واشنگتن تایید دوم ما Coronavirus مرگ

مقامات بهداشت در واشنگتن گفت: در روز یکشنبه دوم فرد مبتلا به کروناویروس کرده بود درگذشت منطقه سیاتل است. مرد در 70s تا به حال شرایط بهداشتی اساسی.

واشنگتن مرگ در EvergreenHealth مرکز پزشکی در کرکلند و گزارش شد در سایت های سیاتل و پادشاه شهرستان عمومی وزارت بهداشت. در روز شنبه همان مقامات گزارش اولین مرگ ناشی از کروناویروس در ایالات متحده است.

در ضمن ایالت نیویورک تایید کرده است اول آن مثبت coronavirus آزمون فرماندار اندرو کومو گفت: یکشنبه شب. او در توییتر نوشت که یک زن در 30s قرارداد coronavirus در طول سفر اخیر به ایران شد و در قرنطینه در خانه اش. او نگفت که در آن زن زندگی می کردند اما نیویورک تایمز با استناد به unnamed مقامات دولتی گفته بود در شهر نیویورک است.

“بیمار دارای علائم تنفسی است که در شرایط جدی است و در وضعیت کنترل شده پس از ورود به نیویورک” کومو گفت.

واشنگتن روز یکشنبه تایید کرد دو نفر دیگر موارد در دراز مدت مراقبت از تاسیسات که در آن ساکن و یک کارگر نیز آزمایش مثبت برای coronavirus و 50 ساکنان و کارکنان بودند نشان علائم.

Epoch Times Photo
بهداشت و درمان کارگران حمل و نقل بیمار بر روی برانکارد به آمبولانس در زندگی مراقبت مرکز در کرکلند kirkland, Washington, on Feb. 29, 2020. (دیوید رایدر/گتی ایماژ)

بیش از 70 موارد گزارش شده در ایالات متحده با در سواحل غرب اما موارد جدید در منطقه شیکاگو و رود آیلند گذشته از نیویورک است.

“ما در حال آماده’

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مسافران به ایالات متحده از کشورهای در معرض خطر ابتلا به کروناویروس خواهد بود به نمایش در آمد قبل از سوار شدن و در هنگام ورود بدون تعیین آن کشور است.

Delta Air Lines, Inc گفت: آن را به حالت تعلیق تا زمانی که ممکن است پروازها به مقصد میلان در شمال ایتالیا که در آن بسیاری از آن کشور coronavirus موارد گزارش شده است. پروازهای ادامه خواهد داد به رم. خطوط هوایی آمریکا گروه شرکت اعلام کرد که مشابه حرکت اواخر روز شنبه.

ایالات متحده 75,000 کیت های آزمایش برای coronavirus و گسترش خواهد که شماره “اساسا” در هفته های آینده ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت: ABC “این هفته” در روز یکشنبه.

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: دولت تا به حال قرارداد 3M Co. برای تولید اضافی 35 میلیون تنفسی ماسک در ماه است. او خواست آمریکایی ها برای خرید ماسک که او گفت: تنها مورد نیاز بهداشت و درمان کارگران است. Honeywell International, Inc مهم دیگر ایالات متحده ماسک تولید کننده.

او همچنین گفته فاکس نیوز که آزمایش های بالینی از coronavirus واکسن را شروع و در شش هفته اما این واکسن به احتمال زیاد نمی تواند در دسترس در این فصل است.

دموکرات ها خواهد شد که چالش مغلوب ساختن پیشی جستن برای ریاست جمهوری در نوامبر. 3 انتخابات را مورد انتقاد دولت او برای کم اهمیت جلوه دادن بحران است. آنها ادعا می کنند دولت بوده است نه آماده شدن برای این بیماری به گسترش در ایالات متحده است.

پنس آنها تهمت منصوب هفته گذشته به اجرا در کاخ سفید را coronavirus پاسخ گفت: آمریکایی ها باید بریس برای بیشتر موارد اما که “اکثریت” از کسانی که قرارداد این بیماری را بهبود می یابند.

“دیگر از مناطق که در آن افراد وجود دارد که آلوده شده اند coronavirus مردم نیاز به درک که به طور متوسط برای آمریکا خطر می کند پایین باقی می ماند. ما در حال آماده” پنس گفت: ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.”

ایالات متحده تحمیل محدودیت بر مسافرانی که به ایران سفر کرده بود و توصیه می شود در برابر سفر به مناطق ضربه ایتالیا و کره جنوبی.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه گفت که ایالات متحده نیز با توجه به بستن این کشور در جنوب مرز با مکزیک برای کنترل گسترش ویروس اضافه کرد: “ما امیدواریم که ما نمی خواهد که برای انجام این کار است.”

مکزیک گزارش شده چهار coronavirus موارد است. خود وزارت امور خارجه گفت: هر دو دولت بودند “و ارتباط موثر به خصوص مقامات بهداشتی.”

توسط براد بروکس و آندریا Shalal

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im