این دو تبدیل شده است به یک ضربه با Pinoy شنوندگان پس از شامل در این آمار نشان می دهد ‘2gether: The Series’

منتشر شده 5:36 PM, مارس 14 سال 2020

به روز شده در 5:36 PM, مارس 14 سال 2020

SCRUBB. The Thai duo jams with Ben&Ben as their songs go viral among Filipino listeners. Photo courtesy of Sony Music

SCRUBB. تایلندی duo مربا با بن و بن به عنوان آهنگ های خود را به ویروسی فیلیپینی در میان شنوندگان. حسن نیت ارائه میدهد عکس از Sony Music

مانیل فیلیپین – در قرنطینه همکاری ما هرگز می دانستم که ما نیاز به بن و بن و Scrubbs تیمی برای جم شامل تایلندی دو ضربه آهنگ “ทุกอย่าง (همه چیز را).”

این ویدئو به اشتراک گذاشته شده توسط بن و بن خود را در Facebook صفحه در 14 ماه مه و ویژگی های گروه نواختن سازهای مختلف – از جمله آیتم های خانگی – به عنوان آنها آواز خواندن با Scrubb را Torpong توپ Chantabubpha و Muey Thawatpon Wongbunsiri.

“همه چیز” برجسته بود در قسمت چهارم از 2gether: سریالتایلندی پسران عشق (BL) نشان می دهد که قرار دادن این گروه موسیقی در Pinoy رادار.

به عنوان توپ های به اشتراک گذاشته شده JittiRain نویسنده آنلاین رمان 2gether شد بر اساس یک فن از ایشان. آن Scrubb موسیقی است که الهام گرفته از Jitti به او نوشت: داستان دو پسران کالج که جعلی یک رابطه عاشقانه را تنها به سقوط در عشق واقعی.

“و سپس آن را منتشر به عنوان یک کتاب است. در نهایت سری بیرون آمد که با تشویق بیشتر مردم به گوش دادن به ترانه های ما. ما برای تشکر از Jitti نویسنده برای قرار دادن ما آهنگ ها در داستان اصلی و ساخت همه این چیزها اتفاق می افتد,” توپ گفت.

2gether تبدیل به یک معشوق جمعه عادت در میان فیلیپینی, LGBTQ+ بینندگان که اتصال به GMMTV کانال یوتیوب هفتگی به دنبال داستان تین و Sarawat دو غیرممکن خوب به دنبال پسران در مرکز داستان است.

این مجموعه کمک کرده است و سوق دادن Scrubb موسیقی به بالای Spotify در فیلیپین نمودار شمارش حداقل 4 ورودی یک روز بر روی پلت فرم را ویروسی بالای 50 نمودار. گذشته از “ทุกอย่าง (همه چیز)” خود و دیگر آهنگ ها تبدیل شده اند که بازدید محلی در میان شنوندگان شامل “ขอ (آرزو),” “รอยยิ้ม (Smile)” و “ใกล้ (نزدیک).”

این گروه نیز منتشر شد تک آهنگ جدید “ธรรมดา (روزمره)” در اوایل سال. – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de