واشنگتن را به اقامت در خانه سفارش می تواند فراتر از آوریل 4

Washington State Gov. جی Inslee گفت که آن را “ناشناختنی” آیا دولت می تواند باز کردن کسب و کار در مارس 4 به عنوان آن شروع به بهبود می یابند از COVID-19 بیماری همه گیر.

Inslee گفت: باز خواهد شد که دولت به عنوان یک رویکرد تدریجی به جای “نور روشن و خاموش است.”

“این خواهد بود که یک شماره گیری” فرماندار گفت: از این انتقال دور از ایالت موظف اجتماعی فاصله اقدامات اعلام کرد در ماه مارس است. “ما را شماره گیری آن را به بالا و پایین را به عنوان داده ها نشان می دهد. از آن خواهد شد یک رویکرد مرحله به مرحله.”

“این توقف تدریجی احتمالا معکوس از آنچه در آن می گذرد را به تلاش,” او اضافه شده است. “ما آغاز شده توسط منع اجتماعات بزرگ ما پس از آن بسته در محل آموزش و پرورش در مدارس ما پس از آن ما تا به حال یک خانه بمانند نظم در زندگی فردی ما, ما پس از آن بسته غیرضروری کسب و کار. به عنوان ما می آیند از این ما فرض است که خواهد شد که در معکوس به منظور باز کردن برخی از اقتصاد ما و زندگی شخصی.”

Inslee را در اواخر ماه مارس نیاز به حدود 7 میلیون خارجه ساکنان خانه بمانند مگر اینکه آنها نیاز به انجام فعالیت های ضروری. همچنین ممنوعیت اجتماعی و معنوی و تفریحی گردهمایی که شامل مراسم عروسی و مجالس ترحیم. منظور در نظر گرفته شده بود موثر حداقل تا مارس 6, اما تاریخ بعدها توسعه یافته به 4.

دولت دستياران کلی پایبندی به اقامت در خانه سفارش شده است موفق “خم منحنی” از شیوع Inslee اشاره کرد. او افزود که اگر این کار ادامه محدودیت های گسترده می تواند برداشته شود و تلاش می توان به نسبت بیشتر جمعیت های آسیب پذیر به جای.

با اشاره به یک مدل از دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی Inslee گفت که اجتماعی فاصله اقدامات باید برای اقامت در حال حاضر برای جلوگیری از چشم انداز بهبود عفونت های جدید و مرگ و میر به دلیل CCP (دیروز), ویروس, همچنین شناخته شده به عنوان رمان coronavirus.

“نرخ نمی خواهید در حال حاضر. این plateaued. سطح آن است. که نه به عنوان خوب به عنوان ما نیاز داریم. این یعنی ما همچنان به تجربه تعداد تلفات ما با داشتن امروز او گفت:” بعد اضافه کرد که آنچه مقامات می خواهید برای تعداد مرگ و میر شروع به کاهش است.

Inslee گفت که کارگران در صنایع ساخت و ساز ممکن است اجازه بازگشت هر چه زودتر اگر منحنی همچنان به کاهش و به طور چشمگیری.

در اوایل این هفته ساخت و ساز چند گروه ارسال Inslee یک نامه برای درخواست اجازه برای از سرگیری پروژه هایی که شروع شده بود قبل از مارس 23 اقامت در خانه سفارش دهید. Inslee گفت: دولت مشغول به کار بود با صنعت ساخت و ساز به برنامه ریزی چگونه به “بازگشت به کامل ساخت و ساز” اما هیچ چهارچوب زمانی مشخص شده حک شده برای این فرآیند است.

دولت ممکن است شروع به بلند کردن آن محدودیت پس از داده ها نشان می دهد گسترش COVID-19 با موفقیت انجام شده است موجود و همچنین زمانی که مقامات پروتکل در محل به سرعت پاسخ به درمان مورد جدید از این ویروس Inslee اضافه شده است. این پروتکل ها عبارتند از توانایی دولت برای انجام آزمایش و قرارداد ردیابی به موقع.

“سخت ترین چیزی که ما با تست کیت لوازم برای تست و این یک نا امیدی بزرگ برای همه ما” Inslee گفت. “از آنجا که ما ramped تا توانایی انجام تجزیه و تحلیل—توانایی آزمایشگاه برای تجزیه و تحلیل نمونه. آن را ممکن است در محدوده 13000 آزمون در روز, اما ما فقط انجام حدود 4500 آزمون … که تا آنجا که ما می خواهم که ما از طریق انتقال.”

“به این دلیل است که ما به سادگی آن را به حال به اندازه کافی تست کیت—سواب ویروسی, حمل و نقل, متوسط, ویال,” Inslee توضیح داد. “این برای تلفن های موبایل نوع مسخره و آن این است که, اما آنها به سادگی وجود ندارد در هر نقطه در ایالات متحده در حال حاضر. ما شده اند در یک ولگردی و قانونی شکنی خرید جستجو جهان برای این مواد ما تا به حال برخی از خوب پیشرفت در 48 ساعت گذشته ما یک میلیون تست سواب آینده به دولت در حال حاضر … و ویال و تست متوسط.”

Inslee گفت که آزمایش های بیشتری مورد نیاز خواهد بود پس از انتقال دوباره به کار آغاز می شود که مردم در آینده به کار می خواهد به آزمایش می شود و به طور بالقوه جدا شده است.

فرماندار همچنین گفت که او امیدوار جدید دستورالعمل FDA اجازه خواهد داد که کمتر تهاجمی سواب آزمون که در آن او به عنوان “یک نوع متفاوت از گرد و خاک است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد تقریبا مثل Q-tip.”

Inslee در اوایل این هفته اعلام کرد که کار با فرمانداران گاوین Newsom کالیفرنیا و کیت براون اورگان در مورد نحوه بازگشایی کشورهای خود را.

همانطور که از شنبه این مدل پیش بینی وجود خواهد داشت 855 مرگ و میر در کشور مربوط به CCP ویروس با شروع ماه اوت است. واشنگتن گزارش کرده است 567 COVID-19 کشته و 10,783 موارد تایید شده.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

دنبال میمی در توییتر: @MimiNguyenLy

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de