تماشا کنید: ملکه انتشار “شما قهرمانان’ برای بهداشت و درمان کارگران

SONG FOR A CAUSE. Queen and Adam Lambert record a new version of 'We Are The Champions.' Proceeds with go to the World Health Organization's COVID-19 Solidarity Response Fund. File photo by Angela Weiss / AFP

آهنگ برای یک علت. ملکه و Adam Lambert رکورد یک نسخه جدید از ” ما قهرمانیم.’ درآمد حاصل با رفتن به سازمان بهداشت جهانی COVID-19 همبستگی پاسخ صندوق. فایل عکس آنجلا Weiss / AFP

LONDON, United Kingdom – انگلیسی band ملکه در جمعه, مه 1 منتشر شد نسخه جدید از راک کلاسیک “ما قهرمانیم” برای جمع آوری پول برای سلامت کارگران مقابله با شیوع کروناویروس.

تنها تغییرات کر در پایان به “شما قهرمان” است و به همراه یک ویدیو از بهداشت و درمان کارکنان و COVID-19 مستندات در سراسر جهان است.

ملکه گیتاریست برایان می و درامر راجر تیلور – که دختر یک پزشک و امکانات در ویدئو ضبط شده آن را در خانه جداگانه در لندن جایی که آنها شده اند به گرفتن بخشی در مجازی مربا.

خواننده Adam Lambert که رز به شهرت در آمریکا نشان می دهد استعداد بت آمریکایی است و با تور, باند, ضبط صدای خواننده در لس آنجلس.

درآمد حاصل خواهد شد به سازمان بهداشت جهانی است COVID-19 همبستگی پاسخ صندوق.

“درست مثل ما پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ و پدربزرگ و مادربزرگ که مبارزه برای ما در دو جنگ جهانی کسانی که رزمندگان شجاع در خط مقدم هستند و ما قهرمانان جدید” ممکن است در بیانیه ای گفت.

“این بدان معناست که پزشکان و پرستاران پاک کننده دربانان درایور چای-بانوان و آقایان و همه کسانی که بی سر و صدا به خطر جان خود را روزانه به صرفه جویی در زندگی ما قوم و خویش. قهرمانان تمام!!!”

در مصاحبه با بی بی سی او برافراشته در برابر کمبود تجهیزات حفاظتی برای کارکنان بهداشتی درمانی در بریتانیا گفت: از آن ساخته شده او را “عصبانی و غمگین”.

“من فکر می کنم ما به عنوان یک ملت باید شرمنده که ما آماده نیست,” او گفت:.

تیلور گفت: تجربه از دختر خود روری کار در دولت-اجرای خدمات بهداشت ملی (NHS) او را “فوق العاده آگاه حیاتی را انجام می دهند روزانه برای نجات ما و جامعه ما”.

“خود شجاعت و فداکاری نباید تعصب با هر چیزی کمتر از 100% تلاش دولت ما برای حفاظت از آنها” او در بیانیه ای گفت.

“آنها با ارزش را به همه ما و آنها واقعا ما قهرمانان.”

آهنگ “ما قهرمانیم” منتشر شد در سال 1977 و جهانی تبدیل شده است سرود.

نوشته شده توسط کوئین فردی مرکوری خواننده گروه که در سال 1991 درگذشت.

او گفت: از این آهنگ: “من می خواستم برای نوشتن چیزی است که هر کس می تواند آواز خواندن همراه به. و در همان زمان من فکر کردم این امر می تواند خوب به آهنگ برنده است که به معنای برای همه است.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de