تماشا کنید: جیسون Dy کند فیلیپینی نسخه از ‘کان گو’ از ‘2gether’ soundtrack

جیسون را پوشش می دهد یک آهنگ در اصل به واكنش هاي روشن که بازی Sarawat در آمار, تایلندی, سری

منتشر شده 7:35 PM, مارس 22 سال 2020

به روز شده در 7:35 PM, مارس 22 سال 2020

2GETHER. Jason Dy sings a Filipino version of Bright's 'Kan Goo' from the official soundtrack of '2gether: The series.' Screenshot from Jason Dy on YouTube

2GETHER. Jason Dy آواز می خواند یک نسخه فیلیپینی روشن را “کان گو’ از رسمی موسیقی متن فیلم از ‘2gether: سری.’ تصویر از Jason Dy در یوتیوب

مانیل فیلیپین – Jason Dy فقط منتشر شد یک نسخه فیلیپینی از “کان گو” از 2gether: The series – دادن طرفداران این آمار تایلندی نشان می دهد چیزی برای پر کردن جای خالی یک هفته پس از پخش آن سری.

Jason منتشر و نسخه ای از آهنگ های ترجمه شده از تایلند به فیلیپین, توسط JC Pangyarihan – در یوتیوب جمعه, مارس 22. این آهنگ در اصل انجام شده توسط Vachirawit چیوا-ree یا روشن که نقش Sarawat در ضربه سری BL. آن منتشر شد به عنوان بخشی از 2gether: سریال , موسیقی متن فیلم و روشن است اولین تک.

2gether: این سری است, تایلندی, BL نشان می دهد که گرفته فیلیپین توسط طوفان نگه داشتن طرفداران شرکت در سراسر این مستند به عنوان آن منتشر شده و قسمت های جدید در یوتیوب هر جمعه.

این مجموعه داستان یک دانشجو به نام تین (Metawin Opas-iamkajorn یا پیروزی) که می پرسد یکی از دانشگاه های خود را محبوب ترین پسران Sarawat به تظاهر به تاریخ او را به پرتاب یک خواستگار خاموش عطر و بوی خود را. البته جعلی خود را عاشقانه در نهایت ، (بخوانید: SarawaTine کمک نگه داشتن خودم “2gether’ در طول مستند)

شد آن فصل 1 آخر در مارس 15, ترک طرفداران اشتیاق برای بیشتر با هیچ خبری از فصل 2 در حال برنامه ریزی – هر چند روشن و برنده باید گفت که آنها امید وجود دارد خواهد بود یک.

این سری است که هنوز هم در دسترس است در GMMTV کانال در یوتیوب. – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de