وقف تابلوهای گفت: برای پیاده سازی سخت اجتماعی فاصله در طول رمضان

دهلی نو: امور اقلیت وزیر مختار عباس نقوی روز پنجشنبه به کارگردانی خارجه وقف تخته برای اطمینان از اجرای دقیق از مستند و اجتماعی فاصله دستورالعمل در طول ماه مقدس رمضان شروع هفته آینده میان coronavirus بیماری همه گیر.

در یک جلسه از طریق ویدیو کنفرانس Naqvi خواسته دولت وقف تابلوهای مقامات برای ایجاد آگاهی در میان مردم را به نماز و انجام سایر مراسم مذهبی مانند “افطار (شکستن سریع)” در طول رمضان آغاز می شود که در آوریل 24 یا 25 اقامت در داخل خانه های خود.

بیش از هفت لاخ ثبت نام مساجد eidgahs, imambadas, dargahs و مذهبی دیگر و نهادهای اجتماعی تحت دولت وقف تخته در سراسر کشور است. مرکزی وقف شورای نظارتی است بدن از حالت وقف تخته در هند.

“ما باید به همکاری با کارگران بهداشت و درمان نیروهای امنیتی اداری افسران بهداشت کارگران است. آنها کار را برای ما ایمنی و رفاه و حتی قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر در این بیماری همه گیر کوروناویروس,” Naqvi گفت.

“ما همچنین باید تخریب شایعات و اطلاعات غلط در حال گسترش در مورد قرنطینه و جداسازی مراکز با ایجاد آگاهی در میان مردم که این مراکز تنها به منظور محافظت از مردم خود را در خانواده و جامعه از این بیماری همه گیر است”.

نقوی گفت: همه دولت وقف تخته و مذهبی و سازمانهای اجتماعی است که همه باید محتاط باقی می ماند از هر نوع خبر جعلی و توطئه با هدف ایجاد اطلاعات غلط.

“مقامات کار کرده اند برای ایمنی و رفاه همه شهروندان کشور بدون هر گونه تبعیض. چنین نوع از شایعات و توطئه هستند نابکار طراحی به تضعیف مبارزه با کروناویروس” او گفت:.

“ما باید ایران را به پیروزی در این مبارزه را در برابر تاج با شکست دادن هر نوع شایعه نادرست و توطئه است”.

Naqvi خواسته مقامات از همه دولت وقف تخته بازی فعال و نقش موثر در تضمین این که مردم به دنبال دستورالعمل های اتحادیه, صفحه اصلی, وزارت, دولت های ایالتی و مرکزی وقف شورای در حالی که انجام وظایف شرعی در رمضان.

با در نظر گرفتن چالش های COVID-19 گیر همه مذهبی و فعالیت های اجتماعی و تجمع جرم در تمام معابد gurdwaras کلیساها و دیگر مذهبی و مکان های اجتماعی این کشور متوقف شده است, او گفت:.

به طور مشابه هر گونه تجمع جمعی در مساجد و دیگر مسلمان اماکن مذهبی این کشور نیز متوقف نقوی گفت.

او گفت که با توجه به COVID-19 تهدید رهبران مذهبی به عنوان به خوبی به عنوان مذهبی و اجتماعی سازمان از تمام مناطق این کشور را به دادگاه تجدید نظر به مردم به خواندن نماز و انجام سایر مراسم مذهبی ماندن در داخل خانه های خود را در رمضان.

بسیاری از کشورهای مسلمان جهان نیز ممنوع تجمع جمعی در مساجد و دیگر اماکن مذهبی در طول ماه رمضان او اشاره کرد.

نخست وزیر نارندرا مودی در همکاری با دولت شده است به کار به طور موثر برای ایمنی و رفاه مردم است.

همکاری مردم به ارمغان آورده است کمک بسیار خوبی برای کشور هندوستان در جنگ مقابل COVID-19 Naqvi, گفت:, و اضافه کرد که چالش های متعددی هستند هنوز هم وجود دارد قبل از کشور است.

“ما می توانیم شکست این چالش ها از coronavirus همه گیر توسط زیر دستورالعمل دولت مرکزی و دولت به شدت داشتند.”

رئیس و مقامات ارشد دولت از وقف تخته مانند اوتار پرادش (Shia & Sunni), آندرا پرادش, Bihar (Shia & Sunni), Dadra & Nagar Haveli, Haryana, Karnataka, کرالا, Madhya Pradesh, Punjab, West Bengal, Andaman & Nicobar آسام مانیپور در میان دیگر شرکت کننده در این نشست است.

دولت وقف تخته از راجستان Telangana, دهلی نو, Chhattisgarh, Gujarat, هیماچال پرادش, Jammu and Kashmir, Jharkhand, ماهاراشترا, اوریسا تامیل نادو تامیل نادو تریپورا و Uttarakhand نیز شرکت کردند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de