و تندرستی جسمی و روحی.

اگر شما می خواهم برای شروع در روال تمرین خود را و یا به دنبال چیزی جدید برای تغییر خود را به طور منظم چک کردن این داستان:

Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de