فولکس واگن و فیات کرایسلر به تعویق انداختن شروع مجدد ما کارخانه

فولکس واگن و فیات کرایسلر در حال به تعویق انداختن برنامه ریزی شده دوباره باز از ایالات متحده خود کارخانه با استناد به نگرانی در مورد ایمنی کارگر.

فولکس واگن است که به تاخیر انداختن شروع مجدد از آن Chattanooga دنیاست. کارخانه به طور نامحدود این شرکت در بیانیه ای گفت: پنج شنبه. این خودروساز آلمانی به تازگی اعلام کرد که آن را راه اندازی مجدد تولید در کارخانه در مارس 3.

“قبل از تنظیم جدید تاریخ شروع فولکس واگن وزن خواهد شد آمادگی تامین کننده پایه و همچنین به عنوان تقاضا در بازار و وضعیت COVID-19 شیوع” فولکس واگن گفت.

فولکس واگن متوقف شده بود تولید در کارخانه است که باعث می شود Passat سدان و اطلس SUV در 21 مارس. این شرکت گفت: این امر نیز با استفاده از زمان اضافی برای “اصلاح و تقویت سلامت و اقدامات ایمنی برای حفاظت از کارکنان ما است.”

US-VOLKSWAGEN
آرم خودروساز آلمانی فولکس واگن (VW) دیده می شود در شمال ویرجینیا فروشنده در وودبریج Va., در سپتامبر 29, 2015. (Paul J. Richards/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

فیات کرایسلر که گفته بود در اوایل ماه آوریل که آن را راه اندازی مجدد آن کارخانه ها در اطراف مارس 4, همچنین اعلام کرد که آن را به طور نامحدود به تعویق انداختن آن بازگشایی.

این شرکت در بیانیه ای گفت که روش ها و شیوه های مورد استفاده در بازگشایی آن کارخانه در چین و ایتالیا به عنوان مدل برای چگونگی شرکت خواهد بازگشایی آن امکانات ایالات متحده آمریکا. آن اضافه شده است که یک تاریخ جدید برای راه اندازی مجدد فیات کرایسلر متحده در کارخانه ها را اعلام خواهد کرد مدتی بعد.

ایالات خودکار کارگران که نشان دهنده و کارگران در فیات کرایسلر ایالات متحده گیاهان قبلا آن گفت: به اعتقاد اوایل ماه مه خواهد بود بیش از حد به زودی با خیال راحت به راه اندازی مجدد گیاهان.

به طور جداگانه تویوتا و هیوندای همچنین اعلام کرده اند که آنها را راه اندازی مجدد کارخانه های اطراف ممکن است 4.

روز شنبه, تویوتا با صدور بیانیه ای تکرار کرد که کارخانه خود را راه اندازی مجدد را به تدریج در طول هفته 4 مه طریق ممکن است 11. هیوندای برنامه ای برای بازگشایی تغییر نکرده است سخنگوی گفت: پنج شنبه.

The-سی ان ان-سیم™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de