واشنگتن مسائل مربوط به اقامت در خانه جهت بنیادی COVID-19 گسترش

واشنگتن فرماندار جی Inslee روز دوشنبه با صدور دستوری که نیاز به همه غیر ضروری کسب و کار و ساکنان به ماندن در خانه برای کمک به کاهش سرعت گسترش COVID-19.

“ماندن در خانه ماندن و سالم” به منظور موثر است حداقل تا 6 آوریل.

“کمتر از زمان ما صرف در بیشتر زندگی ما را نجات دهد” فرماندار گفت.

به طور خاص Inslee آخرین سفارش نیاز به حدود 7 میلیون خارجه ساکنان خانه بمانند مگر اینکه آنها نیاز به انجام فعالیت های ضروری. همچنین ممنوعیت اجتماعی و معنوی و تفریحی گردهمایی که شامل مراسم عروسی و مجالس ترحیم.

“این یک فاجعه انسانی در مقیاس ما هنوز پروژه. از آن زمان به سر خم کردن به منظور پیروزی در این مبارزه” Inslee گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی ،

نظم همچنین بدان معنی است که تنها ضروری کسب و کار می تواند باز باقی می ماند. این شامل فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها بانک ها و ایستگاه های گاز و دیگر کسب و کار است که ارائه به مردم “اساسی, نیازهای مهم” با توجه به سفارش.

“کسب و کار و سازمان های که ارائه خدمات ضروری باید در اجرای قوانین است که کمک به تسهیل اجتماعی فاصله حداقل شش فوت” منظور گفت.

“صنایع است که می تواند استدلال می کنند آنها ضروری می توانید درخواست تعیین خاص به عنوان یک کسب و کار ضروری.”

فرماندار انتظار است که کسب و کار و ساکنان را به طور داوطلبانه مطابق اما اشاره کرد که می تواند وجود داشته باشد اجرای اقدامات اگر آنها نمی, آنها پیروی کنید.

Inslee اشاره کرد که در حالی که به نظر می رسد که اکثر ساکنان دولت در حال انجام بخشی خود را “برخی هنوز نمی درک جدی از این بیماری همه گیر” به همین دلیل است که به اعتقاد او در خانه بماند منظور لازم بود.

“این به این معنا نیست که شما نمی توانید به خارج” Inslee روشن در آدرس خود. “اگر شما احساس می کنید مانند رفتن برای پیاده روی و باغبانی برای رفتن به یک دوچرخه سوار از نظر ما این چیزها ضروری است فعالیت بیش از حد برای همه سلامت جسمی و روانی. همه ما فقط نیاز به تمرین های اجتماعی فاصله حداقل 6 پا برای محافظت از خود و دیگران در همه جا در همه زمان ها.”

از روز شنبه بیش از 2,200 CCP ویروس موارد تایید شده اند در دولت و حداقل 110 نفر کشته شده اند.

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

هفته گذشته Inslee دستور داد که کافه ها و رستوران ها و همچنین به عنوان سرگرمی امکانات تا به حال نزدیک به 30 روز. او همچنین دستور داد تجمعات محدود شود به بیش از 50 نفر است.

حتی پیش از آن در ماه Inslee دستور داد که تمام دولتی و خصوصی K-12 مدرسه بسته شود حداقل تا آوریل 24.

حداقل یک دوجین دیگر ایالات متحده را صادر مشابه سفارشات گفتن حدود 40 درصد از جمعیت ایالات متحده به ماندن در خانه.

دنبال میمی در توییتر: @MimiNguyenLy

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de