واشنگتن گسترش ماندن در خانه جهت بنیادی CCP ویروس گسترش

Washington State Gov. جی Inslee در روز پنج شنبه تمدید سفارشات نیاز غیر ضروری برای کسب و کارهای نزدیک و حدود 7 میلیون ساکنان دولت به ماندن در خانه برای کمک به کاهش سرعت گسترش CCP ویروس (COVID-19).

Inslee تمدید اولیه او دستور صادر شده در مارس 23, آوریل 4 گفت: اجتماعی فاصله اقدامات باید در محل باقی می ماند یک ماه اضافی به حداقل رساندن گسترش CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان coronavirus. این اقدامات در اصل مجموعه ای به پایان می رسد در هفته آینده.

Inslee گفت: “افتخار از تلاش های ما به عنوان یک دولت” اما “ما باید یک تعهد به خودمان و عزیزان ما به رسمیت شناختن این راه سخت پیش رو است.”

“پس امشب من گسترش “خانه بمانند سالم” به منظور برای یک ماه او گفت:” در توییتر ارسال.

او گفت: او را ندارد تصمیم به آرامی و اطمینان داد که اقدامات اجرا شده تا کنون مشغول به کار هستند.

“اما ما هنوز برای دیدن کامل تلفات این ویروس,” او اضافه شده است. “ما نمی خواهد قربانی کردن زندگی از واشنگتن با پایان دادن به این اقدامات بیش از حد به زودی.”

به عنوان چهارشنبه, واشنگتن, وزارت امور خارجه تا به حال در مجموع 6,585 CCP ویروس موارد و حداقل 262 فوت کرده است. Inslee گفت: دولت در تلاش است با کاهش تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) تامین و که دولت فدرال شده است و قادر به عرضه دولت به اندازه کافی سریع برای پاسخگویی به نیاز رو به رشد در میان مداوم CCP ویروس همه گیر.

تحت اقامت در خانه سفارش همه کسب و کار های دیگر از کسانی که مردم را ارائه می دهند “اساسی و مهم نیاز دارد”—یک لیست طولانی است که شامل فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها بانک ها و ایستگاه های گاز—نیاز به بسته باقی می ماند تا زمانی که ممکن است 5. این منظور نیز ممنوع اجتماعی معنوی و تفریحی گردهمایی که شامل مراسم عروسی و مجالس ترحیم.

“کسب و کار و سازمان های که ارائه خدمات ضروری باید در اجرای قوانین است که کمک به تسهیل اجتماعی فاصله حداقل شش فوت” منظور متحده است. “صنایع است که می تواند استدلال می کنند آنها ضروری می توانید درخواست تعیین خاص به عنوان یک کسب و کار ضروری.”

واشنگتن ساکنان هنوز هم مجاز به ورزش در خارج از منزل به عنوان طولانی به عنوان آنها حفظ فاصله حداقل شش پا از دیگران است. مردم باید تنها به ترک خانه های خود را به خرید مواد غذایی و یا اگر آنها نیاز به رفتن به یک دکتر قرار ملاقات و یا کار در یک کسب و کار ضروری.

“این سفارش می کند اضافه کردن هر گونه محدودیت های اضافی. آن است که به سادگی یک فرمت از ماندن در خانه سفارش ما در جای خود قرار داده در هفته گذشته” Inslee گفت. “تنها راه بازگشت به راه ما از زندگی و بازسازی اقتصاد ما در WA به شکست این ویروس. است که چرا ما باید همچنان به ماندن در خانه و سالم بماند.”

Inslee گفت: او با استفاده از خود قدرت اضطراری برای افزایش بیمه بیکاری دسترسی منع اخراج برای پرداخت اجاره, ارائه ابزار ratepayer کمک و پرداخت مالیات قابل انعطاف است.

“ما کار خواهد کرد برای سهولت بار این باعث شده است که” او گفت:.

Inslee گفت: stay-at-home سفارش می تواند تمدید شود, یک بار دیگر, اما گفت که او امیدوار است آن را نمی خواهد که به.

او گفت: او درخواست واشنگتن از تولید کنندگان شروع به تولید تجهیزات PPE به دیدار با دولت مطالبات در میان همه گیر.

“واقعیت این است که ما باید برای به دست گرفتن سرنوشت خود ما,” Inslee گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه. “اکنون وقت آن است که برای همه ما به نوبه خود به تولید تجهیزات مورد نیاز ما را در این مبارزه در این جنگ است.”

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im