وارن می شود آخرین رقیب به تایید بایدن برای رئیس جمهور

WARREN ENDORSES BIDEN. In this file photo Democratic presidential hopefuls Massachusetts Senator Elizabeth Warren (L) and former Vice President Joe Biden take part in the sixth Democratic primary debate of the 2020 presidential campaign season co-hosted by PBS NewsHour & Politico at Loyola Marymount University in Los Angeles, California on December 19, 2019. File photo by Frederic J. Brown/AFP

وارن تایید بایدن. در این فایل عکس دموکراتیک آرای انتخابات ریاست جمهوری ماساچوست سناتور الیزابت وارن (L) و معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن در بخشی از ششمین دموکراتیک اولیه بحث از 2020 انتخابات ریاست جمهوری شرکت فصل-میزبانی شده توسط PBS NewsHour & سیاسی در Loyola Marymount دانشگاه لس آنجلس در ایالت کالیفرنیا در 19 دسامبر 2019. فایل عکس توسط فردریک J. Brown/AFP

WASHINGTON DC, ایالات متحده آمریکا – سابق کاخ سفید امیدوار الیزابت وارن در دوشنبه مارس 15, تایید او زمانی رقیب جو بایدن تبدیل شدن به نهایی عمده نامزد حزب دموکرات برای علنا حمایت خود را از ریاست جمهوری پیشنهاد داد.

رسمی حمایت از Warren مترقی سناتور ماساچوست می آید دو روز پس از ex-نامزد برنی ساندرز اعلام حمایت بایدن و 24 ساعت پس از باراک اوباما به طور رسمی تایید شده خود را در دو دوره معاون رئیس جمهور.

“ما نمی توانیم اجازه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به خطر انداختن زندگی و معیشت از هر آمریکایی” وارن گفت: در یک پیام ویدئویی با اشاره به جمهوری وقت.

“و به همین دلیل من با افتخار تایید جو بایدن به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده است.”

وارن تعهد در حمایت از آخرین افزایش برای میانه بی باک بایدن است که حزب دموکرات را presumptive نامزد پس از خود را تنها رقیب باقی مانده ساندرز ترک نژاد هفته گذشته است.

وارن – ساخته شده است که مبارزات انتخاباتی خود را در اطراف یک وعده پایان دادن به فاسد” واشنگتن سیستم است که او گفت: پاداش ثروتمند و سوخت نابرابری اقتصادی – کاهش یافته است در اوایل ماه مارس.

بایدن اتحاد رسید و پس از او righted خود را در لیست انتخاباتی کشتی با پیروزی در کارولینای جنوبی اولیه در فوریه 29 و بسیاری از پس از آن مسابقات.

وارن دارای چکش مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و این بیماری همه گیر کوروناویروس هشدار داد که دولت او فاقد یک برنامه جامع برای پایان دادن به بحران است که تا کنون به کشته شدن 26,000 نفر در ایالات متحده است.

“در این لحظه از بحران از آن مهم تر از همیشه است که رئیس جمهور بعدی بازیابی آمریکایی در ایمان خوب و موثر دولت,” او گفت:.

وارن قاب بایدن به عنوان یک سیاستمدار از فضل و شن که صرف تقریبا تمام عمر خود را در خدمات عمومی و دارای تجربه و تعهد به “بازسازی و تبدیل” ملت.

70 سال صحبت از دیدن بایدن قابلیت تا زمانی که او معاون رئیس جمهور و او بود که به کاخ سفید ایجاد یک مالی ناظر سازمان.

“او می داند که یک دولت اجرا با صداقت و شایستگی و قلب خواهد شد صرفه جویی در زندگی و صرفه جویی در معیشت” او گفت:.

بایدن 77 در حال حاضر حمایت از تمام سابق عمده نامزدهای دموکرات از جمله سناتور کامالا هریس است که مورد بحث به عنوان یک پتانسیل معاون ریاست جمهوری انتخاب کنید. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de