دیده بان: “لطفا ما را نجات دهد” هند خدمه از الماس شاهزاده خانم’ درخواست تجدید نظر را به

PM

حیدرآباد: هند خدمه در قرنطینه کشتی کروز الماس شاهزاده را صادر کرده درخواست فوری برای دولت هند به نجات آنها حتی به عنوان گزارش آمده است که 60 عجیب و غریب بیشتر مسافران در هیئت مدیره کشتی را آزمایش مثبت برای coronavirus در روز دوشنبه. این طول می کشد تعداد کل coronavirus مثبت در کشتی به حدود 140.

در یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده در دوشنبه Binay کومار سرکار یکی از اعضای خدمه که برای اولین بار در زمان به Facebook روز پیش توضیح ترس است که گریبانگیر مردم در کشتی گفت: “ما بسیار می ترسم. وجود دارد بیش از 60 موارد مثبت امروز اما اعلام رسمی چگونه بسیاری از این مسافران و چگونه بسیاری از آنها خدمه است که هنوز ساخته شود.”

در یک ویدیو که نشان داد برخی از دیگر هند خدمه در کشتی او گفت: “من به نخست وزیر هند به دخالت. فوری تفکیک مورد نیاز است از کسانی که سالم هستند.”

او گفت دکن کرونیکل از طریق تلفن پیام “لطفا ما را نجات دهد. زندگی مهم تر از یک شغل.

“چه استفاده از آمدن به نجات ما پس از چیزهایی که از دست” او پرسید: در این ویدئو.

اولین وزیر امور خارجه در امور کنسولی بخش های سفارت هند در توکیو گفت: Deccan Chronicle روز دوشنبه که هیچ سرخپوستان در میان 70 مسافر که تست مثبت تا یکشنبه.

“امروز وجود دارد برخی از موارد و ما هنوز برای دانستن هویت خود را. ما در تماس با سرخپوستان در هیئت مدیره از طریق وزارت امور خارجه و وزارت بهداشت. برخی از مسافران در تماس با ما به طور مستقیم از طریق ایمیل” این مقام گفت.

گزارش ها در رسانه ها به نقل از آن کشور وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت: دولت با توجه به تست تمام خدمه و مسافران کشتی.

این کشتی در حدود 3,700 مسافران و خدمه.

“تا کنون تنها 500 نفر تست شده اند,” عضو خدمه سرکار گفت. “در حال حاضر تنها کسانی که گزارش بیش از 37.5 درجه سانتیگراد از دمای بدن در حال آزمایش هستند. وجود 160 سرخپوستان در میان خدمه همراه با 8, هندی, مسافران,” او گفت: در این ویدئو.

در همین حال به روز رسانی, Princess Cruises, این شرکت است که عمل الماس شاهزاده خانم تایید اضافی 66 مورد از coronavirus موارد به عنوان آزمایش شده توسط وزارت بهداشت ، این موارد عبارتند از استرالیا (4) کانادا (1) انگلستان (1) ژاپن (45) و فیلیپین (3) اوکراین (1) و ایالات متحده (11).

“ما به دنبال راهنمایی از وزارت بهداشت و درمان در برنامه ریزی برای تخلیه پروتکل به ارائه مراقبت های پزشکی برای این موارد جدید. پس از آن است که در اوایل دوره قرنطینه از 14 روز این غیر منتظره نیست که موارد اضافی خواهد بود گزارش مربوط به افرادی که در معرض قبل از شروع قرنطینه” این شرکت اعلام کرد.

ژاپن وزارت بهداشت بوده است منجر بهداشت عمومی سازمان تعریف تست پروتکل برای همه مهمانان و خدمه در الماس شاهزاده خانم ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im