تماشا کنید: Bajrang دال فعالان قلدر Amulya پدر در Chikkamagaluru

در عرض چند ساعت پس از Chikkamagalur دختر Amulya Leona فریاد زد: ‘زنده باد پاکستان’ در یک جلسه عمومی در کارناتاکا سرمایه بنگلور آزادی پارک Bajrang دال فعالان یورش برده و او را خانه پدر و مادر در Shivapura روستا در Koppa شب گذشته.
تصویری منحصر به فرد به ضرب گلوله توسط ما دکن کرونیکل خبرنگار نشان می دهد فعالان barging به Amulya Leona خانه در Chikkamagalur و خواستار توضیح از پدرش برای او “ضد ملی’ رفتار در اعتراض محل برگزاری در بنگلور.

کالج, دانشجو, خراشیده مخاطبان دیروز هنگامی که او راه اندازی کردن به یک سخنرانی که در آن عبارت “زنده باد پاکستان’ ایستاده بود اما واردات از آنچه که او به معنای به می گویند هنوز روشن نیست.

در این ویدئو از حادثه Amulya دیده می شود فریاد “زنده باد پاکستان’ سه بار قبل از حیدرآباد MP Asaduddin Owaisi و دیگران با عجله به دور قاپ زنی مایک از او. آنها نصیحت او گفت: او نمی تواند چنین اظهاراتی را. به آنها او Amulya می گوید in Hindi “شما به من داده اند مایک بنابراین اجازه دهید من صحبت می کنند.” بعد از او شنیده است گفت: “هندوستان Zindabad”. که در آن زمان جمعیت و کسانی که در افتا رفتن از جا در رفته و یک پلیس حواله او دور حتی به عنوان او گفت: وقتی که من می گویند “زنده باد پاکستان, هندوستان Zinadabad تفاوت است…”

اما حتی قبل از اینکه او کامل حکم او. او دور گرفته شده است.

به عنوان حادثه ایجاد یک ایالت احساس یک گروه از Bajrang دال فعالان فرود در Amulya پدر خانه در Koppa در Chikkamagalur در اواخر شب و درگیر در مبادله گرم بیش از رفتار دختر خود را. (پس از فعالین چپ صحنه, سنگ, آغاز بارش در خانه.)

Amulya پدر Vaji (که اتفاقا این Hariharapura JD(ع) Hobli رئیس جمهور) بود و اذیت توسط Bajrang دال فعالان که از او بخواهید اگر او دختر گفت قابل قبول بود به او.

در اینجا گزیده ای از تبادل بین Amulya Leona پدر و Bajrang دال فعالان.

 BD: حال شما خوب با دختر خود را از بیانیه?
پدر: نه من تایید نمی از آن است. آن را قطعا یک اشتباه است.
BD: شما می خواهم اجازه دهید او را دوباره به خانه خود را ؟
پدر: بله او دختر من است….(نامفهوم به دلیل سر و صدای محیط)
BD: آیا منظور شما می گویند که شما را پناهگاه ضد ملی?
پدر: نه. من نمی خواهد اجازه دهید او آمده است. او اجازه ماندن در زندان در حالی که برای.

در این نقطه Bajrang دال فعالان وحشی و یکی از آنها را شنیده است و گفت: “شما می دانید آنچه شما در حال صحبت کردن در مورد ؟ ممنون که ما نمی خرابگری خانه خود را و یا حتی بمب شما. ما خوب بودن به شما.

پدر: (نمی دانم چگونه واکنش نشان می دهند به طوری که فقط گره در پذیرش.)
BD: آنچه در عمل آیا شما فکر می کنم مرکز باید در برابر او ؟
پدر: او اجازه پوسیدگی در زندان است. اجازه دهید قانون دوره خود را و اجازه دهید او را مجازات طبق قانون. من هیچ مشکلی با آن.
BD: چه نوع از دختر شما مطرح شده است ؟ شما نمی دانم که او ساخته شده بسیاری از ضد مودی اظهارات 10 روز پیش ؟
پدر: بله. من از آن آگاه است. و نه فقط من که کل خانواده احساس می کند اجازه دهید با او رفتار. او همیشه یک شورشی و هرگز یک بار پرداخت می شود توجه به کلمات ما. او سخنان تحریک آمیز هستند در نتیجه از او حلق آویز در اطراف با برخی از مردم مسلمان (این او می گوید در یک سکوت تن)
BD: چرا شما تن پایین ؟ که می ترسند ؟ دختر خود گفت که زمانی که او صحبت می کرد در برابر مودی به نام شما برای چک کردن اگر او امن بود. که در آن جهنم آیا شما فکر می کنم شما در حال زندگی در هند یا پاکستان ؟ ما عاشق هندوستان و ما مسلمانان. آیا شما عاشق کشور خود را یا نه ؟
پدر: من یک هندو بیش از حد و عشق به کشور است. من شده اند در تماس با او (دختر خود را) بیش از پنج روز گذشته. در واقع من به تازگی ماند در بنگلور متقاعد کردن او را به رها کردن همه فعالیت و به خانه بازگشت اما او نمی تکان دادن. در واقع آخرین باری که من به نام من از او خواست تا مرا به بیمارستان به من یک قلب بیمار است. حتی پس از آن او نمی خواهید به آمده است.
BD: می گویند هندوستان Zindabad. Zor se بلو.
پدر: هندوستان Zindabad

سازمان دیده بان ویدیو اینجا…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im