Wag the dog: Karnataka BJP کنگره رهبران باند تا مانع دهلی کارفرمایان

بنگلور: امور در بی جی پی و کنگره در کارناتاکا آنقدر peculiarly آماده است که برخی از رهبران در درون احزاب رقیب در حال همکاری با یکدیگر را در دستیابی به منافع خود است. این بازتابی از رابطه خود با حزب مربوطه دستورات بالا در دهلی نو.

این اتفاق می افتد به عنوان دو ملی احزاب باید ذهن خود را درهم با یک یا مسئله دیگر. BJP شده است از دست دادن دولت پس از دولت پس از دریافت یک دستور در مرکز در سال 2019 و کنگره همچنان در این قتلگاه است که در آن امکان استفاده از آن است.

بزرگترین ذینفع از این حالت شار بالا هستند رهبران در کارناتاکا که تا به حال بازی یک بازی شنل و خنجر با فرمان بالا و چتربازان آنها تمایل به رها کردن از زمان به زمان. در حال حاضر این رهبران دولت در هر دو BJP و کنگره گرد هم آمده اند به نوبه خود جداول در دهلی نو کارفرمایان است.

یک نتیجه این وضعیت بازی شده است که رهبران ارشد بی جی پی در کارناتاکا به تعویق افتاد تصمیم خود را به مرحله مبارزات انتخاباتی خود را در برابر وزیر B S Yediyurappa. و در کنگره از طرف حزب خود را قرار داده است روند بازسازی در برگزاری با وجود ادامه رانش تحت Siddaramaiah.

شده است وجود دارد بحث میان پیروان این دو رهبر در مورد شناور یک حزب منطقه ای در خطوط Aam Aadmi Party در کارناتاکا, sans موجود JD(ص) به رهبری نخست وزیر سابق Deve Gowda. طبقه ترکیبات مشغول به کار شده اند و سیگنال های منتقل شده اند به هر کس که نیاز به نگهداری می شود اطلاع داد.

کنگره در آشفتگی

در کنگره شده است وجود دارد طولانی کشمکش بین کنگره و مهاجران از دیگر احزاب به رهبری Siddaramaiah. دومی دارای اعتماد به نفس کارناتاکا مسئول K C N به عنوان به خوبی به عنوان اعضای راهول گاندی ترکان جوان تیم مانند دینش Gundurao, کریشنا Byregowda و دیگران. قدیمی رهبران کنگره را در دست گرفتند معلول به عنوان طولانی به عنوان راهول گاندی AICC جمهور.

همه چیز به شدت تغییر پس از 2019 از انتخابات به Lok سبها. پس از کنگره دلتنگ عملکرد راهول گاندی تصمیم گرفت به عنوان AICC جمهور. در کارناتاکا کنگره موفق به کسب اکثریت و دولت ائتلافی با JD(ع) شد و در معرض BJP عملیات لوتوس.

موقت کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی تصمیم گرفت برای قرار دادن حزب در کارناتاکا در مسیر بازگشت از طریق تغییر گارد در دولت است. در حالی که D K Shivakumar شد دونده جلو برای KPCC رئیس پست H K و M Patil B Patil شد frontrunners به رهبر مخالفان. این نه به پایین به خوبی با K C N به عنوان Shivakumar از روز دانش آموز خود را نزدیک به قوس رقیب کرالا رهبر مخالفان رامش Chennithala. بنابراین Venugopal شده است انتظار برای یک فرصت برای فرضا Shivakumar شانس. این است که در چنین مقطع زمانی که وجود داشته است سیگنال از راهول گاندی بازگشت به راس کنگره که یک شات در بازو به Siddaramaiah و Venugopal اردوگاه.

اما سونیا گاندی که بهتر دانش مردمی در سطح مشکلات در کارناتاکا تصمیم به کلیپ بال Siddaramaiah جدا رهبر مخالفان و CLP رهبر پست. متوجه معنای این حرکت Siddaramaiah رفت و به Mysuru و خود را تمدید وکیل مجوز در کانون علامت دهی که او را به بازگشت به تمرین قانون اگر خود بال کوتاه شد.

در موازی حرکت Siddaramaiah حامیان شروع به طناب زدن در Janata Parivar رهبران مانند Mahima پاتل پسر رئیس سابق وزیر J H پاتل.

بیشتر به طور قابل توجهی از آنها نیز با نزدیک شدن وزیر Yediyurappa ارسال یک سیگنال به طرف بالا فرمان که آنها نمی خواهد ذهن فراق راه اگر Siddaramaiah آشفته است.

Yediyurappa وضعیت

در ضمن Yediurappa بیش از حد مواجه است یک وضعیت مشابه در BJP. در تلاش برای تحکیم موقعیت خود او ساخته بلند به وعده جداشدگان از کنگره و JD(ع) و حکومت Kumaraswamy دولت با حمایت خود را. این در هزینه های بیگانه در زمان طولانی BJP وفاداران به عنوان به خوبی به عنوان خود را Lingayat جامعه است. در کنار اعضای خانواده خود را از دخالت در دولت اضافه شده است سوخت به سوزش سر دل nursed توسط دشمنان خود را در BJP.

BJP مرکزی رهبری شده بود در برابر پایین آوردن Kumaraswamy دولت ائتلافی و ساخت Yediyurappa وزیر. سنجش ضعیف لحظه ای برای وزیر BJP قانونگذاران داده شد متهور برای بی ثبات کردن او را.

اما زمانی که سیگنال از Siddaramaiah حامیان’ پیشنهادهای به Yediyurappa رسیده گوش BJP مرکزی رهبران آن را تیره و تار یادآوری به آنها از Yediyurappa ترک این حزب در سال 2013 و پایین آوردن BJP در دولت است. هر چند Lingayat رهبران به احتمال زیاد به عقب کودتا علیه Yediyurappa های بی جی پی از دست داشتن چند متحده نمی خواهید را به شانس. در نتیجه جلسه ناراضی BJP قانونگذاران بود که به جای گرفته اند در 20 فوریه به تعویق افتاده است به پس از بودجه در جلسه, آغاز می شود که در تاریخ 2 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im