هشدارهای ‘افسون آمار’ به عنوان بودجه اتحادیه اروپا نبرد بافندگی

بروکسل (AP) — پس از تقریبا دو سال از مبارزه اتحادیه اروپا شد girding خود را روز شنبه برای شاید دور نهایی بلوک سنتی بودجه مثل حلزون حرکت کردن متحرک در چه حال شکل گیری به عنوان یک برنامه به طور بالقوه طولانی و آتشین اجلاس به ترش کردن در اروپا صرف برنامه ریزی برای هفت سال آینده.

رهبران از 27 سازمان ملل در حال جمع آوری در بروکسل در روز پنج شنبه به بیش از منافذ بیش از یک تریلیون یورو ($1.08 تریلیون دلار) بودجه برای 2021-2027. خط پایین: آنها آماده برای قرار دادن پول خود را که در آن دهان خود را هنگامی که آن را می آید به اروپا سیاست جاه طلبی ؟

با بریتانیا رفته از صفوف خود رهبران می خواهند ثابت کنند که اروپا هنوز هم می تواند نونهالان به سمت افق های روشن تر و مقابله با چالش های عمده ای مانند تغییر آب و هوا و همیشه در حال تحول اقتصاد دیجیتال رانده شده توسط فن آوری های جدید و روش های جدید انجام کسب و کار.

اما مبارزه با تروریسم در اروپا را ترک کرده است و آنها را با یک ملاحظه سوراخ بودجه; یک کسری بودجه اجرا می شود که از 10-12 میلیارد یورو از یک سال و یا حدود 75 میلیارد یورو بیش از هفت سال دوره.

رهبران’ چالش است به کنار بودجه کافی برای رسیدن به رفیع اروپایی آرمان در حالی که دفاع صرف تصمیم گیری در بروکسل به مالیات دهندگان در بازگشت به خانه. نرم و صاف کردن عدد خرد, خلاق, حسابداری و ارشد اتحادیه اروپا رسمی به نام “افسون آمار” گاهی اوقات کار برای فروش.

این فقط در مورد قانع کننده تمایلی کشورهای عضو را از بیخ و بن تا بودجه. پارلمان اروپا همچنین باید تصویب توافق نهایی بودجه توافق و اتحادیه اروپا قانونگذاران خوشحال هستند.

تبلیغات

“در حال حاضر ما باقی می ماند €230 میلیارد دلار ($248 میلیارد دلار) از هم جدا” رئیس پارلمان اروپا دیوید Sassoli گفت: پس از آخرین دور از بحث و گفتگو با رئیس شورای اتحادیه اروپا با چارلز میشل خواهد شد که صندلی های فوق العاده ای بودجه نشست. “ما هنوز هم به دور از قابل قبول پیشنهاد.”

پس از یک سری از بدو-a-tetes با رهبران ملی در هفته های اخیر برخی از ماندگار سه ساعت میشل پیشنهاد جمعه گذشته برای تنظیم بودجه در 1.074 ٪ از اتحادیه اروپا ناخالص ملی درآمد. مجلس می خواهد 1.3% در حالی که اتحادیه اروپا قدرتمند بازوی اجرایی کمیسیون اروپا ترجیح 1.11%.

در یک داغدار کیفرخواست Sassoli گفت: پیشنهاد “خطرات خروج از اروپا عقب مانده نه تنها در پشت اهداف خاص خود اما همچنین دیگر بازیگران در صحنه بین المللی مانند چین و ایالات متحده” او خواست رهبران اتحادیه اروپا برای بهبود ارائه “زیرا در غیر این صورت مجلس را نمی خواهد بود قادر به قبول آن است.”

در طرح بزرگ از چیزهایی که آن را یک تکه بزرگ از درآمد ملی. بودجه اتحادیه اروپا است که همراه با آداب و رسوم درآمد و پول از anti-trust جریمه و اتحادیه اروپا وضع میلیاردها ارزش از کسانی که در سال های اخیر است. پس به صورت جداگانه در کشورهای در حال پرداخت کمتر از 1 ٪ از درآمد سالانه خود را.

این کمیسیون می گوید هزینه های بودجه باید دیده می شود به عنوان یک کمک هزینه به یکی از بزرگترین ثروت های تولید سازمان است. آن را می گوید مزایای که کشورهای عقب بر گردیم به عنوان اعضای بزرگترین بلوک تجاری بر روی این سیاره هستند به ارزش حدود 6 درصد در تولید ناخالص ملی درآمد.

هنوز هم در بیش از یک تریلیون یورو, این دقیقا جیب.

تبلیغات

پیش از مذاکرات 27 عضو سازمان ملل هستند که در تقسیم به دو اردوگاه اصلی. به اصطلاح “صرفه چهار” از اتریش به دانمارک, هلند و سوئد در مقابل دوستان “انسجام” یک گروه عمدتا از اروپای مرکزی و شرقی سازمان ملل می خواهم که برای دیدن خود را به یورو و بازگشت به خانه در قالب “انسجام بودجه” است که کمک به توسعه اروپا در مناطق فقیرتر.

پیش از نشست با صرفه, چهار, که می خواهم بودجه به رها کردن به عنوان کم به عنوان 1% رد میشل را در یک بار مالی روزنامه op-ed و گفت که در مبارزه با تروریسم در اروپا “ما به سادگی ما را قطع مانتو با توجه به ما پارچه.”

“بار مالی اتحادیه به طور فزاینده ای در حال قرار دادن بر روی شانه ها از تعداد کمی از کشورهای عضو از جمله ماست” رهبران این چهار کشور نوشت.

پس صحنه را منقبض و کشیده از قله. میشل مردم می گویند که “رهبران باید پاک برنامه های خود را” به طوری که آنها می توانند اقامت آخر هفته. بروکسل سیستم حمل و نقل است هشدار از نشست های مربوط به اختلال در ترافیک تا شنبه.

برخی از مقامات می گویند زمان آن رسیده است که رهبران ممکن است به آن را انجام دهد همه را دوباره و دوباره در ماه های آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im