تماشا کنید: OFWs در طولانی مدت قرنطینه به دلیل تاخیر COVID-19 نتایج آزمون

STRANDED, ANXIOUS. Marlo Albayalde reads a message he and his fellow seafarers prepared, appealing to the government to release their coronavirus test results. Screencap of video from Albayalde

رشته و اضطراب. Marlo Albayalde بار خوانده شده پیام او و همکار خود را دریانوردان آماده, جذاب, به دولت برای انتشار خود coronavirus نتایج آزمون. Screencap از تصویری از Albayalde

مانیل فیلیپین – Donato Marlo Albayalde نمی تواند شکایت در مورد اتاق هتل خود را. آن را به خوبی آن را کردم وای فای به تلویزیون یک وان حمام کمی میز ناهار خوری و خود را در بالکن. او یک kingsize تخت همه به خود.

اما شادی و تسکین Marlo احساس زمانی که او وارد یک رفتگر پرواز از لندن به مانیل در آوریل 25 شده اند ابری با اضطراب به او و یک دوجین از همکاران خود تعداد روز در فانتزی اتاق انزوا.

Marlo یکی از بیش از 600 فیلیپینی دریانوردان از اقیانوس پیمای ملکه مری 2 که عودت توسط دولت فیلیپین پس خیلی از دنیا رفت و در مستند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

همه آنها را از طریق رفت سریع آنتی بادی آزمایش مناسب در فرودگاه و سپس تقسیم به دسته های و تقبل قایق از آب عبور به هتل های مختلف در اطراف مترو مانیل برای آنها اجباری 14 روز در قرنطینه.

Marlo این کشتی کروز اجرایی آشپز شیرینی یکی از حدود 150 بودند که billeted در کوئینزلند هتل در Pasay City.

چون سریع تست برای coronavirus تلقی مجمل به کوئین مری 2 دریانورد در کوئینزلند هتل بودند همه در معرض آزمون دیگری – بیشتر قابل اعتماد رونویسی معکوس polymerase chain reaction test. کارگران از فیلیپین گارد ساحلی (PCG) و وزارت بهداشت (DOH) در زمان خود سواب نمونه تنها در مارس 4 – یا 9 روز پس از ورود خود را.

به آنها گفته شد به انتظار خود سواب نتایج آزمون در 3 تا 5 روز است.

انتظار بازی

اولین دسته از نتایج وارد 6 روز بعد در مارس 10, اما آنها کامل نیست. خوش شانس دریانوردان که نتایج خود را پس از آن قادر به رفتن به خانه.

در روزهای پس از آن بیشتر سواب نتایج آزمون وارد شده اند و بیشتر از Marlo را shipmates پاک شد به خانه بروم.

اما در پنج شنبه, مه 21 – 17 روز پس از آنها نمونه گرفته شد و 26 روز را در قرنطینه – Marlo و 12 از همکاران او هنوز هم در حال انتظار برای نتایج خود را.

از طریق چت آنلاین گروه با shipmates قرنطینه در دیگر هتل Marlo متوجه شدند که 14 نفر از همکاران در کوئینزلند هتل در Sta مسا مانیل در یک وضعیت مشابه است.

Antsy, نگران, خود, خانواده, و نامشخص خود را در مورد آینده این رشته دریانوردان در هتل Pasay شعبه تصمیم به گرفتن یک ویدیو امید خود را درخواست تجدید نظر خواهد رسیدن به مقامات مناسب. Marlo در زمان منجر شود و یکی از دوستان خود را با ارسال یک کپی از ویدئو به Rappler.

‘Paasa’

“Pinaaasa ‘nyo کامی araw-araw sa mga pautay-utay na listahan na ‘nilalabas ‘nyo. Para kaming mga بتنگ pinangakuan ng, آبنبات, basta huwag lang کامی lumabas ng kuwarto, umaasa kada minuto na matatanggap نمین ‘yung inyong pangako,” Marlo گفت: در این ویدئو خواندن از یک بیانیه او و دوستان خود آماده کرده است.

(شما ما را اویزان هر روز با تکه تکه لیست که شما قرار داده است. ما مانند کودکان وعده آب نبات به نگه داشتن ما در اتاق ما امید هر دقیقه برای دریافت خود را وعده داده است.)

“Maawa po naman kayo sa امین. Ito na lang po ang 前光村 افسوس نمین نا کامی كه mapansin ‘nyo, maaksiyunan ang aming hiling. پرنگ آوا ‘nyo na po. Ilabas ‘nyo na po ang گواهی در سواب نتیجه آزمون نمین,” Marlo اضافه شده است.

(ترحم بر ما لطفا. این است که ما آخرین ace برای جلب توجه شما و درخواست ما شنیده می شود. ما شما خواهش انتشار گواهی ها و سواب نتایج آزمون.)

بدون هیچ توضیحی

Nerio Dequito یک ناهار خوری سرپرست در کشتی گفت: هیچ یک از مقامات مسئول آنها را می تواند به نظر می رسد به توضیح دهید که چگونه نتایج خود را باقی می ماند در دسترس نیست زمانی که آنها مورد آزمایش قرار گرفتند در همان زمان به عنوان هر کس.

از طریق چت و آنها متوجه شدند که برخی از shipmates که مورد آزمایش قرار گرفتند اخیرا در حال حاضر بدست نتایج خود را و صفحه اصلی به استانهای خود را.

“کایا کونگ چین mang ahensiya هو سانا, nananawagan کامی na bigyang-pansin هو کامی dito dahil هو matagal نا کامی dito در hindi na po maganda sa kalusugan نمین ‘yung mga nangyayari. Nakakulong lang هو کامی dito eh. Pati mga pamilya نمین, apektado na rin,” Nerio گفت: در این ویدئو.

(پس به هر سازمان وجود دارد ما درخواست تجدید نظر به شما برای گوش دادن به ما از آنجا که ما شده ایم در اینجا بسیار طولانی و آنچه اتفاق می افتد این است که دیگر خوب است برای سلامتی ما. ما فقط cooped اینجا. حتی خانواده های ما در حال حاضر تحت تاثیر قرار است.)

آزمایشات انجام شده اما نرم افزارهای تبدیل کننده مورد نیاز

این دریانوردان در کوئینزلند هتل ها در تماس با یک افسر از خود آژانس Singa کشتی مدیریت که در عمل به عنوان یک رابط با PCG و دیگر سازمان های دولتی برای خود سواب نتایج. Marlo گفت: آنها در حفظ و خواستار آن افسر اما هر روز تا کنون آورده ناامید کننده اخبار است.

دو پرستار از DOH اقامت با دریانوردان در هتل و آنها را به سلامت روزانه بررسی یو پی اس, اما این پرستاران بیش از حد می تواند به آنها بگویید که چرا نتایج خود را در حال بدست گرفتن ،

Marlo گفت: به آنها گفته شد فیلیپین صلیب سرخ (PRC) که قرار بود به روند خود سواب نمونه, به طوری که آنها به نام به این گروه بیش از حد در خود پیام تصویری.

روز شنبه, مارس 20, DOH معاون ماریا روساریو Vergeire گفت GMA اخبار تاخیر در انتشار نتایج حاصل از تست های گرد در خارج از کشور کارگران فیلیپینی (OFW) بود که با توجه به کمبود در نرم افزارهای تبدیل کننده.

PRC انجام می شود پردازش نتایج Vergeire اضافه شده و برای رفع تاخیر در تبدیل کردن گواهی عدم سوء پیشینه برای OFWs دولت در حال برنامه ریزی برای استخدام بیشتر نرم افزارهای تبدیل کننده.

دولت رئیس مجری سیاست در COVID-19, منشی, Carlito گالوز Jr گفت: PRC آزمایش شده بود در مجموع 22,432 OFWs برای coronavirus از شنبه, مارس 19. برخی از 465 آنها را آزمایش مثبت است. (بخوانید: جلالی رو ‘مشکل’ با هزاران بازگشت OFWs – گالوز)

نگران برای آینده

روز شنبه, مارس 18 PCG سخنگوی ناخدا آرماند Balilo گفت Rappler که 8 عودت OFWs فرار از قرنطینه. یکی از آنها آزمایش مثبت برای ویروس.

از اموزشگاه گریز زدن OFWs ممکن است به اتهام نقض قرنطینه قوانین Balilo اضافه شده است.

Marlo و همکارانش گفتند که اقامت قرار داده است و به دنبال دولت قوانین. اما آن را می شود سخت تر به عنوان آنها صبر کنید دیگر خود shipmates بسته و آماده شدن برای رفتن به خانه.

در کوئینزلند, Pasay آنها را به فقط 38 دریانورد. علاوه بر Marlo و دیگر 12 هنوز منتظر نتایج بقیه پاکسازی شده اند و فقط در حال انتظار برای رفتگر پرواز به استانهای خود را.

به تنهایی در اتاق خود را Marlo و همکارانش در حال احاطه شده توسط افکار در مورد آینده خود را. وجود دارد هیچ گفتن که این بیماری همه گیر به پایان خواهد رسید. تا آن زمان صنعت کروز پایین است.

Marlo قرار بود برای شروع یک قرارداد جدید در کوئین مری 2 در ژوئن 21. که در حال حاضر خارج از تصویر است.

“احساسی شکنجه na po کامی dito sa kaiisip کونگ kailan کامی makakauwi sa aming pamilya,” Marlo گفت. (ما احساسی, شکنجه, تعجب زمانی که ما قادر خواهید بود برای رفتن به خانه به خانواده ما است.)

“کامی po ay ممکن است maayos na pag-iisip در مارس maayos na kalusugan noong dumating کامی dito sa فیلیپین, pero sa nangyayari sa ngayon sa امین baka dito نا کامی magkasakit در masiraan ng طعمه,” او اضافه شده است.

(ما از صدای ذهن و سلامت خوب است که ما در اینجا وارد در فیلیپین, اما راه رفتن چیزهایی با ما اینجا, ما ممکن است در نهایت بیمار شدن و از دست دادن ذهن ما است.) – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de