تماشا کنید: دختر فریاد می زند ‘زنده باد پاکستان بر ضد کا مرحله اسد Owaisi snatches مایک

بنگلور: در دراماتیک توسعه بنگلور شهر بازداشت یک زن که فریاد زد: ‘زنده باد پاکستان’ در اعتراض به تابعیت متمم قانون (کا) در پارک آزادی در روز پنج شنبه.

Asaduddin Owaisi رئیس جمهور از همه-هند Majlis-e-Ittehadul Muslimeen (AIMM) بود که در این مرحله زمانی که این حادثه اتفاق افتاده بود حیرت زده و با عجله به ربودن مایک از این فعال دانشجویی.

سازمان دهندگان این تظاهرات نیز به عقب گرفته شده توسط توسعه ناگهانی به عنوان پلیس را swooped در زن یک دانش آموز به نام Amulya L گرفت و او را بازداشت.

Amulya شده است مبارزه با بی جی پی و شناخته شده است برای او گوش خراش حملات در CAA و NRC. Soumendu Mukherji اضافی کمیسر پلیس (غرب) گفت که او در حال بررسی و اقدام قانونی خواهد شد ،

Owaisi صحبت بعد محکوم فعال برای ستایش یک کشور دشمن. “ما در حال سرخپوستان و ما تنها متصل به هند است. سازمان آگاه نیست من در مورد آنچه که این دختر مورد به صحبت می کنند. من نمی خواهد که تابع حضور در وهله اول اگر من تا به حال انتظار می رود این” او نگهداری می شود.

Amulya یک دانش آموز از NMKRV کالج در شهر و باران از Koppa در Chikkamagalur منطقه. پلیس او را نگه داشته در یک محل ناشناخته و در حال بررسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>