دیوار است نه از دست رفته یک گام’ می گوید جادوگران مربی

GETTING THERE. Expect John Wall to be the focal point of the Wizards’ offense again when he returns. Photo by Patrick Smith/Getty Images/AFP

گرفتن وجود دارد. انتظار می رود جان دیوار به نقطه کانونی از جادوگران جرم دوباره وقتی که او برمی گردد. عکس پاتریک اسمیت/گتی ایماژ/AFP

مانیل فیلیپین – Washington Wizards ستاره جان دیوار هنوز هم نمی بینم اقدام حتی اگر لیگ رزومه این فصل اما سر مربی اسکات بروکس مطمئن باشید که همه ستاره نگهبان است “نه از دست یک مرحله است.”

دیوار شده است کنار از دسامبر سال 2018 به دلیل ترک پاشنه پا آسیب دیدگی شد و مجبور به نشستن از 2019-2020 فصل به دلیل پاره آشیل او پایدار زمانی که او تضعیف در خانه.

“او اما به خوبی انجام می دهند” بروکس گفت: در یک مصاحبه آنلاین. “به او صحبت کرد و 2-3 شب در گوشی, ما تا به حال یک گفتگو. او را شادمان او را هیجان زده او احساس می کند بزرگ بدن خود را فوق العاده است.

“آخرین باری که من او را دیده ام در دادگاه سرعت خود را وجود دارد, او از دست داده است ، او قصد می تواند به یک بازیکن بهتر است.”

29-سال-گارد قدیمی شده است نقطه کانونی جادوگران جرم همراه با backcourt شریک Bradley Beal قبل از آخرین آسیب رخ داده است.

بروکس معتقد است که دیوار را در بهترین فرم وقتی که او برمی گردد در فصل آینده خواهد شد و انتقام ویران کردن با Beal.

“او را میخوام باز گشت در سال آینده و به عنوان خوب به عنوان همیشه. او و براد در backcourt زمانی که آنها سالم آنها مشکل است. آنها سخت به متوقف شود و آنها می توانند نگهبان نیز گفت:” بروکس.”

Rui آینده

اما گذشته از Bradley Beal را تجدید حیات در این فصل جادوگران مربی نیز با تمجید از کار سخت از استعدادهای جوان در تیم ملی از جمله rookie به جلو Rui Hachimura.

ژاپنی ها رخ یکی از تیم سازگار نویسندگان به طور متوسط 13.4 امتیاز در هر بازی همراه با 6 پرتاب ریباند.

“Rui تا به حال یک سال بزرگ” جادوگران مربی گفت.

“(وقتی که) ما در آغاز فصل در اردوگاه های آموزشی او نبود استارت. آن باز بود اما او انجام شده و او جنگیدند که نقطه و نقطه کار خود را از طریق و از طریق خود بازی در عمل و نمایشگاه.

“من فکر می کنم Rui واقعا میخوام همچنان به بهبود بخشد. او را دوست دارد بازی او سخت کار می کند. آن را هیجان انگیز آینده خود را واقعا هیجان انگیز است.”

با توجه به بروکس Hachimura 9th کلی انتخاب 2019 NBA پیش نویس کار کرده است در سه نقطه محدوده و احتمال زیاد از بازی موقعیت های مختلف فصل آینده یک بار تیم ملی تمام می شود و سالم است.

به دنبال به جلو

جادوگران در حال برگزاری یک 24-40 ضبط و 9 در کنفرانس شرق قبل از NBA فصل رو به حالت تعلیق در مارس 11.

اما با وجود باریک شانس برای یک نقطه حذفی بروکس است که در حال حاضر به دنبال یک فصل از سال آینده و با بازگشت جان وال و توسعه رشته Troy Brown Jr و اسحاق Bonga.

بروکس همچنین معتقد است این تیم تنظیم در دیوار بازگشت به ترکیب را به یک موضوع است.

“که ممکن است کمی (تنظیم) اما من آن را نمی بینم مشکل بودن” بروکس گفت. “هنگامی که شما می توانید اضافه کردن یک پنج بار همه ستاره (به این تیم) شما در یک جای بهتر. ما خیلی بهتر از تیم اگر جان و براد سالم هستند با هم.

“و در حال حاضر Rui توسعه (Troy براون) توسعه و اسحاق (Bonga) همه بچه های دیگر توسعه و اضافه کردن یک بازیکن دیگر از طریق پیش نویس و یا شاید یک زن و شوهر و سپس اضافه کردن یک عامل رایگان و یا دو ما میخوایم سمت راست وجود دارد که در آن ما باید در سال آینده.” – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de