واشنگتن را به یاد می آورد 12,000 COVID-19 کیت تست

واشنگتن مقامات دولتی را به یاد می آورد حدود 12,000 COVID-19 تست کیت با توجه به آلودگی ممکن است.

دولت وزارت بهداشت گفت: در سال های اخیر انتشار اخبار آن مطلع شد توسط احزاب در دانشگاه واشنگتن پزشکی از امکان “کنترل کیفیت موضوع” در ارتباط با “تعداد کمی” از ویال از یک مایع خاص استفاده می شود به نگه داشتن نمونه های از COVID-19 سواب بینی دست نخورده در طول حمل و نقل. به نام ویروسی حمل و نقل رسانه ها (VTM) مایع در برخی از ویال تا به حال از رنگ های غیر معمول.

دولت بهداشت و درمان رهبران تایید کنترل کیفیت مشکل تنها در تعداد کمی از لوله ها اشاره کرد که هیچ اعتقاد خطر سلامت به مردم در حال آزمایش برای COVID-19 به عنوان به طور بالقوه مایع آلوده نمی کند در تماس با بیماران.

“هر چند کنترل کیفیت موضوع تنها مشاهده شده در تعداد کمی از لوله های ویروسی, حمل و نقل, رسانه های ما پایبندی به بالاترین استانداردهای کیفیت برای COVID-19 تست در ایالت واشنگتن” وزیر بهداشت جان Wiesman گفت. “ما در حال کار با شرکای خود به آنها را دور بیندازید محصول و کار به جای آنها را به عنوان به سرعت به عنوان ما می توانیم.”

Epoch Times Photo
مردم ایستاده در خط برای COVID-19 تست در نیویورک بهداشت + بیمارستان/Gotham سلامت Morrisania در برانکس قصبه شهر نیویورک در آوریل 20, 2020. (دیوید دی Delgado/گتی ایماژ)

به یاد می آورد VTM هم تاثیر COVID-19 نتایج آزمون مقامات بهداشت گفت:, و اضافه کرد که “از فراوانی احتیاط” آنها سفارش به یاد بیاورید از هر دو مایع و بینی مجموعه سواب.

دولت در حوزه های قضایی که با دریافت این کیت در سوال توصیه شده است برای تماس با وزارت بهداشت در مورد جایگزینی لوله و سواب.

مقامات گفت که در حالی که منابع کنونی “کافی نیست” در لحظه ای به ایجاد فوری, تعویض, جدید, حمل و نقل از سواب از یک فروشنده است که انتظار می رود برای رسیدن به این هفته.

می آید پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی روز شنبه خطاب تماس با فرمانداران دولت فدرال کمک به گسترش و تست.

رئیس جمهور گفت که او خواهد بود با استفاده از دفاع تولید عمل با توجه به یک شرکت برای افزایش گرد و خاک تولید برای تست.

مقامات و کارشناسان بهداشتی می گویند که کشور نیاز به به طور چشمگیری مقیاس آن تست زیرساخت اگر آن را در حال رفتن به با خیال راحت برگردید محدودیت و بازگشایی کسب و کار بدون خطر عمده سنبله در عفونت.

Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: ABC “Good Morning America” صبح روز دوشنبه که این کشور در حال حاضر در حال اجرا در حدود 1.5 میلیون تا 2 میلیون آزمون در هر هفته است. اما “ما واقعا نیاز به به حداقل شما می دانید شاید دو بار که سه بار آن است.”

Anthony Fauci and Trump
Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی صحبت می کند در کنار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک نشست خبری با اعضای کاخ سفید Coronavirus نیروی کار در واشنگتن در 5 آوریل سال 2020 است. (سارا Silbiger/گتی ایماژ)

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که تا کنون 4.18 میلیون نفر آزمایش شده است برای COVID-19 در امریکا و به نام استانداران برای همکاری با یکدیگر به منظور افزایش پاسخ تلاش.

“ما در حال تشویق آنها را برای به اشتراک گذاشتن استراتژی های موفق با دیگر فرمانداران. برخی از فرمانداران در حال انجام یک کار بهتر از دیگران است. قوی ظرفیت است که ما به ارمغان آورد آنلاین را توانمند سازی فرمانداران برای استقرار استراتژی های پیچیده به طوری که آنها می توانید با خیال راحت خود را بازگشایی متحده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

دولت مشغول است و در یک عمل تعادل ظریف بین حفاظت از مردم از CCP ویروس و شروع مجدد فعالیت های اقتصادی بنابراین آمریکایی ها باید وسیله ای برای نگه داشتن یک سقف بالای سر خود و به اندازه کافی به غذا خوردن.

موجب رشد مستند خستگی بیشتر مردم به خیابان ها ریختند بیش از آخر هفته تماس برای سریع تر برای پایان دادن به مستندات.

Epoch Times Photo
یک مرد می پوشد یک ماسک و ساخت چرخ دنده ها در اعتراض به دولت تمدید اقامت در خانه سفارش در ساختمان کاپیتول در المپیا در آوریل 19, 2020. (Lindsey Wasson/فردا نیوز)

حزب کمونیست چین (CCP) ویروس به شدت در سراسر جهان با یک دانشگاه جانز هاپکینز شمارش در روز دوشنبه نشان دادن تعداد عفونت در ایالات متحده آمار 760,570 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز با تعداد ویروس های مربوط به مرگ و میر ایستاده در 40,690.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de