واشنگتن افروزی: عزاداری مرگ و باقی مانده درست به اعتقاد

واشنگتن—فالون گونگ پزشکان جمع آوری فقط در خارج از سفارت چین در جولای 17 به کسانی که فوت کرده اند در آزار و اذیت معنوی خود نظم و انضباط و به جشن ماندن درست به اعتقادات خود در صورت وحشیانه تلاش به آنها را به سکوت.

در یک پارکینگ فقط در خارج از سفارت ورودی پزشکان گوش به مذاکرات داده شده توسط افرادی که دچار آزار و اذیت در چین است. سپس به عنوان تابستان نور کم رنگ آنها برگزار شد نور شمع افروزی. نشستن در ردیف طولانی هر یک برگزار شد دو شمع و یک عکس از مرحوم چسبنده تکیه در برابر بدن به عنوان یک سیستم صوتی با بازی جدی موسیقی تشکیل شده و انجام شده توسط پزشکان.

یکی از کسانی که صحبت شد و خانم وانگ Chunying. او به یاد می آورد که چگونه با دمای خارج در دور شمال چین در شهر Shenyang فقط بالای صفر درجه فارنهایت و با او به سختی گرم می شود سلول زندان نه خیلی گرمتر از آن او آغشته به عرق.

Epoch Times Photo
وانگ Chunying شرکت در نور شمع افروزی در خارج از سفارت چین در واشنگتن در ژوئیه 17 سال 2020 است. (لیزا فن/The Epoch Times)

وجود دارد دو آهن تخت تختخواب سفری در سلول است. یکی از دست او بود و دستبند به بالا راه آهن از یک خواب و از سوی دیگر او دست به دستبند به پایین راه آهن از دیگر تخت. پس از او بسر برده نگهبانان را لگد تخت به حرکت آنها را به عنوان دور از هم به عنوان امکان پذیر است.

او کشیده شد به طوری که او احساس “بدن او شد پاره از هم جدا.” او می تواند نه ایستاده و نه زانو زدن برای از بین بردن فشار. کافهای برش را به مچ دست او و دست او دارای عقاید. هر یک بار در در حالی که یک نگهبان خواهد لرزش او را دستبند به درد او حتی بیشتر شدید.

پس از 16 ساعت نگهبانان او منتشر شد. هنگامی که او دست به دستبند به مدت پنج روز و پنج شب.

نگهبانان می خواستم به “تبدیل” او را به زور او را به امضای نامه ای امیدوار کننده نیست و به تمرین فالون گونگ نیز شناخته شده به عنوان فالون دافا.

هر ماه آنها را تقاضا امضا نامه; هر ماه آنها را شکنجه او; و هر ماه او را رد.

این سوء استفاده صورت گرفت در Masanjia تادیبی نهاد که نام یک ضرب المثل در میان پزشکان فالون گونگ برای ظلم و ستم. او بازداشت شد وجود دارد و در مجموع پنج سال و سه ماه.

Chunying یکی از سه خواهر که تمرین فالون گونگ و رنج می برد که تحت آزار و اذیت حزب کمونیست چین (CCP).

Epoch Times Photo
وانگ Chunrong شرکت در نور شمع افروزی در خارج از سفارت چین در واشنگتن در ژوئیه 17 سال 2020 است. (لیزا فن/The Epoch Times)

هر یک انجام شده است. Chunying بود نظارت پرستار در دالیان بیمارستان مرکزی. وانگ Chunrong بود صندلی دالیان Xincheng حسابداران خبره و ارشد حسابدار با 40 سال تجربه. وانگ Chunyan زد پر رونق صادرات و واردات کسب و کار در دالیان. با هم این سه خواهر در خدمت بیش از 16 سال در زندان به دلیل باور خود را در فالون دافا.

Chunrong شد کلید شخص در یک شرکت حسابداری است که به طور گسترده ای مورد احترام است. به دلیل اعتقاد فالون گونگ اصول صداقت و محبت و تحمل او اصرار داشت این شرکت انجام کسب و کار صادقانه.

پس از دستگیری او کسب و کار floundered و 70 نفر شغل خود را از دست.

Chunyan شوهر بود مورد آزار و اذیت توسط پلیس به دلیل تمرین فالون گونگ و سپس درگذشت Jan. 3 سال 2002 پس از اینکه در ناخودآگاه با گاز تبدیل شده است. خانواده در نظر او مرگ مشکوک او داشت با یک زخم روی سر خود را.

ده روز بعد Chunyan دستگیر شد. یک وکیل گفت که او می تواند منتشر شود اگر او داد تا تمرین فالون گونگ. او خودداری کرد و زندانی شد و کسب و کار تجهیزات ضبط کردند. پس از دو imprisonments در مجموع هفت سال شرکت او بسته شد.

Epoch Times Photo
وانگ Chunyan شرکت در نور شمع افروزی در خارج از سفارت چین در واشنگتن در ژوئیه 17 سال 2020 است. (لیزا فن/The Epoch Times)

21 سال از آزار و اذیت

سرنوشت از وانگ خواهر هستند به سادگی یک مثال از یک فاجعه ملی CCP بازدید کرده است در چین.

فالون گونگ یک عمل باستانی است که در گذشته در نسب مد برای قرن ها. این برای اولین بار تدریس عمومی توسط آقای لی هنگجی در مارس 1992 در چانگچون در شمال چین است.

فالون گونگ شامل انجام پنج مراقبه تمرینات چهار ایستاده و نشسته و زندگی با توجه به آموزه های مبتنی بر اصول صداقت و محبت و تحمل.

تمرین سرعت در حال گسترش کلمه از دهان به تمام نقاط چین و به همه طبقات و مشاغل است. افراد گزارش تجربه و پیشرفت در بهداشت و اخلاق روابط بهتر با خانواده و همکاران و استرس کمتر. با توجه به دولتی چین گزارش در سال 1999 100 میلیون نفر در چین—یکی در 13 چینی بودند تمرین فالون گونگ.

پس از آن سر از CCP جیانگ Zemin وضع زمینه را برای آزار و اذیت او را راه اندازی چند ماه بعد با یک نامه به دفتر سیاسی—بالاترین حزب سازمان—در شب مارس 25 سال 1999.

Epoch Times Photo
رژه در فلاشینگ نیویورک در آوریل 25, 2015. (بنیامین Chasteen/The Epoch Times)

جیانگ ابراز نگرانی کرد که فالون گونگ بود “یک نوع سازمان با بسیاری از پیروان از حزب کمونیست مقامات و محققان و سربازان و همچنین کارگران و دهقانان است.”

او می ترسید آنچه که او به عنوان تهدید مطرح شده توسط فالون گونگ سنتی اخلاقی به مشروعیت CCP ایدئولوژی است که بر اساس الحاد ماتریالیسم و ایده مبارزه است.

جیانگ می نویسد: “می توانید به مارکسیسم و ماتریالیسم و الحاد است که ما حزب کمونیست اعضای رعایت نمی پیروزی در نبرد با آنچه فالون گونگ ترویج?”

این نامه ادامه می دهد: “این کاملا مسخره!”

در جولای 20, جیانگ به ارمغان آورد و وزن کل حزب-دولت را بر سر پزشکان. او گزارش شده است که با توجه به سفارش “از بین بردن شهرت خود را, آنها را ورشکسته مالی و از بین بردن بدن خود را.”

جیانگ است گفت: به اعتقاد او بین بردن تمرین فالون گونگ در سه ماه و بر اساس تجربه CCP شده در مهر گروه از این انتظار بود و نه غیر واقعی.

و CCP انجام داده است و بدترین حالت آن. به فالون گونگ سایت En.Minghui.org که در خدمت به عنوان یک تهاتری برای کسب اطلاعات در مورد آزار و اذیت, تایید مرگ 4,363 پزشکان از شکنجه و سوء استفاده است. با توجه به این مشکل در گرفتن اطلاعات از چین تعداد واقعی چنین قتل اعتقاد بر این است در بسیاری از موارد بالاتر است.

نیز وجود دارد بسیار بزرگ اما ناشناخته تعداد کشته طریق عمل مجبور زنده و برداشت عضو است که برخی از محققان طبقه بندی شده به عنوان یک “نسل کشی سرد.”

هنوز 21 سال پس از آزار و اذیت شروع خانه آزادی تخمین می زند که تا 20 میلیون نفر از مردم هنوز هم به تمرین فالون گونگ در چین و رسمی فالون گونگ وب سایت FalunDafa.org نشان می دهد که تمرین گسترش به 91 کشور جهان است.

مسالمت آمیز مخالفت با آزار و اذیت

Mindy Ge, actuary, کمک در سازماندهی این رویداد است. او توضیح داد: در سخنان افتتاحیه چرا جیانگ را آزار و اذیت شکست خورده است و در از بین بردن فالون گونگ: “بیش از گذشته از 21 سال فالون دافا شاگردان در سرزمین اصلی چین و در سراسر جهان راه اندازی کرده اند یک شاهکار مسالمت آمیز مخالفت با آزار و اذیت—در برخورد منطقی و عاقلانه و مسالمت آمیز اعمال آنها روشن شدن حقیقت به جهان در معرض آزار و اذیت و گسترش صداقت و محبت و تحمل است.”

Epoch Times Photo
Mindy Ge صحبت می کند در خارج از سفارت چین در واشنگتن در ژوئیه 17 سال 2020 است. (لین لین/Epoch Times)

در واقع Ge توضیح می دهد که پزشکان باید تغییر وضعیت در چین است. به عنوان یک نتیجه از پزشکان تلاش “مهربان مردم تبدیل شده اند بیشتر و بیشتر آگاه از شر طبیعت از حزب کمونیست چین و گرفته شده است قید آن است.” بیش از 360 میلیون نفر را کنار گذاشته اند, هر گونه ارتباط با CCP و یا آن جوانان سازمان جوانان پیشگامان و جوانان لیگ.

جنرال الکتریک در نظر معمولا به اشتراک گذاشته شده توسط پزشکان جمع آوری شده در خارج از سفارت معتقد است که CCP و آن آزار و اذیت فالون گونگ به زودی به پایان.

اریک sd times, آن, حرفه ای, صحبت کرد و پس از شمع افروزی در مورد اهمیت جولای 20: “جولای 20 روز است که تغییر چین برای همیشه لطفا برای. پس از CCP در زمان حکومت چین در سال 1949 شده اند وجود دارد بسیاری از وحشیانه مبارزات و بسیاری از مردم بیگناه از دست داد اما هرگز قبل از دیده اند ما چنین شکنجه های بی رحمانه است که در آن نه فقط زندگی است که به اما است که اگر روح از چین است که در حال خرد.”

Epoch Times Photo
اریک sd times طول می کشد در یک شمع افروزی در خارج از سفارت چین در واشنگتن در ژوئیه 17 سال 2020 است. (لین لین/Epoch Times)

هنوز sd times می بیند پاسخ از پزشکان فالون گونگ به عنوان امید دادن به چین است. “من امیدوارم که [July 20] می تواند یک روز که در آن مردم در چین می گویند من نمی خواهد باور نهفته است که من آن را گفته شده توسط CCP و… [من] را از سمت راست به طوری که [من] هیچ پشیمانی زمانی که همه چیز تغییر در چین است.”

بیورن نویمان کوچک-صاحب کسب و کار گفت: پس از شب زنده داری است که او معتقد است که پس از CCP می رسد و سپس “حقیقت آشکار خواهد شد در مورد آنچه که پزشکان واقعا و تحمل است.” نویمان معتقد است این خواهد بیدار کردن مردم در مورد ماهیت واقعی کمونیسم. در حالی که افراد جوان امروز بسیار ساده لوحانه در مورد کمونیسم او گفت: آنها داده خواهد شد یک فرصت برای درک اینکه چگونه شر در آن است.

Epoch Times Photo
بیورن نویمان در خارج از سفارت چین در واشنگتن در ژوئیه 17 سال 2020 است. (لین لین/Epoch Times)

دار زدن یک بنر

زمانی که Chunying خواسته شده بود در مورد معنای جولای 20, او لبخند زد و تصمیم به گفتن یک داستان در مورد چگونه او آویزان یک بنر در Masanjia زندان است.

حکم او در Masanjia شد در آینده نزدیک و قبل از او در سمت چپ که جهنمی جای او می خواست به همه بگویم که فالون گونگ خوب است. او ابداع یک طرح.

زندانیان مجاز به هر گونه نوشتن پیاده سازی اما Chunying صحبت کرده بود در مورد آنچه که فالون گونگ است و چگونه آن آزار و اذیت اشتباه است—آنچه که پزشکان از آن به عنوان “روشن شدن حقایق”—با یک غیر پزشک زندانی که سپرده بود با استفاده از یک قلم مو قلم. او موافقت کرد و به Chunying یک قلم مو قلم و برخی از جوهر قرمز.

Chunying تا به حال نیز روشن حقایق غیر پزشک زندانی که مسئول نظارت بر هر جنبش. او Chunying را همدست در ساخت بنر.

Chunying سپس در زمان یک ورق زرد و پاره آن را به یک پا گسترده ای شش فوت طول قطعه است. گرفتار شدن با این و یا با قلم مو قلم یا جوهر معنی حکم او خواهد بود افزایش یافته است. و پس از او تا به حال برای پیدا کردن راه هایی برای پنهان کردن همه چیز, حتی اگر او تا به حال هرگز هر گونه حریم خصوصی.

و او را تحت فشار اضافی. دختر او شش ماه باردار. او تا به حال با تاخیر داشتن یک مراسم عروسی به خاطر او می خواست Chunying وجود دارد. و او می خواست مادرش برای کمک به مراقبت از فرزند خود را پس از آن متولد شد.

با او همراه همسر کمک Chunying شد بیش از 16 روز قادر به رنگ یکی از شخصیت ها در یک زمان بر روی بنر. در ژوئیه 20 آماده بود اما پس از آن باران به شدت تمام روز.

Chunying زود از خواب بیدار شد صبح روز 21 ژوئیه و باران متوقف شده بود. همه چیز آرام بود. او ساخته شده راه خود را به سرویس بهداشتی بود که در طبقه چهارم. او او گره خورده, بنر, به, پنجره, و اجازه دهید آن را رها کنید.

و پس از آن برای بیش از 30 دقیقه هر کس در Masanjia می تواند در جوهر قرمز در یک پس زمینه زرد: “فالون دافا خوب است/خدا این است که از هم پاشیده CCP/ترک CCP به برخی از ایمنی خود را.”

نگهبانان درهم به پاره کردن بنر و سپس شروع شدید اما آرام بررسی است. سعی کنید به عنوان آنها ممکن است آنها نمی تواند پیدا کردن که مسئول بنر.

Chunying منتشر شد در زمان حضور او در عروسی دختر, و وجود دارد برای تولد کودک.

Epoch Times Photo
یک رژه در شهر نیویورک در مارس 16 2019. (لری دای/The Epoch Times)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themespragmatic slotlarıhipercasino bedava bonuskorsan taksielf bar 5000 ultraaviator sinyal hilesiMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahis