واشنگتن خانه سالمندان در مستند پس از Coronavirus موارد تایید

یک خانه سالمندان در نزدیکی سیاتل یکشنبه اعلام کرد که آن را قفل شده است و پس از یک کارگر و اقامت داشت و به COVID-19 بیماری گفت: مسئولان در صفحه اصلی به عنوان دو دیگر موارد تایید شده در شهرستان کینگ در همان روز.

زندگی مرکز مراقبت در Kirkland, Washington گفت که “تمام بازدیدکننده داشته است به مرکز از خانواده های داوطلبان و یا فروشندگان مجاز نمی باشد.” در همان زمان آن را قرار داده است نگه جدید پذیرش به “به طور کامل تمرکز بر ما ساکنان فعلی و همکاران” با توجه به شرکت.

“ساکنان فعلی و همکاران در حال نظارت از نزدیک. به عنوان می تواند نرمال این موقع از سال وجود دارد های مختلف سرد و آنفولانزا مانند علائم به نمایش گذاشته بودن از ساکنان و همکاران. ما هفت ساکنان که در حال نشان دادن نشانه نوعی بیماری تنفسی. این موارد تایید شده از COVID-19” خانه در بیانیه ای گفت: در حدود 5:30 p. m. ET در روز یکشنبه.

خانه گفته است که در حال حاضر به دنبال توصیه های بهداشتی گذاشته شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) و نبود محلی وزارت بهداشت برای نظارت بر درجه حرارت بالا, سرفه و دیگر مسائل تنفسی ممکن است در میان بیماران است.

Epoch Times Photo
بهداشت و درمان کارگران حمل و نقل بیمار بر روی برانکارد به آمبولانس در زندگی مراقبت مرکز در کرکلند kirkland, Washington, on Feb. 29, 2020. (دیوید رایدر/گتی ایماژ)
Epoch Times Photo
یک برانکارد منتقل شده است از یک AMR آمبولانس به مرکز مراقبت از Kirkland, Washington دولت در یک فایل عکس. (Jason ردموند/خبرگزاری گتی ایماژ)

“هر ساکنان با علائم قرار می گیرد در انزوا. همکاران در حال نمایش قبل از شروع کار. اگر علائم به نمایش گذاشته شود صفحه اصلی” با توجه به این بیانیه.

دو مورد در ارتباط با خانه سالمندان در روز شنبه اعلام کرد واشنگتن مقامات دولتی درگیر یک کارگر است که در 40s خود را و در وضعیت مطلوب و 70 سال است که وجود دارد زندگی می کردند و در بیماری جدی است.

مقامات دولتی گفت اضافی 27 ساکنان خانه سالمندان و 25 کارکنان شد گزارش علائم و نشانه های این ویروس است که می تواند شبیه به این است که از شایع آنفولانزا, رویترز گزارش داد.

بیش از آخر هفته بهداشت مقامات در وزارت امور خارجه تایید کرد که ایالات متحده برای اولین بار مرگ است. توضیح بیشتر گفتند فوت بیمار در سیاتل-منطقه بیمارستان و یک مرد بود در 50s خود را با مشکلات اساسی.

بیمار شد و بیمار قبل از انقباض COVID-19 اما مقامات مطمئن نیستید که چگونه او در معرض این ویروس گفت: Jeffrey Duchin سر از واشنگتن دولت در بخش بهداشت و درمان این بیماری مسری واحد.

روز یکشنبه King County مقامات بهداشت گفت: دو تا از آخرین موارد درگیر مردان در 60s خود را با مشکلات اساسی. هر دو ذکر شده در شرایط بحرانی در بیمارستان.

تا کنون شش نفر را تایید کرد به COVID-19 در شهرستان کینگ و هشت در حال تایید کرد که این بیماری در واشنگتن است.

رادیو فردا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im