Waqyanawis: هیچ وفاداری نهایی برای امثال Swamy, Goswami

دوستان و دشمنان

BJP رهبر Subramanian Swamy و تلویزیون اخبار لنگر Arnab Goswami را کمی در مشترک دارند اما آنها تا به حال یک رابطه جنسی-سرد-ضربه-داغ ارتباط با سونیا گاندی. در 1998-99 زمانی که سونیا به طور رسمی وارد سیاست و Goswami شد ضرب و شتم یک خبرنگار با برجسته تلویزیون اخبار کانال او اغلب خال خال در سن 24 اکبر جاده و یا در خارج 10, Janpath. در یک مناسبت سونیا به طور ناگهانی متوقف شده به Goswami یک soundbite اول برای هر کانال خبری. برای ماه Goswami بوده و به ندرت فرصت از دست رفته برای گفتن “سلام” به خانم. در سال 2014 او موفق یک مصاحبه طولانی با راهول گاندی که پس از آن آسیب دیده Rahul شهرت به عنوان یک سیاستمدار جدی. کنگره منابع اصرار مصاحبه محسوس حسن نیت ارائه میدهد پریانکا گاندی که ارائه شده Goswami “چای-pakoda” در طول فصل بارانی در دهلی نو اقامت. Goswami اخیر diatribe در برابر سونیا رو شگفت زده و شوکه 10, Janpath.

Subramnian Swamy شده است هر دو دوست و دشمن به هر دو سونیا و Goswami. Swamy همکاری با سونیا و Jayalalithaa برای پایین آوردن اتل Behari Vajpayee رژیم و باعث آسیب جبران ناپذیر به خود رابطه دوستانه با بانوان. اتفاقا همراه با راج Thackeray, Swamy دارای تمایز از رام Goswami در هوا. زمانی که جمهوری TV راه اندازی شد, Swamy نوشت: به وزارت اطلاعات و رادیو و تلویزیون در نظر گرفتن استثنا به استفاده از ‘جمهوری’ به صورت یک سرمایه گذاری تجاری توسط Arnab. Swamy گفت که تحت نامها و نشانها عمل 1950 برخی نامها و نشانها از جمله ‘جمهوری’ ممنوع از استفاده به صورت حرفه ای و مقاصد تجاری.

Manmohan خیره?

سونیا گاندی راه اندازی مشورتی پنل برای پاسخ به نارندرا دولت را از دست داده و coronavirus بیماری همه گیر. اما دکتر مانموهان سینگ که اعطا با راهول گاندی, P. چیدمبرم, Jairam رامش و دیگر اعضای پانل این است که پیدا کردن تصویری-کنفرانس جلسات مشکل ساز است. اغلب او نتواند در آنچه که دیگران می گویند. اعضای پانل می گویند نخست وزیر سابق به نظر می رسد خیره شدن. اما همسر Gursharan Kaur اصرار Manmohan به نظر می رسد به جلو به جلسه در هر روز است.

Shivraj را انتخاب مشکوک

اخیر دولت توسعه انجام شده توسط Madhya Pradesh وزیر Shivraj سینگ Chouhan نا امید بسیاری است. حدود ده BJP امیدوار برخاستیم پارک شده خود را در بوپال حتی اگر دولت سرمایه بود coronavirus کانون. وجود دارد گزارش می دهد که دولت گاراژ requisitioned 12 خودرو اما حرکت کنار گذاشته شد و تنها پنج وزیر آن ساخته شده است. سه حالت سابق بهداشت وزرای Narottam میشرا, Tulsi Silawat و کمال پاتل (او وزیر مسئول آموزش پزشکی) ساخته شده آن را بدون هر کسی پرسیدن چرا MP سلامت زیرساخت ها خیلی ضعیف است. سه BJP وزیران در نظر گرفته نمی شخصا وفادار به Chouhan در حالی که این دو Jyotiraditya Scindia وفاداران غیر MLAs. با توجه به عدم اطمینان بیش از coronavirus بسیاری از تعجب که چگونه Chouhan خواهد اطمینان حاصل شود مجلس-انتخابات ظرف شش ماه. MP ندارد خانه دوم و یا شورای قانونگذاری.

Mishra در گذشته متهم شده است “پرداخت اخبار” در سال 2008 مجمع انتخابات است ، انتخابات کمیسیون به اتفاق آراء برای خواسته Mishra رد صلاحیت اما دادگاه عالی دهلی کنار رد صلاحیت.

Arsalan رویای

برای تشخیص بیننده, Varun گاندی توییتر جدول زمانی دوش گرفتن fulsome ستایش در نارندرا نخست وزیر را از دست داده و coronavirus بحران است و بدون اهمیت است. Arsalan تلاش می کند به منظور جلب مودی توجه در یک زمان هنگامی که وزوز است که Jyotiraditya Scindia تنظیم شده است برای پیوستن به اتحادیه کابینه. یک گاندی نام خانوادگی و یک سری از وقفه انتخاباتی موفقیت را نه تقویت Arsalan شانس در مودی دولت حتی اگر مادر او دیگر یک وزیر. این ساعت با توجه به Varun را subtext? به نظر نمی رسد ،

طبقه در سنگ

یک شخصیت مذهبی است که قرار است به نفی دنیوی ملاحظات مانند طبقه زیر طبقه ، اما حمایت از یک سانتی متر از شمال کشور گزارش کار بر روی یک استراتژی برای تجدید قوا سابق بوروکرات دانشگاهیان روشنفکران رسانه ها و دیگران در یک طبقه مبتنی بر پلت فرم. این ایده جدید نیست: Chandrashekhar, Bhairon سینگ Shekhawat, Digvijaya سینگ و Rajnath Singh اردوگاه پیروان سعی کردم یک تاکتیک مشابه بدون موفقیت است.

مشکل برای شاشی Tharoor

MP شاشی Tharoor در بر داشت خود را در یک بیت از یک نقطه پس از او اعلام کرد با هیاهو آنلاین جلسه مجلس کمیته فن آوری اطلاعات. ظاهرا Tharoor سابق اتحادیه وزیر امور خارجه و سازمان ملل متحد رسمی با عجله اعلام کرد پس از یک گذرا گفتگو با Lok سبها اسپیکر Om Birla. Lok سبها دبیرخانه ابلاغ به بلندگو است که قوانین به سوئیچ بیش به جلسات آنلاین تایید شده اند. بلندگو دفتر اطلاع Tharoor که داشتن یک جلسه پارلمانی پانل از طریق ویدئو کنفرانس را نقض بند محرمانه. یک volte-face دنبال کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im