المپیا — واشنگتن در مجلس نمایندگان و سنا قانونگذاران گذشت چهار عمده صورت حساب است که می تواند به ارائه کمک به ساکنان پرداخت قیمت گزاف برای داروهای تجویزی با تمرکز بر انسولین است.

صورتحساب آن — که کلاه قیمت برای دیابت مواد مخدر و ایجاد یک تمرکز برنامه خرید برای انسولین — پاک یک مانع کلیدی در المپیا در چهارشنبه آخرین مهلت برای لوایح به تصویب مجلسی که در آن آنها آغاز شده است.

اما تنها چند هفته باقی می ماند در جلسه قانونی تا زمانی که قانونگذاران باید دریافت صورتحساب به فرماندار میز برای امضای خود را.

بسیار از توجه و در حال حاضر تبدیل به خانه ای که در نظر گرفتن سه لوایح و پشتیبانی توسط سناتور. کارن Keiser D-Des Moines.

صورتحساب خواهد شد نظارت Rep. آیلین کودی D-سیاتل که صندلی از خانه بهداشت و مراقبت از سلامتی کمیته.

با وجود برخی از تعصب در سنا کودی گفت که او می تواند “guaran-لعنت-سه راهی” که در صورتحساب خواهد بود در ملاقات با پشتیبانی گسترده ای را در خانه با استناد به قانونگذاران در هر دو طرف شده اند که تحت تاثیر دیابت است.

تبلیغات

در ضمن قیمت-کلاه لایحه پیشنهادی جمهوریخواهان به رهبری طبقه تشکر. Jacquelin Maycumber R-جمهوری شده است lobbed به مجلس سنا.

در یک جلسه عمومی برای این لایحه Maycumber توصیف خودش را به عنوان یک “کار متخصص” غیر منطقی قیمت انسولین تا کنون از او پسر مبتلا به دیابت نوع I در سال گذشته بود و او مجبور به پرداخت بیش از $1000 به پر کردن نسخه خود را.

“We اقدام به عضویت یک گروه از پدر و مادر است که یک گروه من نمی خواهم یا از آنها بخواهید برای پیوستن به” Maycumber گفت. “یک گروه از مردم با کودکان که سوگواری برای زندگی آنها می تواند داشته ایم و در ادامه به ترس برای زندگی آنها خواهد شد.”

طرفداران با انگیزه هستند با افزایش قیمت و همچنین ادامه داد: پوشش رسانه ای از افراد دیابتی که از جان گذشته برای زندگی خود را-صرفه جویی در مصرف دارو — از جمله اخیر داستان از مردم تبدیل به بازار سیاه از طریق Craigslist در.

صورتحساب که گذشت

سنا لایحه 6088: این لایحه ایجاد یک دارو-قیمت تخته متهم با شناسایی مواد مخدر که بیش از حد قیمت و یا به سرعت در حال افزایش در قیمت و تنظیم محدودیت قیمت برای خریداران.

سنا لایحه 6087: کردن از جیب هزینه برای یک ماه تامین انسولین خواهد پوش می شود در $100 تا Jan. 1, 2023, تحت این لایحه است. طرفداران امیدواریم که این لایحه را ارائه تسکین فوری در حالی که قانونگذاران شکل دراز مدت راه حل برای این بحران است. پنج جمهوری خواهان رای دادند بله در این لایحه آن را بیشتر مرکب از Keiser دیگر انسولین مربوط به صورتحساب.

تبلیغات

سنا لایحه 6113: پس از مدل دولت نهم دوران کودکی واکسن برنامه متمرکز خرید برنامه ای است که طول می کشد استفاده از “فله تخفیف نرخ” این لایحه ایجاد یک متمرکز انسولین-برنامه خرید. طرفداران امیدوارم که این برنامه می تواند اهرم قدرت خرید دولت برای رانندگی کردن هزینه اما باید خواست قانونگذاران شامل نوع بیماران دیابتی به لیستی از ذینفعان در تدوین این استراتژی خرید.

خانه بیل 2662: شبیه به روش های معرفی شده توسط Keiser این جمهوری خواه حمایت لایحه ایجاد 100 دلار کلاه کردن از جیب هزینه برای یک ماه تامین انسولین انقضای در سال 2023. آن را ایجاد یک کار گروه به شکل از چگونه برای کاهش هزینه های انسولین که ممکن است مستلزم ایجاد یک متمرکز برنامه خرید. این لایحه به تصویب اکثریت خانه.

لوایح دیگر در نظر گرفته

سنا لایحه 6110: بیشتر نامتعارف رویکرد این لایحه اجازه داده اند مراقبت های بهداشتی اقتدار به واردات داروهای تجویزی از کانادا, که در آن انسولین به دست آمده می تواند در کسری از قیمت می باشد. این لایحه رو موشکافی در مورد واردات از یک کشور که در آن ایالات متحده هیچ نظارتی کنترل و موفق به خارج شدن از کمیته.

سنا لایحه 6111: با توجه به افزایش تعداد آمریکایی کاروان از رفتن به کانادا یا مکزیک برای پر کردن گران قیمت خود را نسخ این قانون را ایجاد کرده است “داروخانه گردشگری برنامه” به بازپرداخت کارکنان دولت برای هزینه های سفر. این لایحه که پس از مدل مشابه قطعه ای از قوانین در ایالت یوتا است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ پتی موری گفت که قوه مقننه دولت توانایی جلوگیری از بالا رفتن سرسام آور هزینه داروهای تجویزی ممکن است هموار کردن راه برای یک ملی حل شده است.

“یکی از چیزهایی که من شنیدن بیشتر در مورد اینجا را در خانه مردم صحبت کردن در مورد هزینه داروهای تجویزی” موری گفت. “من واقعا هیجان زده برای دیدن آنچه دولت ما انجام شده است و اینکه آیا آنها می توانید آن را به تصویب رساند. من فکر می کنم آنها ممکن است قادر به.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im